gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
lysyjack

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4975

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 10:04 pm   Temat: seria polityczna- Włodzimierz Iljicz Lenin
Ciekawa polemika hm tylko czy prawdziwa ,temat jest nieco odkurzony a pozatym historia jest ZAWSZE w pewien sposób przekłamana więc trudno wyrazic obiektywną opinie ,Musieli by to zrobic ludzie którzy w tamtych czasach żyli i widzieli .A my co ,możemy ufać lub nie nowoczesnej histori.Przez okres mojej nauki w szkole i (nie licząć wiedzy przekazywanej przez rodziców i dziadków) zmieniano nam oficjalną historie parę razy więc ........Odpowiedzcie sobie sami ,oczywiście nie "gdybając"
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
lysyjack

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8047

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:55 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
No cóż nie jestem pewny zakupów przez neta tak że dzięki za podanie namiarów ale nie skorzystam S2nto.Co jak co ale zakupy przez neta jakos do mnie nie przemawiają.Ale dzieki za cynk
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
lysyjack

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37705

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:45 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
BILL KID 1 i 2
Rejs
Miś
Wróg u Bram
Szeregowiec Ryan
Forrest Gump
Uciec ale dokąd
1984
Specjalista
filmy z J.Belushim
Wszystkie filmy z Dustinem Hoffmanem
Seksmisja
itd.itd
No ogólnie to jest tego sporo .Nie ma tyle miejsca :lol: :D :)
  Temat: jaka jest fajna gierka?
lysyjack

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7635

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:27 pm   Temat: jaka jest fajna gierka?
Podaj mi swój emilek to wysle ci pełną grą w realach 2 wojny swiatowej .Napewno cie sie bedzie podobać ,grafa cie nie powali na kolana ale ma małe wymagania silniczek grafy jest podobny do Comanndosa więc nie powinienes narzekać . :) :D :)
pozdrawiam lysyjack
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
lysyjack

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8047

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Paź 19, 2005 2:13 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Hey to sie pochwal gdzie mogę kupić te tytuły za tą cenę co podajesz s2nto??????????????

"Aha CDProjekt także ostatnio obniżyło ceny swoich dużych hitów:
WC3+FT za 6 dych
Diablo II za 6 dych
Antologia Blizzarda (SC+BW, D1, WC2) 6dych"

powiedz koledze :!:
  Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
lysyjack

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8047

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:48 pm   Temat: Cenega wydaje najnowsze strategie w cenie 30 złotych
Prosze prosze nareszcie przyzwoita cena przyzwoite tytuły ,pytanie tylko kiedy chyba nie za pół roku ?Bo z czasem gry tracą na wartości nie oczywiście cenowej aczkolwiek są rodzynki dla których wraca sie po latach .A jeżeli chodzi o ceny systemów jak i programów to tym bardziej zgadzam sie z wami moimi poprzednikami bez dwóch zdań.Gdy bym miał wybór pirat za 20 a orginal za 200 zl to mimo wzystko jednorazowo wolał bym wywalić te 200 stówki niz pirata.Ale chłopcy z retmond a tym bardziej ich guru chłopek Bili G. nie spieszą sie z obnizkami.(nie dobre kotki :( ) .Ipóki co nie będzie light-ciku. :(
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Seria Gothic
lysyjack

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5807

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 9:34 pm   Temat: Seria Gothic
2 kolego przede wszystkim chociaż jedynka nie powiem też niczego sobie.Z reguły bardzo lubie gry nie liniowe, ponieważ mają w sobie tą radość grania że za każdym razem odkrywasz ja na nowo własnie przez nie liniowośc a po drugie fabuła całkiem całkiem ,grafa hm to jak dla mnie inna bajka chociaż też były ciekawe momenty wzrokowe aczkolwiek zbyt kanciaste pikselki troszke mnie drażnią ale to tak na marginesie .Gra jest sopko grywalność ok fabuła też,lokacje ciekawefajne zmiany otoczenia (kopalnie,zamek,noc )Tak ta gra jest godna polecenia tak pierwsza jak i druga część.Jestem za :) :) :)
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 4:48 pm   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
Tak stadiony u nas to prawdziwe hm CACKA he he tak jak nasza liga zresztą.Z twoją 3 częścią wypowiedzi Klemesiku zgadzam sie w 100%.Ja jestem poprostu sflustrowany tym naszym polskim sportem .Panowie brak słów ,a co do drużyny anglików to się nie zgodzę są słabi jak dawno nie ,przegrywają z przeciętniakami,trerner anglików musi chodzić kanałami jest znienawidzony wśród kibiców,media wieszają na nim psy .Jak sie ten nieborak cieszył z zwycięstwa z naszą reprezentacją.Anglicy nie wejdą do finału założe sie a jak przegram to Ajm i klemens macie u mnie zgrzewkę piwa :) :) :(
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 4:36 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
no nie linczujcie mnie już .Panie marszałku Mao,pani Marszałkowo sory winetu.howck :) :)
pardą wysoka izbo
pozdrawiam wszystkich :) :) :) :)
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 1:38 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
ok już nie ma sprawy ,szef jest ok i to nie podlega dyskusji,poprostu troche mnie poniosło i tyle .nie miełem nic cłego na myśli,sory
  Temat: W samo południe - Jeder sztos ein Francois
lysyjack

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4522

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:33 am   Temat: W samo południe - Jeder sztos ein Francois
Zgadzam sie z poprzednikiem Backsidem ale tak chyba nie będzie w najbliższej przyszłości ,może technicznie jest to zbyt duży problem dla twórców gier.
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:21 am   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
no no jesteś optymistą ,i wymagania masz tez nie wygurowane(3 punkty to sukces???
) hm zależy jak dla kogo .Jakie ktos ma ambicje.A wracając do meczu jedynie dobrze grał bramkarz ( taaaaa Boruc ma przyszłość) .
dwóch polaków trzy opinie he he ale o to chodzi by mógł każdy sie wypowiedzieć
pozdrawiam serdecznie wszystkich
lysyjack :) :)
  Temat: Fortyfikacje
lysyjack

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5474

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:09 am   Temat: Fortyfikacje
No ciekawe ,zerknąłem tam .niektórym może sie podobać :)
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:00 am   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Racja sory :) :) :)
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 16, 2005 10:00 am   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
chyba szanują nie wiem ale nie powinno sie okazywać w ten sposób swojego poszanowania dla szefa, mam prawo mieć swoje zdanie bo nie lubie i nie będę lubiał lizusów .Sam u sie bie w pracy jestem brygadzistą i tepie lizusostwo na maxa ,a dlatego że od podlizywania do kapusiowania jest krótka droga.(przypominam z całym szacunkiem że do ciebie Mao nic nie mam i nie jest to żadna aluzja)
 
Strona 3 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16