gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jagged Alliance: Back in Action
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6796

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:56 am   Temat: Jagged Alliance: Back in Action
Dwie dobre wiadomości.

1. Wczoraj miała miejsce premiera Jagged Alliance: Back in Action. Po 13 latach czekania w końcu mamy następcę JA2 :)
Ten kto używa sieci STEAM raczej nie mógł tego przegapić, bo o grze było info praktycznie wszędzie.

Premiera Jagged Alliance: Back in Action - Informacje

Wieczorem gra doczekała się pierwszego patcha, jak widać bitComposer Games nie zasypuje gruszek w popiele i bardzo szybko reaguje na wszelkie uwagi.


2. Jeżeli jeszcze nie kupiliście nowego Jaggeda, teraz macie szanse wygrać jeden z 5 kluczy STEAM w konkursie!
Redakcja Jagged Alliance Center wspólnie z bitComposer Games zaprasza do konkursu otwartego dla wszystkich, weź udział już dziś :)

Konkurs! Wygraj Jagged Alliance: Back in Action! - Informacje

Mam nadzieję, że info się podoba :D
  Temat: Nagranie z Jagged Alliance: BiA
lukasamd

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5236

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 10, 2011 3:50 pm   Temat: Nagranie z Jagged Alliance: BiA
Wczoraj było bardzo ciekawie, najpierw pojawiła się cała paczka nowych screenów z Back in Action, na których widać znacznie więcej w kwestii systemu walki, niż na poprzednio prezentowanych. Niektóre ze screenów pokazują nieco inne obszary niż te, które mogliśmy oglądać w Arulco.

http://jagged-alliance.pl...back-in-action/

Na zachętę jeden ze screenów :)




Później sceną Jaggedów wstrząsnęła inna wieść - na E3 pojawiło się nagranie przedstawiające prawdopodobnie pierwszy sektor oraz zmieniony system walki który wzbudza tak wiele niepotrzebnych kontrowersji. Widać również na nim od niedawna zapowiadany zmieniony interfejs gry, menu oraz mapę Arulco - miasta w którym przyjdzie nam się zmierzyć z naszymi przeciwnikami.

http://jagged-alliance.pl...-nagranie-z-e3/

Gra nabiera kształtu i bitComposer z dnia na dzień prezentuje nam coraz więcej. Dobrze, że jest to "dawkowane" i jest tego sporo, zawsze do dodatkowa reklama dla gry z dosyć niszowego segmentu.
  Temat: Gorky 21 - polska legenda powraca!
lukasamd

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5503

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 07, 2011 6:31 pm   Temat: Gorky 21 - polska legenda powraca!
Prosto z trwających targów E3 płyną do nas niesamowite wiadomości - zapowiedziano grę Gorky 21. Jeżeli komuś od razu przypomina się Gorky 17, to jest to myśl jak najbardziej trafna. Gra ma być bardzo podobna do pierwowzoru, zachowująca system turowy, punkty akcji, oraz możliwość rozwijania postaci. Wszystko to oczywiście w nowej oprawie, acz nadal bardzo klimatycznej fabule i postnuklearnym świecie!

Szczegóły:
http://jagged-alliance.pl...wraca-do-akcji/

Zapowiada się naprawdę niezła gratka :D
  Temat: Nowe screeny z Jagged Alliance Online!
lukasamd

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5257

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:46 am   Temat: Nowe screeny z Jagged Alliance Online!
Wczoraj pojawiło się łącznie siedem nowych screenów z Jagged Alliance Online.
Wyglądają one bardzo zachęcająco, widać sporo detali, których w grze tego typu raczej ciężko byłoby się spodziewać, poza tym już po zrzutach czuć klimat tej gry :D
Aha, ze screenów wynika, że w grze zobaczymy kilku najemników z JA2 - Shadow, Ivan, Grizzly, Bull.

http://jagged-alliance.pl...ia-z-ja-online/

Na zachętę daję jeden ze screenów, a raczej miniaturkę bo całe rozwala forum :P

  Temat: Nowa wersja JA2 v1.13 - Release 4452
lukasamd

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5617

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 01, 2011 6:29 pm   Temat: Nowa wersja JA2 v1.13 - Release 4452
Również mam wersję z GOGa i żadnych problemów nie ma, więc możesz śmiało grać.

