gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 29
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Program do tworzenia gier strategicznych
kariak97

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 17302

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lut 17, 2011 9:52 pm   Temat: Program do tworzenia gier strategicznych
Istnieje coś takiego jak RPG Maker (program do tworzenia gier rpg). Chciałbym zapytac czy istnieje coś takiego, tylko do tworzenia gier strategicznych (territory conrol podobna do europy universalis).
  Temat: Star Wars Battlefront 3
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:54 am   Temat: Star Wars Battlefront 3
Hunter,
Dzięki. Jakiś gościu wrzucił na youtube filmik z SW Battlefront 3. Serce mocniej mi zabiło:). Z komentarzy wynika, że to mod do SW Battlefront 1.
  Temat: Eu3 panstwa sie dziwacznie podbiją
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5485

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:39 am   Temat: Eu3 panstwa sie dziwacznie podbiją
foczkassj,
Taki mankament tej gry. Musisz znaleźć jakiś mod, czy dodatek, jeśli chcesz to zmienić.
  Temat: Small world
kariak97

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5971

PostForum: Gry planszowe i bitewne   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:36 am   Temat: Small world
Czy gra Small World nadaje się dla grających 3-4 razy w miesiącu (oczywiście w miesiącach wakacyjnych częściej)?
  Temat: Szukam gry na początek
kariak97

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4513

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:33 am   Temat: Szukam gry na początek
Moją pierwszą grą strategiczną była eu2. Nie sądzę by była za ciężka dla początkującego. W samouczku jest wszystko przystępnie wyjaśnione, choć ja opanowałem całą grę bez pomocy samouczka.
  Temat: Strona z ,,demówkami"
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5179

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:28 am   Temat: Strona z ,,demówkami"
Szuka strony internetowej, z której mógłbym pobierać wersje demo rożnych gier. Proszę o pomoc.
  Temat: Problemy techniczne
kariak97

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6391

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:25 pm   Temat: Problemy techniczne
Jak zaktualizować ją?
Mam Norton Internet Security.

Kliknąłem ,,Check for update", ale mam najnowszą (1,3)
Przy dopasowywaniu zgodności do Visty wyskakuje mi okienko z napisem, że wykrył jakąś niezgodną aplikację.
  Temat: Szukam gry na początek
kariak97

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4513

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:20 pm   Temat: Szukam gry na początek
mcebula98,
Polecam serię europa universalis. Nie jest łatwa, ale jeśli przez nią przebrniesz to żadna strategia nie sprawi ci już większych problemów. Na początek polecam eu2. Nie jest tak zagmatwana jak eu1 i nie tak skomplikowana jak eu3. Trzeba tylko przejść samouczek.
  Temat: Problemy techniczne
kariak97

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6391

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 05, 2011 11:23 am   Temat: Problemy techniczne
1.Procesor: Intel Core i3 350M 2.26 GHz
Pamięć: 4GB DDRIII
Dysk twardy: 500GB SATAII
Napęd optyczny: DVDRW Dual Layer LightScribe
Matryca: 15.5' LED
Karta graficzna: ATI Radeon 5650 1GB DDRIII
Karta dźwiękowa: HD Audio
Urządzenia sieciowe: LAN / 56k / WiFi bgn
System operacyjny: Windows 7


Specyfikacja skopiowana z allegro. Nazwa modelu Sony VAIO PCG-71211M

2.Wszystko idzie dobrze, gra mi się ładuje, ale zaraz przed wyświetleniem menu głównego wysyła mnie na pulpit i się wyłącza.

3. Orginalna, wcześniej raz instalowana na innym kompie, bez aktualizacji.
  Temat: Star Wars Battlefront 3
kariak97

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lut 05, 2011 9:45 am   Temat: Star Wars Battlefront 3
Czy ktoś wie jak można kupić tą grę i ile kosztuje (mile widziane sklepy internetowe)?
  Temat: gra ala eu2
kariak97

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4423

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:23 am   Temat: gra ala eu2
Czytałem na innych forach, że kilku internautów robi grę Artarena-coś ala eu2.
Gdzie mogę znaleźć informacje o tym projekcie? Kiedy będzie gotowy?
  Temat: Problemy techniczne
kariak97

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6391

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:19 am   Temat: Problemy techniczne
Mam grę eu3, ale ona nie działa na mój komputer. Przeczytałem gdzieś, że ta gra prawdopodobnie nie działa na komputery wielordzeniowe. Czy komuś ta gra działa na takowy komputer? Mam jeszcze jedno pytanie. Czy eu2 działa na nowsze komputery?
  Temat: Europa Universalis 3
kariak97

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6289

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sty 10, 2011 3:10 pm   Temat: Europa Universalis 3
Mam kłopoty techniczne z tą grą.
Dokładnie:
Kupiłem tą grę 2 lata temu na Vistę i wszystko dobrze działało. W grudniu kupiłem nowy komputer (SONY Vaio), Windows 7 i to nie działa na tym komputerze. Popytałem się na innym
forum, ponoc ta gra działa też na Windows 7 więc to musi to byc coś innego. Czy ktoś ma/miał taki problem? Jak go rozwiązac?
PS.Gra się dobrze instaluje, klikam na ikonkę, wyświetla się logo Paradoxu, gra się ładuje, gdy się kończy ładowac wysyła mnie na pulpit i wyłącza się.

[ Dodano: Sro Sty 19, 2011 10:14 am ]
Czy ktoś ma może wielordzeniowy komputer z siódemką i działa mu na nim EU2?
  Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
kariak97

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 14749

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Cze 12, 2010 6:04 am   Temat: EU3 - Rozmowa Ogólna
Ja mam w grze błąd-gdy wygrywam bitwę to mam napisane, że PRZEGRAŁEM i na odwrót. W przeciwieństwie do EU2 nie ma opisu rozwoju technologii. Nie wiem też jak ulepszac fortyfikacje.
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16