gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 63
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: MW - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7505

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 11:35 am   Temat: MW - Rozmowa Ogólna
s2nto napisał/a:
posiadanie 2 prowincji i 25 wasali jakąś domnie nieprzemawia.
Nie zapominaj o tym że możesz odebrać prowincje wasalom . Wiadomo , że władca ma określoną najbardziej odpowiednią liczbe prowincj jakie powinien posiadac np. jeden z władców bizancjum może władać 33 prowincjami , a to nie jest już chba tak mało . Chciałbym ci także powiedzieć że w CK jest bardzo dobrze odzwierciedlony ( co niektórym bardzo się nie podoba ) stosunek senior wasal . I oto chodzi , aby jak najlepiej odzwierciedlić średniowieczne realia . :)
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11317

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 10:30 pm   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Musze sobie to zobaczyć
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82394

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 7:40 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Zgadzam sięz Klemensem . Dla mnie wyzwaniem jest gra Bizancjum , które ma bardzo małe szanse przetrwania , ze względu na agresje Turków .
Jeżeli umiesz dobrze grać krajami takimi jak Francja czas wybrać coś trudniejszego .
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
krychu

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13430

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:41 pm   Temat: Re: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Hipolit napisał/a:
Witam ponownie!

Osobiscie uwazam ze sztab jako szanujac sie firma oraz lider na rynku stron o strategiach powinien z nowym obliczem niczego sie nie lekajac wyjsc rownolegie w dwoch wersjach jezykowych. Zarowno wersji polskiej, jak i angielskiej!

Zgadzam się z tym stwierdzeniem i jestem całkowicie na tak . Na początku może być trudno , ale sztab nie składa się z jednej osoby , napewno sobie poradzimy .
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82394

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:28 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Według mnie teraz braknie ci motywacji i pewnie na jakiś czas ( niedługi czas) odłożysz Europe Universalis 2 , ale popewnym czasie ochota do ry wróci ci .
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11317

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:22 pm   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Może jeśli eu też była planszówką to Paradox che powtórzyć sukces , tym razem z Diplomacy .
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9678

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Lut 26, 2005 3:19 pm   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
Trzeba też pamiętać , że Korona Pólnocy i Dwa trony mają bardzo konkretną tematyke nie tak jak w przypadku Europy Universalis 2 czy Hearts of Iron .
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17935

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 6:14 pm   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Całkowicie się z tobą zgadzam to nie jest naważniejsze .
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9678

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 6:11 pm   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
Według mnie gier tych nie powinno się porównwać do Europy Universalis 2.
Co nie znaczy , że są one złe wydaje mi się , że ( szczególnie w wypadku Victorii ) są one troche bardziej skomplikowane . Według mnie sto złoty to odpowiednia za zestaw . Polecam ci go . :)
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17935

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Lut 25, 2005 5:44 pm   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Według mnie gra ta jest połączeniem RTSa i turówki . Pozatym moim zdaniem dyskusja na temat jej gatunkowości jest bezcelowa . Mi wystarczy , jak gra jest dobra i ciekawa , a taka właśnie jest Europa Universalis .
  Temat: CEU - Pytania
krychu

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12159

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:31 pm   Temat: CEU - Pytania
Wasze pytania skierowane do mnie i Binola .
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9678

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:29 pm   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
Co sądzicie o zestawie trzech gier Paradoxu .
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11317

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:26 pm   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Nowa ra Paradoxu ma się pojawić w trzecim lub czwartym kwartale tego roku jej pierwowzorem była planszówka piszcie co o niej wiecie .
  Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
krychu

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8388

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:24 pm   Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
Porównnie dwóch gier Paradoxu . Jakie widzicie podobieństwa i jkie różnice widzicie między nimi .
  Temat: MW - Rozmowa Ogólna
krychu

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7505

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:21 pm   Temat: MW - Rozmowa Ogólna
Rozmowa na temat gry Mroczne Wieki . Co o niej sądzicie .
 
Strona 4 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16