gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 258
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam starej gry
leiff

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4612

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 5:31 pm   Temat: Szukam starej gry
Oczywiście pan Generał ma racje chodzi o Dangeon Keeper i wyszła już druga część.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13111

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 12:55 pm   Temat: Największy wynalazek.
Tak, można by się było zgodzić z Klemensem ale czy faktycznie żyjemy w czasie pokoju? A przeciez w historii były tylko dwa globalne konflikty i wcześniej i późnij wojny ograniczały się do mniejszych terytoriów więc boń atomowa niewiele tu zmieniła poza tym że jest i nikt nie odważył się jeszcze jej użyć... jeszcze.
  Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4336

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Kwi 10, 2006 12:52 pm   Temat: W samo południe - Najlepsza broń przeciwokrętowa
moim zdaniem ciągle najlepszą bronią przeciw okrętom są torpedy. Cała zabawa polega na tym aby wystrzelić je z ukrycia i dać jak najmniej czasu przeciwnikowi na reakcje.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13111

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:26 pm   Temat: Największy wynalazek.
Szczeże powiedziawszy takiego podejścia do tematu nie spodziewałem się ale brawo, mam nadzieję że propozycji będzie coraz więcej. A jeśli chodzi o udomowienie konia to ja dodał bym jeszcze wynalezienie siodła z łęgiem i strzemionami.
  Temat: Największy wynalazek.
leiff

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13111

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 9:17 am   Temat: Największy wynalazek.
Witam chciałbym poznać zdanie sztabowiczów w pewnej sprawie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się jaki według was był najważniejszy wynalazek w historii wojskowości?
CZy był to proch, czy może odlewane działa, a może gwintowana lufa? Może była to któraś z form taktycznych stosowanych w wojnach na przełomie wieków? Co miało największy wpływ na historię i kierunki rozwoju uzbrojenia, taktyki? Proszę typowanie a ja postaram się to zebrać za jakiś czas i przedstawić ranking wynalazków.
  Temat: Preatorians
leiff

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18826

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 9:09 am   Temat: Preatorians
No tak fajnie to się mówi ale jak ktoś męczy się wiele godzin aby dojść do pewnego punktu a potem utyka w tym punkcie i nie może iść dalej a na dodatek jeszcze po chwili musi zaczynać od nowa to naprawde może się zniechęcić do nawet najlepszej gry.
  Temat: JetFighter 2015
leiff

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6451

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 9:05 am   Temat: JetFighter 2015
Witam do tego co powiedział mój przedmówca dodać muszę że aby grać w Jetfighter 2015 nie trzeba być fanem gier typu symulator lotniczy. Grasię w nią bajecznie wprost łatwo ale o tym możecie przeczytać w recenzji.
  Temat: Rangi
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10253

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 8:30 pm   Temat: Rangi
Moim zdaniem obecne rangi i avantary są najlepsze i nie ma sensu gmatwać tego systemu. W tej chwili jest on jasny i przejrzysty i już nie mogę doczekać się awansu.
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
leiff

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15139

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 8:26 pm   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
używanie kodów w ogame jest zabronione i surowo karane a GO szybko wychwyci delikwenta który oszukuje jednym słowem nie warto.
  Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5026

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 8:24 pm   Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
Zgadzam się z moim przedmówcą w 100 procentach ale do takich włąśnie nie potrafiących przestać walczyć feministek należy pani Szczuka.
  Temat: Książki do recenzji
leiff

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7509

PostForum: Książki   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 12:58 pm   Temat: Książki do recenzji
Witam pana generała chciałbym nadmienić iż ja w swojej skromnej osobie zwany jestem w niektórych kręgach pożeraczem książek wię jeśli tylko pojawi się wolna pozycja do zrecęzowania to ja jestem jak najbardziej chętny. Polecam się z całą chęcią.
  Temat: Gra w internecie...
leiff

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21940

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 12:52 pm   Temat: Gra w internecie...
Witam ja gram na uni 33 i mam aktualnie ok. 40 000 punktów faktycznie może by założyć sojusz sztabowy ja jestem w sojuszu gac i mamy 8 miejsce
  Temat: W samo południe - Rasa miasta, czy gracza?
leiff

