gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
kolospl

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 12090

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 6:30 pm   Temat: WAZNE - Poprowadz serwis www.manager.sztab.com
Co do linka-raz działa a raz nie działą :D . :D :D :D :D :D :P
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
kolospl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11474

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:14 am   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Backside napisał/a:
Nie musisz od razu do serwisu internetowego czy pisma - możesz pokazać kolegom, rodzicom czy nauczycielce od polskiego.


Nauczycielki od polskiego(konkretnie)nie mam,kumplom nie ma kiedy pokazać.Ewentualnie z rodzicami mogę spróbować.
Backside napisał/a:
Przy okazji powinieneś czytać trochę pism komputerowych (CDA, Click, PLAY czy GameStar reprezentują czasami naprawdę bardzo wysoki poziom) lub artykułów na dorbych stronach jak Gry-Online czy Sztab . A poza tym również książki, lektruy szkolne i nie tylko.

Żebyś ty wiedział ile ja czytam! :P
P.S.Do 2 podstawówki :D
  Temat: Użytkownicy
kolospl

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 31, 2005 9:29 am   Temat: Użytkownicy
Hej kam diablo!Być może pomogłeś forum! :shock: Na najbrzydszego-fakt głupie, ale inny konkurs...! :idea:Dzięki!
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
kolospl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11474

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 1:22 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Dla mnie największą przeszkodą była by polonistyka.Nie że jestem słaby w tym! Nie na konkursie z ortografi byłem zwycięzcą ale...chodze do 2 klasy :( .Lecz przyszło mi do głowy że mógłbym taki tekst "przepuścić" przez worda.Czy dało by to należyte efekty??????Proszę o odpowiedź :!:
  Temat: Nasze problemy
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8304

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 12:12 pm   Temat: Nasze problemy
Simon,nie bąź śmieszny :!: :) Ja na przykład jestem dobry w ortografi ale w necie i na gg nie chce mi sie o nią dbać.
  Temat: Nasze problemy
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8304

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:35 pm   Temat: Nasze problemy
Nasze problemy.związane z różnymi rzeczami.Rodzicami,szkołą,poszczegulnymi przedmiotami,
(jeżeli sie nie wstydzicie)"prywatnymi.i innymi.opisujcie,a może ktoś pomoże.Oby.
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
kolospl

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8056

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:02 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Wojman napisał/a:
Zrszeszta na gram.pl pojawia sie czasem oferta dnia, w ktorej dana gre mozesz kupic za 1zl reszte dolacasz w wPLN.


Nie wierzę :shock: :!:
P.S.Ja Black and White kupiłbym za 140 zł gdyby było po polsku :( :|
  Temat: Użytkownicy
kolospl

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 10:29 am   Temat: Użytkownicy
Cytat:
Ja mam tylko skargę na to, że jest nas tak mało i na tych, co rejestrują się i kończą aktywną zabawę po 1 godzinie :].


Mi też dokucza mała aktywnośc forum :(
  Temat: Użytkownicy
kolospl

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4973

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 27, 2005 4:32 pm   Temat: Użytkownicy
Wpisujcie pochwały skargi i inne rzeczy o sztabowiczach.Zapraszam do dyskusji!(O to mi chodziło mande :D )
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
kolospl

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23383

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 8:07 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Basckide,nie rozumiesz! :D Mam 8 lat :!: :!: :D
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10154

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 6:33 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
2 bardzo fajna 8) ...ale 1 nużąca!!
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
kolospl

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23383

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 25, 2005 8:38 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Każdy kto zna mój wiek i rozwage wie że nie wypije ani kropelki!Dzięki, za co najmniej 10 lat!!
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8249

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Paź 25, 2005 8:25 pm   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
leiff napisał/a:
Robiąc ankieta zapomniano i jedynie słusznej odpowiedzi. Pozwoliłem ją sobie dodać Smile

I TO JEST JEDYNA SŁUSZNA ODPOWIEDŹ Laughing


podlizywacz! :)
  Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4837

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Paź 25, 2005 8:17 pm   Temat: W samo południe - Szturmujemy zamek
mande napisał/a:
Założenia są takie, że na jednego żołnierza broniącego ma przypadać 3 atakujących by zaistniała równowaga (przy mniej więcej podobnym uzbrojeniu). Nie wiem gdzie się z tym spotkałem, ale wydaje się to logiczne.


Owszem, logiczne lecz ja zagłosowałem na pienciokrotnie.Dlaczego?Otóż,wyobrażmy sobie oblężenie.Co sie dzieje?Armia podchodzi i altyrelria rozpoczyna obstrzał murów.Póżniej rusza na zamek(armia).Lecz zanim dobiegnie strzelcy część żołnierzy zabije!Logiczne! :D
P.SDobry ze mnie wykładowca? :)
  Temat: Czy to forum żyje ???
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 8:23 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
MAO,spoko,prowadze z kimś akcje specjalną "pobudzanie forum" :wink: a więc sie nie martw
Pozdrawiam
kolospl
 
Strona 4 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17