gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 7
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 8:59 pm   Temat: Might and Magic IX
Juz wiem jak to przejsc. Dzieki.
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 10:31 am   Temat: Might and Magic IX
Aktualnie jestem w miejscu z jakimis mostami nad woda. Nie bardzo wiem jak je trzeba ustawic aby przejsc ten obszar. Chyba trzeba je ustawic w odpowiedni sposob, ale nie wiem jak. Probowalem roznych kombinacji i nic. Prosze o pomoc.
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 8:39 am   Temat: Might and Magic IX
Udalo mi sie znalezc dzwignie na owych drzwiach.
Co do tego mnicha to zaden nie chcial mowic nic o awansie na palladyna.
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Paź 21, 2005 9:40 am   Temat: Might and Magic IX
Dzieki radzik za odszyfrowanie ale nie wiem jak otworzyc te drzwi.

[ Dodano: Pią Paź 21, 2005 9:40 am ]
Gdzie w lindisfarn mozna znalezc typa od awansu na palladyna?
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:07 am   Temat: Might and Magic IX
Jak zdobyc ksiege zasad wojennych? Poroznosilem ksiegi i otworzyly sie drzwi gdzie znalazlem zwoj z zaszyfrowanom wiadomosciom. Wlasnie nie moge jej rozszyfrowac.
Prosze o pomoc.
  Temat: Might and Magic IX
kicaj

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 15582

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:31 am   Temat: Might and Magic IX
potrzebuje pomocy w przejsciu jednej misji
  Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
kicaj

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 12129

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:29 am   Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
Nie znam sie na managerzch ale moge ja poprowadzic
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16