gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gothic
lysyjack

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9782

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 3:35 pm   Temat: Gothic
Jak dla mnie fabuła i qesty ok, ale w jedynce fatalna grafa bardzo ciermiężna a grafa jak dla mnie ma też spore znaczenie.jedynka naprawe mnie męczyła grafiką ale w dwójce już było lepiej.Ogulnie gra jest ok
  Temat: Noc Kruka
lysyjack

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7894

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 3:29 pm   Temat: Noc Kruka
GGGGGGGrałem no i super jak dla mnie bomba ,i zgadzam sie z toba za krótko oj krótko a to jest ważne bo zanim człowiek wchłonie w grę jest już game over.Ale i tak goda polecenia.
  Temat: Gra w internecie...
lysyjack

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21763

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 3:06 pm   Temat: Gra w internecie...
Próbowałem sie połączyć ale ciągle nie chce sie strona załadować czyżby było tylu chętnych?no no ,będę jeszcze próbował może sie uda.
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 2:59 pm   Temat: Gra Trzecie fala.
Ale wtopa żebym wiedział jak ta gra jest mizerna to bym nie zakładał tego temaciku,a fe żałuje .Stało sie kobyłka u płotu ha ha,Odradzam wszystkimkupować to badziewie
  Temat: Call of Duty [i Multi]
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5622

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 2:56 pm   Temat: Call of Duty [i Multi]
Zdadzam sie z tobą ,ale he he pomyśl tylko(o zgrozo) jak by było, jakby między wszystkimi misjami ukazywał sie filmik o o wielkich ukochanych Czerwońcach , toby dopiero człowieka szlak chciał trafić.Ale gierka przednia jest .
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:30 am   Temat: Gra Trzecie fala.
Juz opanowałem sytuacje,he he z pomocą łaty (ściągniętej z za Buga)tyle kombinowałem a gra graficznie i wogule cieniutka oj cieniutka.Ja naiwny łudziłem sie ze to coś będzie jak Commandos,haha o ja naiwwny to nawet nie może leżeć na tej samej półce co Commandos.Tragedia,gra kiepsciutka oj kiepsciutka.Wystarczy spojrzeć na grafike ,nawet Commandos 1 -ka jest starsza a jaka grafika a to Trzecia Fala oj oj cienko.
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 2:43 pm   Temat: Gra Trzecie fala.
Panowie Longhorn ,ha ha miałem przyjemność testować tego kombajna i powiem wam że pożeracz pamięci i procka he he żeby to bydle hcodziło w miarę sprawnie to musi być straszny wypas w procku i pamięci .a co dopiero wklepać mu grę z wymaganiami hi hi .jak narazie to guzik warte.Ciekawy interfejs i pare niezbyt potrzebnych bajerów i nic pozatym .
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 11:00 am   Temat: Gra Trzecie fala.
I tu sie zgadzam,włanśnie zamierzam wpakować sobie win 2000.tylko nie wiem Mande czy wszystko na nim chodzi ,chodzi mi głównie o programy
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 7:50 am   Temat: Gra Trzecie fala.
Panowie jeżeli chodzi o systemy no cóż mam o nich wieksze pojęcie niż o problemach z grami.mam nawet swoją skromną stronke internetową poświęconom systemom i ......zreszta chętnie zapraszam na moją stronkę- http://www.scom.com.pl/~lysy/
A wogule wielkie dzieki wam: Wojman i tobie s2nto.pozdrawiam łysyjack
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:34 pm   Temat: Gra Trzecie fala.
dzięki wojman,kupiłem grę w cd action,i zapomniałem dodać mój system to win milenium (mam go parę lat i uważam że do gier jest ok, w przeciwieństwie do xp gdzie poro gier sie sypie albo potrzeba jakiś łatek) a dairecta mam 9.to dla wiadomości s2nto
  Temat: Gra Trzecie fala.
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8834

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:40 am   Temat: Gra Trzecie fala.
Chyba przeczytałem wszystkie posty na temat trzeciej fali i nicccccc nie znalazłem na temat problemu,przedstawie go wam: Gra Trzecia Fala instaluje sie i po zakończeniu instalki wywala komunikat (nietstey nie powiem jaki pojawia on sie przez moment i znika).No i włączam grę i po filmiku wyskakują krzaczory ,niewiem o co chodzi same paski i nic .mój komp to celeronik 1700 karta geforce5200,pamięć 512.mam zainstalowane najnowsze sterowniki ,pomocy może potrzeba jakiegoś patha? czy cosik ?Acha i przed instalką gry zainstalował sie quick time.
 
Strona 9 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16