gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
leiff

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15118

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 2:33 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Faktycznie wciąga strasznie a godzinki lecą dzieci głodne żona zamknięta w łazience :lol:
  Temat: National Geographic
leiff

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4482

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:41 am   Temat: National Geographic
Reportaż o Bieszczadach mnie poprostu zabił cudze chwalicie swego nie znacie naprawde nie przypuszczałem że w polskich górach i do tego takich nie wysokich są tak piękne widoki.

[ Dodano: Pią Sty 20, 2006 1:29 pm ]
A zatem nowy miesiąc i nowy numer NG i kolejne wspaniałe artykuły. Polecam artykuł o Iraku. Oczywiscie zdjęcia w dalszym ciągu zapierają dech w piersiach.
  Temat: Dlaczego fantastyka?
leiff

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11469

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 9:59 am   Temat: Dlaczego fantastyka?
Moim skromnym zdaniem nasze życie jest boleśnie wręcz zwyczajne, i dla tego wszyscy chętnie uciekamy w świat w kturym wszystko jest możliwe, życzenia zazwyczaj się spełniają a dobro przeważnie popłaca.
  Temat: Książki Fantasy
leiff

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21530

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 9:07 am   Temat: Książki Fantasy
drugi tom Sapkowskiego tytuł Boży bojownicy okazał się jeszcze lepszy niż wieża głupców.
  Temat: W samo południe - przyszłość żołnierza
leiff

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4407

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 8:49 am   Temat: W samo południe - przyszłość żołnierza
ja zgłosowałem za pierwszą możliwością ale wyjaśniam dlaczego bowiem moim zdaniem w przyszłości na polu walki wogóle człowiek nie będzie się pojawiał a za niego walczyć będą może nie cyborgi ale automaty spójrzcie choćby na bezzałogowe samoloty a to już tylko krok do bezzałogowych okrętów czy czołgów.
  Temat: National Geographic
leiff

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4482

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 8:38 am   Temat: National Geographic
Kolejny numer NG za nami. Dodatkowo wyszedł także Traweler czy ktoś może czytuje ten dodatek do NG? Zdjęcia jak zwykle rewelacyjne. naprawde jesli chodzi o jakość zdjęć NG jest klasą sam dle siebie.
  Temat: W co obecnie gracie?
leiff

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65236

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 17, 2005 8:29 am   Temat: W co obecnie gracie?
Ja obecnie maltretuję Battle of Britain 2 zajebfajna gra ale troszkę trudna co na początku odrzuca za to jak już się przebije przez początkowe trudności to szał latania kilkadziesiąt maszyn w formacji tony bomb itp., itd. polecam
  Temat: W samo południe - TORA! TORA! TORA!
leiff

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4721

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Gru 15, 2005 4:14 pm   Temat: W samo południe - TORA! TORA! TORA!
Faktycznie przewaga japończykó była znaczna i po pierwszej fali nalotu trzeba było zająć bazę. Kilka okrętów przejętych jeszcze zwiększyło by przewagę japończyków w tym rejonie podobnie ma się rzecz z zapasami.
  Temat: W samo południe - Pika szu
leiff

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4192

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lis 14, 2005 8:23 pm   Temat: W samo południe - Pika szu
Pikinier łatwego życia nie ma z pewnościa ale jeśli chodzi o szarże jazdy to taka ściana pik wbitych jednym końcem w ziemię jest w średniowieczu jedynym na nią panaceum. Przecież to tak właśnie szkoci pokonali jako pierwsi w historii doborową ciężką jazdę Angielską
  Temat: Fortyfikacje
leiff

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5501

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lis 12, 2005 8:13 am   Temat: Fortyfikacje
Szkoda że zawiesiła działalność a właśnie zaczynałem się dobrze bawić
  Temat: National Geographic
leiff

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4482

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lis 09, 2005 1:40 pm   Temat: National Geographic
Map było już sporo a kalendarz na pewno się przyda. A jeśli chodzi o mnie to faktycznie kupuję regularnie od jakiegoś czasu półtora roku może. Szkoda tylko że cena taka wysoka :-(
  Temat: National Geographic
leiff

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4482

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lis 08, 2005 8:28 pm   Temat: National Geographic
Zgadza sie a do tego bardzo fajny kalendarz.
  Temat: Nasze problemy
leiff

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8340

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 03, 2005 8:42 am   Temat: Nasze problemy
No prosze czujność godna pochwały myślałem że błąd przemknie nie zauważenie a tu prosze...
  Temat: Leonardo da Vinci
leiff

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7786

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 3:58 pm   Temat: Leonardo da Vinci
Wielkie dzięki agent z niecierpliwością oczekuję na wieści o żródłach jakby co mój numer GG jest dostępny w moim profilu
  Temat: Słowianie czy Wikingowie?
leiff

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9872

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lis 02, 2005 3:43 pm   Temat: Słowianie czy Wikingowie?
Niewątpliwie masz rację bowiem ilekroć sam się nad tym zastanawiam tylekroć nie mogę wyciągnąć wniosków świadczących za przewagą jednej bądź drugiej nacji. A głowię się nad tym od dość dawna. Jednakże miałem nadzieję że sztabowicze podsuną mi taki aspekt tego zagadnienia jakiego jeszcze nie rozpatrywałem.
 
Strona 15 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16