Instrukcja jest bardzo prosta:
- instalujesz JA2
- pobierasz JA2 v1.13 lub AIMNAS (ten drugi to Wildfire 1.13)
- instalujesz moda podając katalog JA2
- odpalasz skrótem na pulpicie lub ręcznie plikiem ja2.exe

No i tyle ;)
  Temat: Nowa wersja JA2 v1.13 - Release 4452
lukasamd

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5617

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 28, 2011 6:04 pm   Temat: Nowa wersja JA2 v1.13 - Release 4452
Mam ciekawą wiadomość dotyczącą największej modyfikacji Jagged Alliance 2, jaką jest JA2 v1.13 - dzisiaj pojawiła się nowa pełna wersja tego moda (tzn. paczka release). Zmiany względem poprzedniego wydania są ogromne, zresztą numeracja zmieniona z 2085 na 4452 już z sama z siebie nieco sugeruje.
Główne zmiany:
- zniesiony limit najemników - teraz w AIM znajdują się postacie z JA2 oraz z Wildfire
- zintegrowany NAS (możliwość dołączania do broni większej ilości dodatków)
- zintegrowany STOMP (system specjalizacji, cech najemników, takie a'la RPG wręcz)
- zintegrowany NCTH (zaawansowany system obliczania szansy na trafienie przeciwnika)
- oznaczanie wszystkich nieznanych postaci jako "???", zaś cywili czy wrogów po tym kim są / gdzie żyją, np. "Mieszkaniec Omerty", "Kapral" itd.
- multum poprawek poprawiających stabilność

http://jagged-alliance.pl...liance-2-v1-13/

Nowa wersja moda jest dostępna w języku polskim, który zawiera również przetłumaczoną większość opisów przedmiotów (a przypominam, że w JA2 v1.13 jest ich od groma!). Instalacja bardzo prosta, całość jest wyposażona w instalator, wystarczy wrzucić na JA2 no i odkrywać tą grę na nowo z zupełnie nowymi możliwościami
  Temat: Men of War - Oddział Specjalny
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4135

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 6:18 pm   Temat: Men of War - Oddział Specjalny
Już jutro polska premiera gry Men of War: Oddział Szturmowy - samodzielnego dodatku do pierwszej części, który znacznie poszerza tryb multiplayer, dodaje jedną nację (Japonia), oraz kilka dodatkowych opcji takich jak np. nowe typy amunicji czy też nowy system ostrzału artyleryjskiego.

Gdyby ktoś chciał skorzystać, to na JACenter macie dokładne informacje + zniżkę na zakup :)
http://jagged-alliance.pl...zial-specjalny/

Co ciekawe, strategia, a przyjęła się bardzo ciepło (pomimo aktualnej mody na gry bezmyślne) i Cenega ma w tym roku wydać również Men of War: Wietnam.
  Temat: JA2 UB - Mapa Tracony
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5008

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Mar 10, 2011 12:55 pm   Temat: JA2 UB - Mapa Tracony
Jak często narzekam na brak aktywności Jaggedofanów, tak po ostatniej inicjatywnie nie mogę nic powiedzieć - dzięki zapałowi takich osób, udało nam się stworzyć kolejną mapę-poradnik-przewodnik. Tym razem dotyczy on Tracony, a więc Unfinished Business. Wbrew pozorom, pomimo że w grze jest względnie niewiele sektorów, musimy uznać ten projekt za najtrudniejszy tego typu, z jakim się do tej pory stykaliśmy.
Niemniej, już możecie podziwiać efekty, czekamy na opinie :)

Informacje:
Sektory JA2 UB bez tajemnicy – Mapa Tracony!

Mapa:
Mapa Tracony - Przewodnik po sektorach

Wszelkie komentarze bardzo mile widziane.
  Temat: JA2: Reloaded zmienia nazwę
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4015

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lut 02, 2011 3:31 pm   Temat: JA2: Reloaded zmienia nazwę
No i zaczyna się robić zabawnie bo Jagged Alliance 2 Reloaded... zmienia nazwę!
Nowym tytułem gry jest Jagged Alliance: Back in Action. Zmiana tytułu i przedrostka JA2 ma oznaczać definitywne wejście na nowy tor rozwojowy i zrezygnowanie z klasycznego systemu walki turowej, o który to tak długo już ciągnie się spór pomiędzy bitComposer a fanami.

Szczegóły:
Jagged Alliance: Back in Action nową nazwą dla JA2 Reloaded - JACenter.pl


IMO bardzo dobra decyzja, bo pomimo iż będzie to remake, to trudno im zarzucać że zrywają z typowymi elementami Jaggedów - nowy tytuł, nowa gra, nowe elementy :)

[ Dodano: Pią Lut 25, 2011 6:57 pm ]
A czemu ja ostatnio nie informowałem o żadnych nowościach, pomimo że ich nie brakuje?
Trzeba by nadrobić straty. Przede wszystkim, nie potwierdzają się informację o tym, jakoby firma bitComposer Games już znalazła wydawcę dla Back in Action w Polsce. Sugerowały to ostatnie wiadomości, lecz po zaczerpnięciu informacji u źródła okazuje się, że nie do końca tak to wygląda i wydawcy na razie nie ma.

