gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Paź 15, 2005 7:36 pm   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
Nie zgadzam sie po pierwsze primo 1 połowa była do bbbbbbbbbbbbani,po drugie Anglicy nic ze sobą nie reprezentowali (bo to młody zespół ),po 3 mieli więcej szczęscia niż umiejętności.Po 4 nie mamy i nigdy nie mileliśmy defensywy.Tragedia i obyśmy sie na tych mistrzostwach wstydu nie najedli :(
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Najgorsze i najlepsze gry Rpg pierwszego półrocza 2005 !
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6026

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Paź 15, 2005 7:31 pm   Temat: Najgorsze i najlepsze gry Rpg pierwszego półrocza 2005 !
Anitek ty się chyba lekko pomyliłeś(a) gra Scarlet to raczej RPG a seria Empire to Rtsy
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 11:41 pm   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
Bardzo ogólnikowo i delikatnie to ujałeś.Jak ja bym miał wymienić ich podstawowe błędy to fiu fiu ale najgorsze jest w dalszym ciągu podejscie naszych sportowców do gry fe obrzydlistwo (mojej córy są ambitniejsze choć jeszcze młode).Nic tylko kasa i cwaniactwo.
  Temat: Broń średniowieczna to jest to!
lysyjack

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8138

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:49 pm   Temat: Broń średniowieczna to jest to!
Przeczytałem twój artykuł i stwierdzam moim skromnym zdaniem że dość ciekawie opisałeś zagadnienie aczkolwiek mogłeś (to taka moja mała insynuacja) dodać więcej kolorowych screnów.I nieco bardziej rozwinąć temat (bez obrazy) bo jest on bardzo ciekawy i dosyc szeroki.
  Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7557

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:30 pm   Temat: Co sądzicie o mao? naszym marszałku?
Szanuj szefa swego możesz mieć GORSZEGO , :) a tak na marginesie nie lubie lizusów.

[ Dodano: Pią Paź 14, 2005 10:33 pm ]
Nie mogłem sie powstrzymać nie powinno sie wychwalać tak oficjalnie swego przełożonego bo to wyglada na lizusostwo (tylko bez aluzji nie mam nic do ciebie nasz Mao) powinni cie szanować na codzień a nie na pokaz :)
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:25 pm   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
ha ha a jednak strategia ,niestety zero ambicji (hm chyba przerzucę się na bierki wodne)
oprócz gier kocham sport ( no oczywiście nie każdy) i wynika z tego że nie powienienem się tak podniecać polskimi sportowcami.Bo kalkulacja i strategia przeważają a na końcu he he dopiero jest gra i czasami ambicja(ale tylko czasami).To smutne to tak jakbym grał w grę na samych KODACH i TRIKACH .Oj to wszystko spada na psy. :(
  Temat: Najgorsze i najlepsze gry Rpg pierwszego półrocza 2005 !
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6026

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:06 pm   Temat: Najgorsze i najlepsze gry Rpg pierwszego półrocza 2005 !
Witam zbliza sie nieuchronnie małymi kroczkami koniec roku (no to juz tylko 2,5 miesiąca)
więc wypadało by pomału na spokojnie przeanalizować sytuacje na rynku gier RPG w przeciągu przynajmniej pierwszego półrocza.Wypowiedzcie się jakie gry RPG was zaskoczyły pozytywnie lub nie ? Która z gier była przereklamowana a która była czarnym koniem? Serdecznie zapraszam do szczerych i konstruktywnych wypowiedzi na ten temat.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Download
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7033

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 8:44 pm   Temat: Download
spokojne kolego tak tylko rzuciłem tylko propozycje :)
  Temat: Majesty
lysyjack

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6901

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 14, 2005 8:30 pm   Temat: Majesty
Jeżeli jesteś zainteresowany grami w czasie drugiej wojny światowej to zawsze można coś ciekawego zaproponować ,musisz tylko podać w jakim stylu interesują cie gry?Strategie,Rpg-i,fpp.ftp ? NO musisz sie zadeklarować co konkretnie cie interesuje,a dostaniesz propozycje adekwatne do twoich wymagań.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Majesty
lysyjack

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6901

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 13, 2005 9:38 pm   Temat: Majesty
Czy stary RTS-ik moze być jeszcze atrakcyjny?Pamiętacie grę Majesty?