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4216

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:29 am   Temat: W samo południe - Rasa miasta, czy gracza?
Popieram swojego przedmóce, jestem tego samego zdania każde miasto powinno mieć swoje unikatowe jednostki, dzięki temu bitwy są ciekawsze a zwłaszcza przygotowanie się do nich porównywanie umiejętności poszczególnych jednostek, wykożystywanie specyficznych zdolności jednych przeciwko drugim toż to przecież esencja strategii. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy w Warcraft III w mieście nekromantów budujemy święty ołtarz...
  Temat: Dowcipy!!!!
leiff

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13233

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:53 am   Temat: Dowcipy!!!!
Jaka jest różnica między seksem z miłości, a tym za pieniądze?
- Ten z miłości jest niewspółmiernie droższy

__________________________________________________________________________

Siedzi w pokoju dwoje SZYBKICH. Siedzą, nic nie robią - nuda. Pierwszy:
- Może herbatę zrobimy?
- Dobry pomysł.
I nagle w pokoju wicher - czajnik wstawili na kuchenkę, herbatę do szklanek wrzucili, wrzątkiem zalali, pobiegli do sklepu po cukier, podali do stołu - wszystko trwało nie więcej niż 8 sekund. Wypili, siedzą, nic nie robią - nuda. Drugi:
- Może zadzwonimy do Wacka? Wódki przywiezie, dziewczynki jakieś ze sobą weźmie?
- Dobry pomysł.
I śmiga do telefonu, podnosi słuchawkę, z prędkością dźwięku wybiera numer i mówi jakby strzelał z kałasznikowa:
- Wacek, przjzdzj, nudn, wdke przwz, o dziwcznch nie zpmnij!
Minęly 2 sekundy i rozlega sie dzwonek. Obydwoje rzucają się w kierunku drzwi, otwierają błyskawicznie 5 zamków i patrzą, a za drzwiami nikogo, tylko powoli, kołysząc się na wietrze opada pod drzwi kartka papieru. Podnoszą, czytają:
- Poszliśmy w pi*du, jak długo kur*a można czekać?

___________________________________________________________________________

W 1968r., po słynnym wystawieniu "Dziadów", delegacja polska bawiła w Moskwie. Chruszczow zwraca się do Gomułki:
- Podobno u was w teatrze wystawiono antyradziecką sztukę?
- No, tak, "Dziady" - z pokorą potwierdza Gomułka.
- I coście zrobili ?
- Zdjęliśmy sztukę.
- Dobrze. A co z reżyserem?
- Został zwolniony z pracy.
- Dobrze. A autor ?
- Nie żyje.
- A toście chyba przesadzili...

___________________________________________________________________________

Teściowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny).
Przyjechał pierwszy zięć no to teściowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teściowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teściowej dla zięcia".
Przyjechał drugi zięć, teściowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teściowej dla zięcia"
Przyjechał trzeci zięć. Teściowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teściowa. Teściowa się topi. Zięć rano wstaje a tam MERCEDES z napisem "dla kochanego zięcia TEŚĆ"
___________________________________________________________________________

W czasie zajęć na kompanii wezwano porucznika do telefonu. Przed wyjściem mówi do sierżanta:
- Dalej sami poprowadzicie zajęcia. Jak nie będziecie znać odpowiedzi na jakieś pytanie, powiedzcie żołnierzom, że odpowiem na nie jak wrócę.
Po zajęciach porucznik pyta sierżanta:
- Były jakieś pytania?
- Tylko jedno. Jak zwykle Nowak. Ale dałem mu wyczerpującą odpowiedź.
- Jaką?
- Kazałem mu się odpierdolić.

__________________________________________________________________________

w roku 2006 do polski przyjedzie Benedykt XVI na z wiernymi spotka się w tradycyjnym miejscu spotkań Polaków z Niemieckim duchowieństwem...
GRUNWALDZIE
  Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
leiff

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5026

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:35 am   Temat: Szczuka-prawdziwa toleracja i feminizm?
Szowinizm zaś to postawa polegająca na bezkrytcznym traktowaniu swojej płci i pogardzie dla przeciwnej. Odpowiednikiem feminizmu na pewno nie jest.
Więc feminizm który głosi że faceci to świnie chamy itp. itd. jest dobry tak? A twoim zdaniem negowanie jednej płci nie jest zarazem gloryfikowaniem drugiej? Więc w czym leży różnica? A moim zdaniem równouprawnienie i feminizm to nie jest jedno i to samo. Ja osobiście jak najbardziej jestem za równouprawnieniem ale jestem przeciwny feminizmowi tak jak i szowinizmowi zresztą.
 
Strona 5 z 18
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16