gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 58
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Cze 25, 2006 11:40 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Jak host widzi że ktos sie ruszył lub nie?

Ermor juz ruszył, jak spojrzycie na jego wzrost ilości wojska to zobaczycie że stworzył armie z 10 razy wieksza od naszych w jednej turze.

Tymczasem zrobiłem sobie próbe sill swoja rasa z ermorem na impossible AI dzisiaj na mniejszej mapce i przerwałem gre gdy zaczałem przegrywać, nie potrafie utrzymac całej linii frontu przed jego masami wojska.

proponuje aby wszyscy gracze ruszyli żwawo do granic Ermoru, bo pojedynczo to on nas wykosi
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 23, 2006 7:24 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
mi sie wczoraj popierniczyło i wysłałem na serwer zarówno plik 2h jak i plik trn dlatego plik pangaea ma inna godzine niz wszystkie
Zostały 2 godziny do tury a nie ma pliku marignon, chyba ktos zaspał

Chaos: rozejrzyj sie w domu, moze ktos ci podrzucil fever fetish ;)

[ Dodano: Nie Cze 25, 2006 8:54 am ]
No to trzecia tura wysłana, zdobyłem pierwszą prowincje. straty bardzo małe ale musze zwerbowac troche wojska przed nastepnym podbojem. Ermor jest 6 prowincji ode mnie.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 23, 2006 11:33 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
masz jakis wpływ na to jaki bedzie najemnik? I jeszcze jestem ciekaw jak poznac o której godzinie upływa termin tury.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 22, 2006 11:40 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Troche sie zamotałem, po ściagnieciu nowego pliku gra mi mowi ze juz wykonywalem ruchy i pokazuje stera polozenie, ale udalo mi sie to opanowac gdy skasowalem stare pliki, teraz jest juz aktualne
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 22, 2006 8:22 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
ja wykonałem ruchy i podmieniłem plik 2h na nowy, ta gra to pierwszy przypadek gdy grając pangaea nie mam stolicy w lesie
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 22, 2006 2:15 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
No to czekamy na pierwsza ture :)
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 21, 2006 2:16 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
mapa powinna byc typu przewijanego, bo wtedy wiecej graczy bedzie mialo stycznośc z ermorem, a o to własnie chodzi. na zwykłych mapach część z nas byłaby odcieta przez innych na jedynej drodze, a na mapie przewijanej zawsze można iśc w przeciwnym kierunku i tez sie dojdzie
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 21, 2006 1:24 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
W opcji moda mam tylko włacz albo wyłacz, wiec chyba powinno byc wszystko, nie mam kawałków poinstalowanych.

Mapa Orania jest piękna, ale wielka, Desert Eye ma dośc duzo wody (dla Ermoru to dobrze a dla nas gorzej), stawiam na Inland - ta mapa według mnie (niech zdecyduje wiekszośc glosów)

Poziom sites jest domyslnie na 40 i dla mnie to akurat, nie bardzo wiem jak to sie przelicza na srednia ilosc w prowincji.

Sam lubie neutralne na poziomie 9, co spowalnia podboje, ale za to sa wieksze bitwy, ale co bedzie to bede grał.

To czego właśnie nie lubie to jest to bezpowrotne utracenie ludzi w krainach śmierci, według mnie powinny sie po zmianie dominion na jakies "życiowe" powolutku odradzac populacje (osadnicy).

Ustaliliśmy juz że gramy z pomoca konta ftp na ftp.n4u.krakow.pl jeśli ktos nie dostał jeszcze danych dostepowych to pytajcie na maila lub GG
Właśnie tam utworzyłem katalog i wrzuciłem plik swojego boga
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 20, 2006 8:45 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja bym chcial tez mod conceptual balance 5.4

Obawiam sie że nie pociągniemy dlugo, ja ze zwykłym komputerem na AI impossible przegrywam bo on wtedy ma jakies tajemnicze zródła finansowania i wystawia armie warte krocie wiecej niz czlowiek na jego miejscu by mogl wystawić. Jeśli dopakuje sie Ermor dodatkowo to tylko jakies skoordynowane działania daja nam szanse. W pojedynke powybija nas po kolei.
Jeszcze kwestia zwyciestwa: jeśli nie da sie pokonac samemu Ermoru (a tak zapewne bedzie) to czemu jest możliwy tylko jeden zwyciezca? Wszyscy powinnismy byc zwycięzcami.

Wykorzystamy chyba do gry jakis ftp Zolharna (dane do logowania na GG). Ja tez mam boga, moge go juz gdzies wysłac.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 20, 2006 3:31 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
dobrze jest, to juz mamy 5 chetnych (razem z Darkiem B - Marignon) Możemy startować wkrótce (może jutro?). Teraz powiedzcie gdzie mamy pliki wysyłac z bogami?. Czy mailem do inqistora czy bedziemy miec ftp?

Myśle że bedziecie pomagac tym których ermor przydusi :)
  Temat: Mod Enhanced do SPWAW
majama

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7147

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 6:41 pm   Temat: Mod Enhanced do SPWAW
najbardziej wyczekiwanym modem do tej gry jest przeróbka AI tak żeby umiało aktywnie zrobic cos innego niz tylko leciec szturmem do przodu na hurra środkiem mapy, przydałyby sie większe mapy (możliwosc obejścia linii umocnień lub wybranie innego kierunku ataku niz domyślny)

Sam lubie ta gre i preferuje kampanie generowane losowo.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
majama

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27559

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 19, 2006 6:30 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Super, tylko nie wiem czemu ostatnie kilka dni temat umarł i nikt sie nie kwapi (mundial góra?)

Wszystkie warunki sa dla mnie dobre, jako host i rzeczoznawca gry sam zdecyduj o tych co będa dyskusyjne. proponuje grac jedna turę na dobe, jak ktos sie spóźni bez uprzedzenia to tura mu ucieka, tych map wrap around jest kilka, i zwykle bardzo ładne ale za to duże, chociaz do takiej gry moga byc duże mapy, bo morze ermoru szybko sie rozleje na wszelkie krainy a musimy sie na to zdążyc przygotować. ostatecznie uzalezniłbym bym od ilości chętnych.

Jeśli można rezerwowac rasy to ja jestem pierwszy:

1. majama - Pangaea


A jako host tez chyba zagrasz? czy nie?
  Temat: MŚ 2006
majama

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14605

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:27 pm   Temat: MŚ 2006
Z tego co dotąd widziałem to wygra Hiszpania, Włochy lub Argentyna. brazylia tez ma szanse jeśli zrezugnuja z ronaldo i zamienia go na kogos kto gra.
  Temat: Football Manager 2006 - od zera do meistera!
majama

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10248

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:22 pm   Temat: Football Manager 2006 - od zera do meistera!
Ściągnałem twoje poradnikowe taktyki i wyprobuje je do prowadzenia zespołu w angielskiej Conference, gdzie bieda piszczy i nie ma kim grać tam jest wyzwanie dla menegara :)

Wziąłem sie na ta gre pod wpływew nieudolności naszych na mistrzostwach świata,
dzieki :)
  Temat: Nowe screeny Dominions 3
majama

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6097

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Cze 10, 2006 4:14 pm   Temat: Nowe screeny Dominions 3
Bardzo ciekawe, mam wrażenie że gra moze miec jeszcze wiecej szczegółów niz dominions2 które potrafiło przygniatac gracza ilościa operacji przy posiadaniu powyżej 20 prowincji.
Nie mam doswiadczenia w grach multiplayer a podobno cos w tym kierunku miało sie ulepszyć.

najważniejsze aby strony byly zbalansowane.
 
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16