gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Settlers Dziedzictwo królów
lysyjack

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5218

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 9:03 pm   Temat: Settlers Dziedzictwo królów
Swoją drogą właśnie pykam sobie w tę grę no i musze powiedzieć że całkiem całkiem sie pomiata,i jaka zmiana w stosunku do poprzedników.No jestem pod wrażeniem ,pozytywnym .Można by sie było czepiać paru spraw ale ogólnie gra sie powinna podobać .Polecam
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7450

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 8:57 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
He he no to niezłe z was przeciętniaki ,bo ja wstaje (musze) o 3,30 od 10 lat i kropka.(przytul kropka hi h i).Jak miałem inną pracę (10 lat prędzej miałem inna pracę) albo jeszcze jak sie uczyłem no to lajcik był bo wsawałem jak "ludź" o 6 rano.Ale teraz niestety poranny ptaszek(a może raczej sęp hehe). :)
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
lysyjack

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18752

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:31 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Nie zgłaszam mojej strony do kandytury,tylko przypomina wielki iż od trzech tygodni na mojej stronie jest baner na stronke sztabu.a ja osobiście jestem młodym sztabowiczem bo dopiero od września.
pozdrawiam lysyjack
  Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6429

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:21 pm   Temat: Polscy piłkarze a MŚ ?!?
No i stało sie nasi chłopcy weszli do Mistrzostw Świata ,hm pytanie tylko czy ta ueforia po wygranej Holendrów z Czechami jest wporządku i na miejscu.Uważam że nasi panowie powinni najpierw wykazać sie wygraną z Angolami a potem mozemy im uczciwie pogratulować wejscia do MS.Jak na razie (licząc ostatni wekkend) panowie szlachta popisywali sie tylko polskim gdybaniem i strategią ,co by było jakby ktoś z kimś itd. itd.
Obyśmy sie pokazali w środę na wyspach wygraną (chociaż remisik).Wtedy będziemy dumni.
  Temat: WYBORY 2005
lysyjack

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 10675

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:07 pm   Temat: WYBORY 2005
I tu sie Klemens z tobą zgadzam ,może nie być tak jak by sie chciało,oj może sie froncik obrócić i będzie pupa blada. Juz i tak nie wygląda to aż tak różowo jak by sie chciało. :(
  Temat: Czy ktoś ma save do Baldur's Gate?
lysyjack

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8234

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:04 pm   Temat: Czy ktoś ma save do Baldur's Gate?
zaraz ci podeśle mailem,grzecznie czekaj :) :D

[ Dodano: Wto Paź 11, 2005 8:27 pm ]
Jedrek save poszły do ciebie mailikiem ,myśle że będziesz zadowolony
pozdrawiam wszystkich
  Temat: Strategie co do ogółu gier strategicznych
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6575

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Paź 08, 2005 3:53 pm   Temat: Strategie co do ogółu gier strategicznych
I w tym miejscu podaję :) ci dłoń :) .Teraz sie zgadzam w 100%. :)
Niechaj żyją strategie i nietylko :)
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Strategie co do ogółu gier strategicznych
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6575

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 7:59 pm   Temat: Strategie co do ogółu gier strategicznych
A ja sie z tobą nie zgodzę blackside ,gdyż nie ma standartów na taktykę (ha są wyjątki ) każdy obiera taką jaka jego zdaniem jest w danej chwili odpowiednia jakby był na to szablon, było by więcej generałów jak szeregowców.
a tak wogule pozdrawiam :)
lysyjack
  Temat: Fable: The Lost Chapters
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7880

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 7:49 pm   Temat: Fable: The Lost Chapters
:) :) :) :) :) ok Wojman
  Temat: Fable: The Lost Chapters
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7880

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 9:15 am   Temat: Fable: The Lost Chapters
wporząciu chyba sie nie obraziłeś kolego?!
  Temat: Baldurs Gate 2
lysyjack

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8771

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 9:12 am   Temat: Baldurs Gate 2
Tak niezła gerka tylko interfej mi sie nie podoba.Ale polecam polecam. :)
pozdrowienia dla wojmana
(za bieżące informacje o info na stronie sztabu) :)
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5867

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 9:09 am   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Ups Raini zaskoczyłes mnie ,no no nie miałem okazji w to grać nieładnie a uważałem sie za w miarę dobrze poinformowanego i ogranego (jasny gwizdek człowiek uczy sie całe życie hi hi ).Musze nadrobić zaległości.Ja na swojej stronce piszę solucje i pomoce do gier ale przede wszystkim do strrzelanek,fpp,ftp no i innych .Ostatnio trochę przysadłem wiec muszę sie przłożyć do pracy i odrobić zadanie domowe( :) ). no i skończył mi sie dostęp do gier(a budżetu domowego nie mogę nadszarpnąc jako przykładny ojciec i mąż).
  Temat: RollerCoaster Tycoon 2 - recenzja
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4257

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Paź 06, 2005 8:33 pm   Temat: RollerCoaster Tycoon 2 - recenzja
no wiec Wojman recenzja ok ale małe cosik przykuło moją uwagę doczepiłeś sie do grafy (masz wielkie prawo) ale skąd w takim razie w PLUSACH gry podajesz grafikę?hm no i dziwne określenia -przykład "dużo możliwości dozbrajania, rozbrajania jednostek " dziwne jak na ekonomiczną grę( :) nie żebym sie czepiał :) )
pozdrawiam cie Wojman (no i bez obrazy)
  Temat: Chicago 1930
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4883

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Paź 06, 2005 8:24 pm   Temat: Chicago 1930
Jak dla mnie to Chicago 1930 mogą rozdawać za darmo ,nędza nędza i jeszcze raz nędza .Nie ma szansy porównywać go do kultowego Commandosa czy równie dobrego Desperados.Chikago wracaj do Ameryki :) :) :)
pozdrawiam (zagorzały antyfan Chicago)
  Temat: Twierdza 2
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4496

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Paź 06, 2005 8:17 pm   Temat: Twierdza 2
No cóż czytając tą recenzję a nie znając gry można by ją spokojnie odłóżyć na półkę ,ale osobiście mam nieco lepsze o niej zdanie ,zawsze można sie czeogś czepiać.Gra nie powala na kolana ale nie jest az takim koślawcem.Grafa nie naj gorsza(nie będę przytaczał nazw innych gier,nie jestem złaśliwy) muzayka i dzwięki też niczego sobie a błędy cóż kto ich nie ma .Moja ocena jest ogólnie wyższa nisz autora recenzji.
pozdrawiam

[ Dodano: Czw Paź 06, 2005 9:18 pm ]
:) sory za błędy ortograficzne :)
 
Strona 5 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16