gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 39
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to broń
micro

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54181

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Maj 21, 2010 10:20 pm   Temat: Jaka to broń
nie wygląda tak staro;p

ale zdecydowanie przypomina to maczetę,
z tego co zauważyłem, rączka jest wykonana z poroża
  Temat: Bieda w telewizji
micro

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:34 pm   Temat: Bieda w telewizji
Ja zakończyłem swoją przygodę z Housem na 5 sezonie. Moim zdaniem zakończenie tego w ten sposób byłoby genialne. Ale niestety pojawił się 6 sezon i się zawiodłem ; ) Już tego więcej nie oglądam.

Cytat:
Jeśli jeszcze chodzi o tv, to nie mogę odżałować, że przestano emitować "Spadkobierców" na TV4. Eh, polska namiastka "Whose line is it anyway" odchodzi do lamusa...


Podzielam twoje zdanie. :cry:
  Temat: Amerykanizacja Polaków
micro

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6790

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:15 pm   Temat: Amerykanizacja Polaków
Szkoda, że nie ma takiego obrzędu jak w "Dziadach" Mickiewicza ; ]
To by było dopiero fajne :mrgreen:

Ale poza świętami to otrzymaliśmy od Amerykanów wspaniałe fasssst foody. Ciekawe czy w Polsce też będziemy mieli niedługo problem z otyłością ; ] Bo na razie chyba nie jest źle? Prawda? :wink:
  Temat: Polska Szlachta
micro

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17242

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Gru 20, 2009 1:57 pm   Temat: Polska Szlachta
Globalne ocieplenie to jedna wielka ściema, mająca na zadaniu wyciągnąć z obywateli pieniądze i przeznaczyć je na jakiś "zbożny" rządowy cel. Od dawna jest to wiadome, ale nie mówi się o tym ze względu na poprawność polityczną.

Ludzie wytwarzają jakieś ok. 3-4% gazów cieplarnianych. I nie trzeba być zbytnim geniuszem, żeby zauważyć że to niewielka część tych 100%.

"Najważniejszym gazem cieplarnianym, o którym prasa nie pisze na ogół wcale, nie jest dwutlenek węgla, który wypuszczamy spalając węgiel, spalając ropę, spalając gaz, a także z innych źródeł ludzkich - tylko woda. Zwyczajna para wodna daje około 97% całego efektu cieplarnianego."
PROF. ZBIGNIEW JAWOROWSKI, WSPÓŁAUTOR RAPORTU "POZARZĄDOWEGO PANELU DO SPRAW KLIMATU".

A jak ktoś był ciekaw, to tu macie link:
http://g-o.strefa.pl/

Jednak wracając do tematu

" sejm, senat (wiem, pożyczka), marszałek (też pożyczka)"

raynale, o co kaman? O nazwę i jej pochodzenie, czy same urzędy?
  Temat: Bieda w telewizji
micro

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 16, 2009 11:04 pm   Temat: Bieda w telewizji
Chyba nie chcę tego pamiętać xD
ZŁO!!!
  Temat: Wietnam
micro

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10654

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 5:37 pm   Temat: Wietnam
"Rudy" to tylko przykrywka dla "Wehikułu Tajemnic" nie poznajesz ekipy ze scoobiego? :twisted:
Myślisz że Szarik to przez przypadek się tam znalazł? :razz:


A tak na serio , to raczej rzadko się widuję pseudo - historyków w jakiś większych mediach.
Stanowią oni niż, jeżeli już się o nich wspomina to przeważnie jako o paranoikach.
  Temat: Bieda w telewizji
micro

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13117

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 5:03 pm   Temat: Bieda w telewizji
yup, dokładnie tv umiera bo jest net :cry:

tak samo gazety o grach, kiedyś to było jedyne źródło informacji o rynku gier.

A dziś? A dziś jest internet. Sam nazbierałem niezłą kupkę PSX extreme'a a teraz korzystam wyłącznie z internetu ; ]
  Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
micro

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 26008

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pon Gru 14, 2009 4:59 pm   Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
Zgadzam się, od razu jakoś lepiej ; ]

Babysteps :mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieję że na laya też przyjdzie pora :wink:
  Temat: Wietnam
micro

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10654

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:55 pm   Temat: Wietnam
Dla obydwu mocarstw było to równie upokarzające. Mam wrażenie, że do dziś starają się upchać to pod dywan z nadzieją że zostanie to przemilczane. Bo jak wiadomo, grunt to dobry pijar ; ] :razz:
  Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
micro

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 26008

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:45 pm   Temat: Zmiany na rpg.sztab.com
Nie wiem jak wyglądała starsza wersja, ale jeśli chodzi o kolorystykę to aktualna nie jest zła. Jednak nie chodzi mi o kwestie wizualną, ale o układ strony. Interesuję mnie co o nim myślicie, bo ja skromnie uważam że jest beznadziejna.

Dlaczego newsy są na samym dole?! Moim zdaniem to jest najważniejsze, a nie powitanie. Czy tylko mnie to gryzie i irytuje?
  Temat: Książki Fantasy
micro

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21464

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:12 pm   Temat: Książki Fantasy
Mi Tolkien kojarzy się z bajką dla dzieci. Wydaje się to jakieś płytkie takie i w ogóle be.
Chociaż zacząłem tak uważać dopiero gdy poznałem Sagę pieśni lodu i ognia Georga R.R Martina, którego teraz naprawdę ubóstwiam.
  Temat: Dlaczego fantastyka?
micro

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11418

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Paź 18, 2009 8:00 pm   Temat: Dlaczego fantastyka?
A co z science fiction, political fiction etc. to też mają być mitologie epickie?
  Temat: W samo południe - Stan Wojenny
micro

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5245

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Sie 10, 2009 7:17 pm   Temat: W samo południe - Stan Wojenny
Zgadzam się, na polu walki nie ma miejsca na kompromisy, bo gdy dowódca jest niezdecydowany, wojsko także będzie niespójne, a morale na polu walki jest najważniejsze.
Dlatego za podkopywanie morale oraz za szpiegostwo bezapelacyjnie wyrok śmierci bez sądu wojennego.
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
micro

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35761

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Maj 18, 2009 3:44 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Cóż możemy liczyć na to, że Ukrainie odpadnie jakieś miasto, to wtedy Kraków będzie miał olbrzymią szansę, na organizacje euro ; )

Ale szczerze mówiąc byłem mile zaskoczony, że pod względem stadionów jesteśmy już tak przygotowani ^^

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 9:19 pm ]
Odświeżam wątek.

Jak wam się podoba logo eu 2012?

http://sport.onet.pl/0,12...toreportaz.html

Oczywiście przedstawiciele PZPN są z siebie dumni, mają z czego?
  Temat: dobre mało znane strategie
micro

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28070

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 02, 2009 11:28 pm   Temat: dobre mało znane strategie
A czy ktoś może pamięta jeszcze, taką grę co się zwała Populous, również na szaraka.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16