gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sztab Film
kolospl

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7686

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Sty 14, 2006 2:40 pm   Temat: Sztab Film
Ja jestem za zdecydowanym nie!Sztab powstał z myślą o grach strategicznych i mi wydaje się że warto trzymać się tego tematu.
  Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
kolospl

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5098

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 9:27 pm   Temat: W samo południe - Heroes of Might & Magic
Dla mnie jasne że umijętności specjalne-np. atakuje cię potężna grupa kryształowych smoków(np. 15).A ty nasyłasz na nie bojowe jednorożce które je oślepiają imożna wtedy rzucić jakiś potężny czar itp.
  Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
kolospl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4482

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Gru 22, 2005 1:50 pm   Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
A tak już tu napisze że niestety przez jakieś nei bede mógł zajmować kodami z powodu nauki.
Owszem, rozmawialiśmy na gg ale to było przed napisaniem Twojego posta:).
  Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
kolospl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4482

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 5:11 pm   Temat: Sztab Weteranów vs. Speed Zone
No, nieźle wypadliśmy.Takie porównanie to chyba dobra rzecz bo wiemy co mamy udoskonalić.z drugiej strony to samo tyczy sie naszego przeciwnika.Ale z wynikow się ciesze.Tylko szkoda że jeszcze nie mogę powiedzić"Ja pomagam Sztabowi":((((((((((
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 19031

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:21 am   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
Nie za dobrze mi idzie w 3,może by mnie wzpomógł? :(
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7596

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Gru 09, 2005 11:27 am   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
NO i takiego szefa chcemy mieć-zdecydowany mądry trzyma wszystkich w regulaminie ale potrafi "wrzucić luz":) (to nie lizustwo drogi MAO :D )
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
kolospl

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14493

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 08, 2005 12:11 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
po pierwsze nie myśl że nie szzanuje cudzego zdaniA.A moja ocena to 8.5
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
kolospl

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14493

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Gru 05, 2005 7:39 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
No to wedlug mnie złą wystawiłeś ocenę :wink:
  Temat: Brutalność gier a TVN
kolospl

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5256

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 04, 2005 11:56 am   Temat: Brutalność gier a TVN
Owszem, tajie zabijanie przez brutalne gry/filmy jest na razie malym problemem.Ale czy narkotyki są dużym problemem?Raczej są a jeżeli jesze są średnim problemem to przekształcają się w duży.Tak samo z tym.Na razie problem maly, lecz może się rozrastać.Więc myśle że warto by walczyć już z tym malym problemem by nie przekształcił się w duży i mieć go z głowy.
P.S.A kto nie mial snu o swej ulubionej grze? :)
  Temat: Ups :) a może Mozilla ?
kolospl

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9949

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Gru 02, 2005 9:53 am   Temat: Ups :) a może Mozilla ?
Eee, na Mozilli dobrze chodzi.
  Temat: KADRA
kolospl

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 16049

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Gru 02, 2005 9:48 am   Temat: KADRA
No cóż, ja pana aćka a może acika nie pamiętam ponieważ mnie w Sztabie jeszcze wtedy nie było :) .Ale też serdecznie witam.
  Temat: Rangi
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10211

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lis 26, 2005 2:03 pm   Temat: Rangi
Miksis:
Sensu przez "en" a nie "ę" :wink:
  Temat: REGULAMIN SZTABU WETERANÓW
kolospl

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8848

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lis 26, 2005 2:01 pm   Temat: REGULAMIN SZTABU WETERANÓW
Ja mam pytanie.Otóż jest tam napisane, że posty "off-topic" nie będą przynosiły gwiazdek. Czy Marszałek mial na myśli posty nie na temat czy z działu off-topic?
  Temat: W co obecnie gracie?
kolospl

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65158

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 11:12 am   Temat: W co obecnie gracie?
A w moim rankingu "the besy game" :) rządzi...Black and White!(nie dwojka panowie, nie dwójka...)I w tą też gre gram obecnie :D .
  Temat: Jaka to gra?
kolospl

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109666

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 10:58 am   Temat: Jaka to gra?
Ech, to nie strategia tylko strzelaninka z zastosowaną strategią :) .
 
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16