gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sztab poleca
kolospl

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9616

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 12:39 pm   Temat: Sztab poleca
Perkun napisał/a:
Są jacyś chętni?


tak ja :!: :!: :!: :!: :!:
  Temat: Knights & Merchants....
kolospl

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 12:13 pm   Temat: Knights & Merchants....
Sir William napisał/a:
Gdybyś mógł nieco bardziej rozszerzyć swoją wypowiedź byłbym wdzięczny


proś o wszystkie drobne rzeczy jakie chcesz :!: gra jes extra.dużo zasobów,całkiem liczba żołnierzy,sporo budynkuw,trohę taktyki,logiczne przetwarzanie surowców zaś wady to:SI,możliwość kierowania tylko żołnieżami,gdy żołnierze walczą nie ragują na rozkazy.w sieci nie grałem.wystarczy :P ?jagby więcej to pisz.gdybyś potrzebował recenjatora to pisz
{wyślij prywatną wiadomość}
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 18998

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 11:52 am   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
s2nto napisał/a:
Ty ziom to napisz coś o tej grze


to co fajne to:grafa,dżwięk,grywalność,teutorial i w ogóle extra :D
  Temat: [humor] Mucha
kolospl

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7607

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 11:00 am   Temat: [humor] Mucha
nie jestem pewien czy to dobry adres ale spróbujcie www.kokoard.pl{jak nie będzie działać to spróbujcie przed pl jeszcze com wpisać.dałbym link automatyczny ale nie potrafię :(
  Temat: Nasze podpisy.
kolospl

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5075

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 10:52 am   Temat: Nasze podpisy.
sami oceńcie mój opis.
  Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
kolospl

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4776

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 10:18 am   Temat: Mini konkursik MAO - Gry strategiczne na podstawie filmu
Władca pierścieni{nie jestem pewienczy to strategia ale chyba}
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
kolospl

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 11477

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 6:08 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
MAO napisał/a:
Recenzentow nigdy w Sztabie nie za malo


Na pewno?nie jestem jeszcze doświadczony{gram 2 lata}to się nie zgłaszam ale póżniej... :wink:

[ Dodano: Pią Wrz 16, 2005 6:10 pm ]
Od ilu lat przyjmujecie?
  Temat: Empire Earth (I, II)
kolospl

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6697

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 5:21 pm   Temat: Empire Earth (I, II)
s2nto napisał/a:
CO to za róźnica kogo wymierzemy? Amerykanie, Niemcy wyglądają identycznie tak samo


to chyba żart.ale gdyby nie to jest taka różnica,że każda cywilizacja ma inne cechy i jednostki :lol:

[ Dodano: Nie Wrz 25, 2005 6:49 pm ]
Da Ktoś linka na jakiś poradnik?
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 18998

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 5:07 pm   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
tutaj piszcie czy lubicie te gre,recenzje,porady i w ogóle wszsto o tej gre.
  Temat: ROME: Total War
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9048

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 10:25 am   Temat: ROME: Total War
Cezarion napisał/a:
Grałem już w demo!!!


ja też grałem.ładne ale...po angielsku :cry:
  Temat: Knights & Merchants....
kolospl

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13979

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 9:57 am   Temat: Knights & Merchants....
Konrad napisał/a:
Ja gralem a masz dodatek PEASANT REBELION ???


pesant rebelion?mam i gram.gra bardzo 8)
 
Strona 6 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17