Szczegóły:
Back in Action jednak bez polskiego wydawcy - JACenter.pl


Druga sprawa to fakt, że dzisiaj opublikowano nowe screeny, oraz kolejną część dziennika dewelopera. Autorzy gry zapoznają nam z tym, z jakimi problemami wiązało się tworzenie animacji postaci w poprzednich odsłonach, a jakie teraz są możliwości i na jak wielką różnorodność one pozwalają.

Szczegóły:
Kolejne screeny z Back in Action! - JACenter.pl

Zaprezentowane screeny jak zwykle budzą mieszane uczucia (przynajmniej we mnie). Z jednej strony, na niektórych postacie wyglądają naprawdę średnie, z drugiej jednak widać, że poziom graficzny jest raczej kiepski. Oczywiście gra jest ciągle tworzona, a poza tym statyczny screen to nie prawdziwa gra, więc mam nadzieję, że w praktyce będzie o sporo lepiej. Aha, no i niesamowicie podoba mi się ten zielony wojskowy samochód :)
  Temat: Sklep i konkurs Jagged Alliance?
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5020

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Gru 11, 2010 5:52 pm   Temat: Sklep i konkurs Jagged Alliance?
Serwis Jagged Alliance Center ma przyjemność zaprosić wszystkich z Was do udziału w rozpoczętym dzisiaj konkursie! Do wygrania jest niebagatelna nagroda, film The Expendables (Niezniszczalni) na DVD, który tylko czeka na 4 szczęśliwców. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na kilka bardzo prostych pytań, oraz liczyć na szczęście podczas losowania. Spieszcie się, konkurs potrwa tylko kilka dni!




Ponadto chcielibyśmy zaprosić do odwiedzenia Sklepu Jagged Alliance, który został otworzony kilka dni temu w wyniku współpracy serwisów JACenter oraz GOG.com. Możecie w nim nabyć po atrakcyjnych cenach wszystkie gry z serii, a także kilka podobnych i równie znanych tytułów (min. Fallout, Gorky 17). Wszystko to w wyjątkowych zestawach zawierających dodatkowe materiały!

  Temat: Wywiad z twórcami JA2:Reloaded oraz JA:Online!
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4816

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 27, 2010 10:29 pm   Temat: Wywiad z twórcami JA2:Reloaded oraz JA:Online!
Już niebawem pojawi się kilka zupełnie nowych informacji o Jagged Alliance Online oraz Jagged Alliance Reloaded!
Wszystko za sprawą zupełnie nowego wywiadu, który udało nam się przeprowadzić z Elmarem Grunenbergiem, który jest kierownikiem rozwoju zajmującym się prowadzonymi przez bitComposer Games projektami. Znana jest nam data rozpoczęcia beta testów JA Online, oraz to, czy w Reloaded pojawi się tryb multiplayer.

Szczegóły:
Przepytaliśmy bitComposer Games - JACenter.pl


Póki co zapraszam do oglądania nowych wersji screenów które otrzymaliśmy - przedstawiają one wiele detali, których na poprzednich nie było widać, a które podczas gry będą zapewne miłymi "smaczkami" :]

[ Dodano: Pon Lis 29, 2010 10:11 pm ]
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszam do lektury najnowszego wywiadu, który udało nam się przeprowadzić z Elmarem Grunenbergiem, osobą odpowiedzialną za zarządzanie projektami w bitComposer Games. Omawialiśmy nie tylko Jagged Alliance Reloaded, ale również zapowiedziane w podobnym czasie Jagged Alliance Online mające być połączeniem JA2 z coraz popularniejszymi grami internetowymi:

Szczegóły:
Już jest! Wywiad z autorami JA2 Reloaded! - JACenter.pl

Jest to drugi taki wywiad na świecie, przeprowadzony z nową firmą posiadającą prawa do serii Jagged Alliance. Ten jest wyjątkowy, bo przygotowany specjalnie dla Was, fanów z polski :)
  Temat: Nowe screeny z JA2: Reloaded!
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5086

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lis 24, 2010 7:43 pm   Temat: Nowe screeny z JA2: Reloaded!
Panie i panowanie, mamy nowe screeny z Jagged Alliance 2 Reloaded!
Na ochłodę ostatnich sporów związanych z systemem walki, przedstawiciele firmy bitComposer tworzącej grę opublikowali cztery nowe screeny.
Prezentują one bazę rakietową w mieście Meduna. Można zobaczyć na nich nie tylko nowy wygląd pomieszczenia, ale i same wyrzutnie, stojące na zewnątrz pojazdy, oraz nieco roślinności i fortyfikacje obronne ośrodka przeciwlotniczego.

