gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Jeder sztos ein Francois
kolospl

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4540

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 5:58 pm   Temat: W samo południe - Jeder sztos ein Francois
To zależy od pancerza.Jeżeli ktoś ma na sobie ciężka zbroje to niekoniecznie jedna strzała z łuku musi go uśmiercić.Lecz jeżeli pocisk trafi w jakieś czułe miejsce-małe szanse, że trafiony pżeżyje.
  Temat: Z którego stylu korzystasz
kolospl

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9224

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 9:05 am   Temat: Z którego stylu korzystasz
Najpierw korzystałem z "niebieskiego" lecz później gust się zmienił a tagrze styl, na "brąZOWY".
  Temat: W co obecnie gracie?
kolospl

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:53 am   Temat: W co obecnie gracie?
kam_diablo napisał/a:
kasy nie mam, no bo skad 14-latek moze miec kase na sprzet Mr. Green ?


No wiesz, jak się kase na gry i pisma o grach wydaje to na inne rzeczy nie starcza :D .
s2nto:
JA bym się nie zapalał tak do Empire Earth 2 gdyż dla mnie jest to pozycja średniacka :( .A szkoda, bo wydałem na nią 80zł :( :( :( .
Aha, i jeszcze jedna uwaga Kam_diablo:
Skoro nie grasz już na kompie to czemu zarejestrowałeś się w SVV?To strona o grach strategicznych.Skoro już w nie nie grasz to czemu sie zarejestrowałeś?Żeby pisać posty w dziale off-topic i Historia??
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
kolospl

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68768

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lis 19, 2005 11:38 am   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Perkun napisał/a:
Ale pomyśl...na swój sposób jesteśmy oryginalni;)

Fakt :D
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
kolospl

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68768

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Lis 18, 2005 8:41 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
# "Po przeczytaniu wszystkich ksiąg mimo ogromnego zmęczenia czujesz pewien niedosyt - chcesz więcej. Zaczynasz rozmyślać o tych wszystkich wydarzeniach, pragniesz brać w nich udział... Nic trudniejszego! Zaczynasz rozmyślać o tych wszystkich wydarzeniach, pragniesz brać w nich udział...
Ech...Myślałem że dołączenie do SVV nie jest trudne :) .powtarzam błąd: Nic trudniejszego! Wejdź na stronę główną i dołącz do Nas!!!".
"NIc trudniejszego" :?: :)
P.S.Błąd nastąpił w dziale "Historia".
  Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
kolospl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 12264

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Lis 17, 2005 2:43 pm   Temat: avatary - jaka opinia forumowiczy?
No cóż, nie jest to priorytet ale -wg mnie- warto by to zrobić.Na początku myślałem, że to nic nie da, lecz gdy wszedłem na forum oficjalnej stronny Black and White natychmiast zmieniłem zdanie.Poprostu łatwiej jest rozpoznać użytkowników.To po prostu zwiększa komfort forum, lecz nie jest to priorytet.
  Temat: Kreatorzy
kolospl

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7261

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Lis 17, 2005 2:27 pm   Temat: Kreatorzy
Przykro mi, MAO, lecz będe mógł jedynie pisać teksty :( Na innych sprawach kreatorów się nie znam :(
  Temat: Kreatorzy
kolospl

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7261

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 3:34 pm   Temat: Kreatorzy
Czy udzieli mi Ktoś informacji czym zajmuje się grupa "kreatorzy"?Proszę o informacje
  Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4837

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lis 06, 2005 1:33 pm   Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
A więc brakuje odpowiedźi czterokrotnie więcej :D .
  Temat: Witam
kolospl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4935

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:01 pm   Temat: Witam
Aha!
Skoro tak, to serdecznie witam drogiego "świerzego kaprala' :D :mrgreen:
  Temat: ROME: Total War
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9048

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 05, 2005 11:21 am   Temat: ROME: Total War
Może ktoś napisać, skąd ściągnąć demo PO POLSKU (tak, wiem, że łamie regulamin pisząc wielkimi literami, ale mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.).
  Temat: Lista gier do recenzji
kolospl

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10218

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lis 04, 2005 11:22 am   Temat: Lista gier do recenzji
Ech, ja bym chętnie zrecenzował jakąś gierke (oczywiście jeżeli dostałbym do pogrania jakąś gre :wink: bo inaczej nie robie :wink: ) ale Bascide nie ocenił mojej próbnej zapowiedźi :( .
P.S.
gdybym gierke do pogrania dostał na jakiś czas.
  Temat: W samo południe - co wygrywa bitwy?
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5125

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lis 04, 2005 10:48 am   Temat: W samo południe - co wygrywa bitwy?
Inqistor,Trudne ankiety tworzysz!A co do trudnego pytania :) to zależy w jakim okresie. No właśnie w jakim okresie?
  Temat: Nasze problemy
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8304

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:19 pm   Temat: Nasze problemy
leiff napisał/a:
na nie kturych


Chodzi Ci oto Simon?
Zachęcam do dalszych rozmów
  Temat: Witam
kolospl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4935

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 10:33 am   Temat: Witam
Daredevil napisał/a:
Jakis czas bawilem tutaj i stosunkowo czesto odwiedzialem forum, starajac sie tez wnosic jak najbardziej interesujace posty... Teraz po dlugiej przerwie znowu wciagnely mnie strategie i stwierdzilem ze czas wrocic... Moze niektorzy mnie jeszcze pamietaja Smile jA niestety pamietam tylko Klemensa, wiec witam sie z nim oraz innymi Uzytkownikami Laughing


Co to wszystko znaczy? :shock:
 
Strona 3 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16