gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Użytkownicy
lysyjack

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4982

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:05 pm   Temat: Użytkownicy
Widocznie powinniśmy sie zastanowić nad ciekawszymi propozycjami dla nautów.Jakoś urozmaicić nasze forum .
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
lysyjack

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14481

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 12:11 am   Temat: Zeus: Pan Olimpu
Zeus i Faraon "w jednym stali domu" he he dla mnie oby dwie gry zasługują na szacunek choćby za ilośc graczy ,którzy w nie grają w brew pozorom .Jak dla mnie jak wyżej obie gry do jednego worka aczkolwiek urok swój mają i dla pewnej części graczy stanowią niezłą zabawę .Chociaz Zeus jest ciutke lepszy ,może nie lepszy to za dużo ale nieco inny.Dla mnie 5+( w skali do 10) :)
  Temat: Majesty
lysyjack

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6904

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 28, 2005 12:02 am   Temat: Majesty
Cóż każdy ma swój gust ja osobiście nie lubie turówek aczkolwiek mam jedną taką,he ta grą są szachy.Jedyna którą pykam ale w realu nie wirtualnie bo szachy mają swoją urodę lecz muszą być rozgrywane w odpowiedniej atmosferze.Poza tym turówki nie bardzo .
ale pozdrawiam wszystkich turowców :) :) :)
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10166

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Paź 27, 2005 11:57 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
W łapki wpadł mi stary Faraon he he pogospodarzyłem sobie trochę ,niewiem czemu ale ta gra zawsze kojarzy mi sie z rolercasterem hm ciekawe dla czego ?!?
może mam zwidy ale jakoś tak :wink: :wink:
  Temat: Użytkownicy
lysyjack

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4982

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 27, 2005 11:49 pm   Temat: Użytkownicy
A mi sie narazie wszystko podoba :D :D :D
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10166

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 5:46 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
Ostatnio pykłem sobie w Sim City 2000.Taka właśnie nieco handlowo -gospodarcza gierka ale niestety nie moje klimaty .Ale ogólnie całkiem całkiem ,moge polecić .
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
lysyjack

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15073

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 12:45 am   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
He he no musze ci powiedzieć że ja nie MYŚLĘ ja w nią gram :wink: .
A tak poważnie bardzo ciekawa odskocznia od gier rts gdzie człowiek widzi co robi, tu natomiast (jak dla mnie trochę brak mi animacji,jestem wzrokowcem lubie patrzeć jak wygrywam he he ewentualnie dostaje po nosie , ale gra sie całkiem przyjemnie) największy nacisk nałożono na strategię ,i dobrze .Możliwości jest sporo można kombinować solo jak i również tworzyć wszekiej maści koalicje i frakcje.Dużym mankamentem tej gry jest hm to że jest strasznym złodziejem czasu :wink: .
Tak dla informacji kto nie zauważył to podpowiedam że od listopada mają sie zmienić nieco zasady i regulamin.Ocena (mojej skromnej osoby ) to +7.

pozdrowionka
lysyjack
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5876

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Paź 26, 2005 12:33 am   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Witajcie panowie hm co do gry Serius Sam nie ważne 1 czy 2 dla mnie fatalna gra aczkolwiek grafiki mogł by sie pozazdrościć nie jeden ftp . Natomiast jeżeli chodzi o "Entelegencję gry " jak dla mnie rąbanka przez duże R.Oczywiści padną głosy że jestem niesprawiedliwy i wogule przesadzam ale mam alergie na gry typu "naciśnij klawisz strzału i ić zrobić sobie herbaty jak przyjdziesz będzie już pusto he he" ,do tego typu gier powinny być klawiatury i myszki zminimalizowane bo po co niby :wink: tyle marnotrastwa produktów wtórnych :D Poprostu jestem na nie grze Serius Sam.

Natomiast druga część strzelanki w realiach drugiej wojny światowej Call of Duty 2,cóż tu jestem w powijakach dlatego że swego czasu mykałem w jedynkę no i musze powiedzieć że wtedy miała swój urok aczkolwiek zbyt dużych wymagań od grającego ta gra nie wymagała.Tak można by sie doczepić jeszcze sporych drobiazgów ja jednak uważam że jak jedynka tak i dwójka większych inowacji nie wprowadzi a klimat tej seri raczej nie rozgrzeje do powrotów i ponownego zagrania.Dla mnie poprostu raz zagrać w zupełności wystarczy.A liniowośc tej gry i zbyt małe lokacje nie napawają optymizmem.Ogólnie 8+.
He he pewnie mi sie oberwie dla fanów Cod- a no ale co zrobić .Ma swój urok ale to jest jednorazówka,zbyt szybko sie konczą misje , liniowa,dzwięk sredni,plus to alokacje małe jak wspomniałem ale ładne i różnorodne.Al przeciwnika hm oceńcie sami jak dla mnie ..... :wink:
  Temat: WYBORY 2005
lysyjack