Czy chciałbyś zostać królem, rządzić i Walczyć z mitycznymi bestiami, ustanawiać prawa, decydować o życiu lub śmierci poddanych? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak by to było, gdybyś mógł budować ,rządzić, wypowiadać wojny, zawierać przymierza?
Królestwo które jest męczone ciągłymi atakami potworów, które pustoszą kraj. Ludzie wyczerpani i oczekujący silnego władcy, który zjednoczy całe królestwo przeciw złu. Tak to twoje zadanie przywrócić spokój i dobrobyt zrujnowanemu państwu.
Majesty należy do strategii czasu rzeczywistego. Nie jest to jednak typowy RTS. Dlaczego? Ponieważ gracz nie może zaznaczać, ani kierować postaciami - są one niezależne i chodzą własnymi ścieżkami (tak tak dosłownie). Właśnie to tworzy wokół gry specyficzny klimat. Dla przykładu jeżeli chcesz zaatakować jakiegoś potwora wystarczy postawić na nim proporzec i wyznaczyć wysokość nagrody.więc zdawać by sie mogło że gra jest dośc prosta i wygodna ale nie do końca ponieważ dość szybko narasta stopień trudności.
Rola króla ogranicza się do rozbudowania infrastruktury królestwa oraz wystawiania armii herosów, którzy gotowi będą poświecić życie w imię wyższych wartości. Jako władca możesz rzucać czary. Standardowo jest ich 22, aby móc się nimi posługiwać należy wybudować określone struktury np. glidię magów ,bibliotekę,itp.
Jeśli chodzi o grafikę nie powali nas ona na kolana aczkolwiek jest miła dla oka.Interesująco wygląda okienko podglądu, które pozwala nam na bieżąco kontrolować poczynania wybranej postaci.
Dźwięki z jakimi zetkniemy się podczas gry nie należą do oszałamiających. Głosy bohaterów zostały dośc dobrze dodane,a na uwagę zasługuje doskonałe spolszczenie gry.
Z początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że nie mogę sterować poszczególnymi jednostkami, ale z czasem zaczęło mi się to podobać. W innych RTS`ach trzeba ciągle kontrolować sytuacje nawet na małych jednostkach i pilnować co się dzieje dookoła. Tutaj część naszych obowiązków przejmuje komputer.To tak pokrutce o tej grze (no taki mały wstępik) bo czyż ta stara gra nie zasługuje na chwilkę uwagi.Pmiętam to był mój jeden z pierwszych i lepszych rts-ów.Pamietacie tą grę?
Jeżeli tak podzielcie sie swoimi opiniami na jej temat.Zapraszam do dyskusji.
  Temat: Lionheart
lysyjack

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6755

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Paź 13, 2005 8:50 pm   Temat: Lionheart
Dla wszystkich miłośników gier RPG,chłopcy z Black Isle stworzyli niezłą grę , o nazwie Lionheart. Akcja gry przenosi nas w czasy alternatywnego średniowiecza, w którym
miały miejsce różne wydarzenia historyczne ( wojna angielsko-francuska,krucjaty przeciwko niewiernym w Ziemi Świętej itd.itp) . W pewnym momencie, dochodzi jednak do „rozdarcia”, to znaczy otwarcia wrót świata magii i duchów. Wydarzenie to odmieniają wszystkich i wszystko,cały świat przewraca sie do góry nogami. Jedni wykorzystują ciemne moce, by stać się nieśmiertelnymi inni pragną posiąść ogromną władzę, dla większości jednak magia jest tym, czego należy się bać. Przeciwko magom i stworom zza wrót prowadzone są krucjaty(do wyboru mamy 4 rasy) na
naszej drodze stanie około 50 różnych potworów, wymagających różnych
umiejętności i sposobu walki. Jak na prawdziwego RPG-a przystało możemy
swoją postać rozwijać w wielu płaszczyznach, do wyboru mamy 30
umiejętności, 40 perków i 15 cech. Nasza postać może osiągnąć nawet 60
poziom, więc mamy czas na ich rozwijanie.I w takim świecie pojawiamy się MY, i tylko od nas zależy jak potoczą sie dalsze losy nasze i świata.Ta gra to kawał dobrej RPG-owej roboty. Prowadzenie walki jest w trybie rzeczywistym i nie każdemu może ono przypaśc do gustu. Grafika jest na dośc wysokim poziomie i może sie podobać,gorzej natomiast jest z dzwiekiem a dokładniej z muzyką ta jest nieco nużąca a czasami zanika ot tak poprostu. Lokacje są dośc ładne i zróżnicowane.A interfejs prosty i praktyczny.Gra powinna sie podobać i dlatego pozwoliłem sobie na małą recenzję.Twórcy serii Fallouta powrócili w niezłym stylu .Gorąco polecam chociaż gra jest już dośc spory czas na rynku – Lionheart "Lwie serce".
  Temat: Diablo 2
lysyjack

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8521

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Paź 13, 2005 11:05 am   Temat: Diablo 2
hey nie omieszkam zajrzeć.pozdr. :)
  Temat: Morrowind
lysyjack

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12552

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 10:10 pm   Temat: Morrowind
Fajna gra tylko szkoda że nie po polsku ,pykałem w nią jakiś czas temu niezła.Atak przy okazji jak by ktos miał do niej spolszczenie to proszę o kontakt mam kogoś kto chciałby w nią grać ale nie kuma po angielsku .
  Temat: Nasze logo
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21417

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 11:36 am   Temat: Nasze logo
Logo które widnieje w lewym górnym rogu jest jak dla mnie miłe dla oka aczkolwiek nieco za grube(duże) mogło by być nieco mniejsze albo dłuższe niż szersze.Ale ogólnie jestem za.
  Temat: Książka zażaleń
lysyjack

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12911

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 11:30 am   Temat: Książka zażaleń
Jak dobrze przeczytałem jest to książka zażaleń,więc musze powiedzieć iż bardzo częste pojawianie sie różnych reklam i tego typu dziwactw jest co najmniej lekko drażniące.Czy nie mozna by było tego uniknąć chociaż na forum ,rozumiem na stronie sztabu ale na forum nie bardzo .To tyle. ps i tak będę tu siedział mimo tych reklam
pozdrawiam wszystkich klubowiczów i sztabowiczów
i reszte czeladki i zabłąkane owieczki i jasia fasole
i królewne śnieżke i nietrzeźwych krasnoludków :)
 
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16