gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
maniutek13

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5084

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lut 02, 2006 9:24 pm   Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
Hitler wiedział, ze gdy zaatakuje Francję, to Polska nie będzie bezczynna. Wiedział też, ze gdy najedzie an Polskę, to zachód palcem nie kiwnie. Więc wybrał nas.
  Temat: W samo południe - czołg
maniutek13

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15291

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Lut 01, 2006 6:00 pm   Temat: W samo południe - czołg
Alianci zachodni jak i ZSRR wygrali tą wojnę dzięki liczebności. Mieli więcej czołgów niz Niemcy. Można powiedzieć, że Tygrys był dobry, bo był, wyłączając jego powolność. Ale wyprodukowano go za mało. Chyba ok. 3000 to w porównaniu do 20000 T-34 85mm, to jest duzo za mało. T-34 miało rewelacyjnie skonstruowany pancerz skośny, dzięki czemu pociski mogły się odbijać.
Wracając do tematu, to uważam, ze działo było najważniejsze, dodać do tego jeszcze trzeba odpowiednią liczbę pocisków i sprawnego celowniczego.
  Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
maniutek13

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5084

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Lut 01, 2006 5:41 pm   Temat: Przedwojenny sojusz Polski z Niemcami [?]
Tak Hitler chciał od nas Gdańska, eksterytorialnej autostrady i lini kolejowej przez Pomorze i wejścia do Paktu Antykominternowskiego. Chciał, żebysmy razem z nim walczyli z ZSRR. Ale jak wiemy Polacy nie zgodzili sie na te warunki i wybuchła IIWŚ.
  Temat: W samo południe - CKM
maniutek13

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4530

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Lut 01, 2006 4:40 pm   Temat: W samo południe - CKM
Według mnie najważniejsze jest opanowanie, ponieważ strzelec musi zapanować nad emocjami i nie strzelać na ślepo. W czasie, gdy broni się przed natarciem, musi wiedzieć żeby w odpowiednim momencie zacząć strzelać i nie ponieść się emocją strzelając, gdy wróg się pokaże.
  Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
maniutek13

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8634

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Lut 01, 2006 7:34 am   Temat: Pierwsze wrażenia z Civilization IV
Ja też mam Civ 4. Ściągnąłem spolszczenie i jest super. Tylko musze pograć na wyższych poziomach trudności, bo narazie wyprzedzam przeciwników o 5 wieków :D
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16