gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Exterminacja
jovi27

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18880

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Cze 06, 2006 7:40 pm   Temat: Exterminacja
Ano, gierka jest gdzies niedopracowana i raczej nie spodziewajmy sie skutecznych poprawek (brak zainteresowania gra). W ramach rekompensaty przerzucilam sie na Total Annihilation, tez wciaga :mrgreen:
Jakby ktos z Was byl zainteresowany to polecam swietna stronke o grze z patchami, UnitPackami i tp: http://www.totala.strategie.pl/. Z tym ze czasem link jest nie aktywny i zglasza sie "tubuza", po prostu trzeba sprobowac pozniej.
Mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze wrzucilam tutaj info o TA , ale to tylko w ramach zrekompensowania strat i zalu, w miedzyczasie kombinujmy co z ta Exterminacja. :wink:
  Temat: Exterminacja
jovi27

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 18880

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Maj 28, 2006 1:36 pm   Temat: Exterminacja
Witam wszystkich.
Jestem nowa na forum a od niedawna zapalonym graczem (zapalona graczka) exterminacji :mrgreen:
Tez mam problem z gra w drugim systemie, czyli sprawa wydostania sie z planety SKAETEL (chyba tak sie ta planeta nazywa) jest nie do zrealizowania, gra sie wywala w chwile po wiadomosci o zdobyciu planety, nie zdaze nawet desantu wyslac. Naszukalam sie sporo na googlach o tym bledzie ale bezskutecznie, poza tym malo jest wogole info o grze w necie, no coz, gierka prosta ale cieszy :wink: .
Szkoda :cry:
Chyba nic nie da sie zrobic skoro nawet patche nie dzialaja.

btw
Czy ktos mial te same problemy na w98? (ja tez gram na XP, ustawienia zgodnosci, wylaczanie dzwieku i tp nic nie daje)

pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16