Szczegóły:

Mamy nowe zdjecia z JA2: Reloaded! - JACenter.pl

Poza tym poinformowano o przewidywanej dacie debiutu gry - według założeń, będzie to IV kwartał przyszłego roku.

[ Dodano: Sro Cze 08, 2011 1:03 pm ]
Informacje o JA:Online dosłownie przeplatają się z tymi o Back in Action - ujawniono premierę remake JA2!
Według ujawnionych dzisiaj informacji gra pojawił się już 20 października tego roku.

Szczegóły:
http://jagged-alliance.pl...0-pazdziernika/

Póki co nie wiadomo jak będzie z polskim wydawcą, acz w obliczu wielu lat czekania na kolejnego prawdziwego Jaggeda, wydaje się to tylko niewielkim problemem.
  Temat: Jagged Alliance 2 za darmo? Można!
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6316

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Paź 14, 2010 8:34 pm   Temat: Jagged Alliance 2 za darmo? Można!
Fani Jagged Alliance z Rosji znaleźli pełną wersję JA2 do pobrania, tyle że triala, bo działa tylko przez 3 godziny. Jest to jednak pełnoprawny Jagged wiec można sobie przetestować prawie wszystko, o ile oczywiście zdążymy. Znacznie lepsze niż dostępne do tej pory demo, poza tym można wgrywać mody :)

Szczegóły:
Jagged Alliance 2 w pełnej wersji za darmo? Prawie.


A teraz bez owijania w bawełnę, bo na JAC nie mogłem tego otwarcie napisać - jeżeli na taką wersję JA2 wrzucimy patcha z poprawionym plikiem exe (np. 1.07), to uzyskamy pełną wersję JA2 bez żadnych ograniczeń! Wszystko w pełni legalny sposób, bo zarówno trial jak i patche są ogólnodostępne (patche znajdziecie chociażby na JAC).
  Temat: Mody z JA2 dostępne w JA2 Wildfire!
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5299

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 4:00 pm   Temat: Mody z JA2 dostępne w JA2 Wildfire!
Dzisiaj dla odmiany dobra wiadomość dla posiadaczy JA2 Wildfire ;)

Jak do tej pory osoby posiadające Wildfire, a które nie miały zwykłego JA2 nie mogły niestety pograć sobie w modyfikacje - dla Wildfire praktycznie takie nie istnieją, zaś na JA2 powstało całe multum, z JA2 v1.13 na czele, który zmienia grę w symulator pola walki, dodaje ogrom zmian technicznych i sprzętu, wprowadza tryb multiplayer, a na dodatek jest bazą dla innych modów.
Do tej pory, bo powstała nakładka, dzięki której możliwe jest uruchamianie modów pod JA2 w Wildfire!

Szczegóły:
Modyfikacje pod JA2 w Wildfire? To możliwe! - JACenter.pl


Jest to niesamowita szansa odkrycia na nowo Jagged Alliance dla osób, które nabyły Wildfire w czasopismach takich jak CD-Action, Click, Play, KŚ:Gry itp. - do tej pory mogły grać tylko w podstawkę, która choć lepsza niż JA2, dosyć szybko się nudzi. Teraz pojawiła się możliwość zagrania w bardzo rozbudowane mody, które często są znacznie lepsze niż oficjalne tytuły.
Przetestowano już kilka z nich: Legion 2, Renegade Republic, Urban Chaos oraz Night Operations - działa :)
  Temat: Jagged Alliance 2: Reloaded
lukasamd

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5209

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:51 am   Temat: Jagged Alliance 2: Reloaded
Ludzie, normalnie idzie przez tych Niemców zwariować - dopiero co poinformowano o Jagged Alliance Online, a już są wieści a nawet zdjęcia z jeszcze innej produkcji, jaką będzie Jagged Alliance 2: Reloaded!!!

Remake JA2 w trójwymiarze, mamy pierwsze zdjęcia! - JACenter.pl

Cóż to ma być? Jak sama nazwa wskazuje, będzie to remake dobrze znanego JA2, tyle tylko, że w nieco poprawionej odsłonie graficznej - "Reloaded" będzie w tradycyjnym rzucie izometrycznym, nowość to opcja zbliżania lub oddalania obrazu, a także odmieniony interfejs.
Informacje nie są jeszcze w pełni potwierdzone, ale pierwsze zdjęcia łudząco podobne do tradycyjnego JA2 (macie niżej jeden dla porównania), mówią same za siebie:



Normalnie można zwariować... nie wiadomo już czy tylko się cieszyć, czy ze szczęścia płakać :D
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17