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 10705

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 24, 2005 10:52 pm   Temat: WYBORY 2005
No to panowie szlachta ,stało sie mamy "reprezentanta" narodu,jaki to wybór przekonamy sie już wkrótce.Głosowałem nieco inaczej ale hm dziwne to wszystko spodziewałem się że druga tura moze być dla Tuska słabsza ale że aż tak fiu fiu,najbardziej zastanawia mnie fakt iż wśród moich znajomych i w sondażach przewdził Donald. A tu taki numer i jaka spora przewaga.Zobaczymy
  Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
lysyjack

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6884

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:53 am   Temat: Serwis o grach RPG - jakie dzialy?
Tak ja również zgadzam sie z moim poprzednikiem.Można podzielić to na konkretne działy z:
np
Najlepsze gry RPG
xxx
eee
zzz
aaa
Klasyka gier
aaa
sss
ddd
Pomoc,porady,wskazówki
,
Nowości
,
Ciekawostki związane z grami
,
To takie główne tematy a każdy z nich można rozwinąć na części drobne.
:)
  Temat: Wasze Pulpity
lysyjack

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5399

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:41 am   Temat: Wasze Pulpity
He he Perku no to ci dopiero zagadka z tym twoim zespołem no prawdziwa sztuka zgadnąć :wink: .ps pozdrawiam.Ale apropo pulpitów nie wydaje mi sie to pomysłem trafionym (sory) trochę prywatności .Ale jak ktoś chce hm no zawsze może sie pochwalić :) :) :(
  Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
lysyjack

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5415

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:33 am   Temat: Armia Czerwona - chluba komunistów
Były Związek radziecki a obecna "Rosja" ni jak sie mają do siebie zwarzywszy chociażby na fakt ze przedtem był terror a teraz jest "duży hm bałagan" ,korupcja sie szerzy kasa kasa kasa.Wojska Radzieckie były tempe ,zastraszane ,itd.Ale mimo wszystko potrafiły sie zmobilizować (jak ja nie lubie tego państwa).Ale analizując historię (to jest moja opinia) uważam że chociaż np.Stany Zjednoczone średnio biorąc miały lepszą techniką (uzbrojenie etc.etc) są jeszcze gorsze hm a może na tym samym poziomie co "Gwiazda" .A dlaczego tak myślę cóż po pierwsze tak jak wspomniałem z moich analiz (hm chyba raczej obiektywnych) chistorycznych a po drugie z autopsji (byłem tu i tam w wojsku za granicą-afganistan,irak ,jugosławia-była) i wierzcie mi czy nie "gwiazdy" są niezbyt" rozgarnięci" ale Amerykanie to wogule cód natury wojskowej (daj mu laskę,coca colę,worek pieniędzy i limuzynę żeby sie chłopisko dowartościowało) normalnie gwiazdy z filmów (Rambo itp.) .Oni są po prostu" MACZO".Dużo by opowiadać ale w skrócie wole iśc pod ostrzałem z ?ha ha ha na pewno nie z amerykaninem.Reasumując kiedyś pod batem ale zwarci dziś "amerykańscy biznesmeni".Świat sie przewraca ?nie to tylko armie innych państw są lepsze (ha) nie afiszując się np.kto ma najlepszy wywiad i wyszkolenie służb zarówno mundurowych jak i "cywilnych"?Przepraszam za maleńkie odbiegnięcie od głównego wątku :)
  Temat: Praetorians.
lysyjack

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 13645

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Paź 23, 2005 2:02 am   Temat: Praetorians.
Nie przesadzaj kolego po co ci ułatwienie do takiej fajnej gierki,lepiej pokombinuj troszke a bedziesz miał więcej satysfakcji z wygranej.Smak uczciwej wygranej jest nie porównywalny do" bicia słabszego" :D :D .
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
lysyjack

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8065

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 21, 2005 10:21 am   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
no może spróbuje ale żebym sie nie przejechał.Rozumiem że któryś z was robił zakupy?
pozdrawiam wszystkich :D :)
  Temat: Czy to forum żyje ???
lysyjack

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:07 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
Forum żyje a żeby żyło pełnią szczęscia to oprócz krytyki trzeba sie na nim udzielać. :) :D :) :D :) :D
 
Strona 2 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17