gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 19
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
rander

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8554

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 5:13 pm   Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
Doszedłem już do ostatniej w tej kampanii dwugodzinnej misji w której jest ogromny obszar ,pojawia się po raz pierwszy woda i pływające czołgi - statki.
Cały problem z lądowaniem,zanim cokolwiek zdążę wybudować (białą wieżyczkę obronną czy inną broń) wróg zdąży przez ten czas przyjechać na miejsce i bez problemu te budynki porozwalać,ilość jego czołgów na samym początku jest przeogromna,a transporterem można przewieźć za jednym razem dziesięć pojazdów,liczę tutaj 4 - 5 ciężarówek a reszta to czołgi.
Jeśli dojdzie do zniszczenia wszystkich moich obiektów i pojazdów pisze komunikat że misja nie powiodła się i następuje koniec gry.
Czy znacie jakieś dobre metody albo możecie polecić też konkretny rodzaj broni który warto użyć na tym początkowym etapie tej 13 misji ?
Na początek używam więcej ciężarówek niż jednej bo w tym problem,że jedna ciężarówka buduje pierwszy obiekt bardzo powoli w wersji której używam.
Natomiast ich większa ilość znacznie przyśpiesza budowę budynków,ale jednak gdy wróg jest wystarczająco blisko to zauważa się wyraźne spowolnienie budowy, już nie mówiąc o tym że większa ilość czołgów wroga rozwala z łatwością każdy rodzaj broni, jaki tylko wybuduję.
Dlatego na początek używam małych białych wieżyczek,bo te najskuteczniej odstraszają jego czołgi do zbyt bliskiego podjechania.
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
rander

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9259

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:36 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
Musisz upewnić się na 100 % czy nie ukryły się w mało widocznych miejscach czołgi wroga.
Misja nie będzie zaliczona dopóki nie zlikwidujesz ostatniego z nich.
Dla poprawienia widoczności terenu wybuduj wieżyczki radarowe, i zwracaj baczną uwagę na teren który jeszcze nie został zwiedzony przez twoje wojsko,na mapie jest on oznaczony jakby " dziurami ".
Też gdy przechodziłem 7 misję miałem z tym problem,mimo że transportowiec wroga przestał już przelatywać bo zlikwidowałem całą jego bazę,myślałem że będzie transport wroga w ostatniej chwili (taki mógłby być,gdybyś nie zlikwidował kompletnie jego bazy) a tu po prostu trzy małe jego czołgi ukryły się w małej zatoczce i sobie spokojnie czekały bez atakowania,mimo że były w miarę blisko.Zauważyłem je dopiero po bliższym podjechaniu,bo nie miałem w pobliżu wybudowanych wieżyczek radarowych.
Dopiero wtedy zaczęły atak i bez problemu je wtedy rozwaliłem.

Co do zielonego światełka pamiętam 5 i 9 misję w pierwszej kampanii,że po zniszczeniu i odzyskaniu wracając na lotnisko klikając prawym przyciskiem myszy zmienia się kształt kursora na strzałkę,klikając tą strzałką (już lewym przyciskiem myszy) zielone światełko
na lotnisku na którym lądował twój transporter ,znika ono a po tym należy jeszcze nacisnąć kombinację klawiszy na klawiaturze ; LZ,i dopiero w tym momencie misja zostaje zaliczona.
W 9 misji kombinacja klawiszy jest chyba nieco inna,LZ2 czy też LZ#2,zależnie od tego jakiej wersji używasz tej gry,takie informacje będą pisały w początkowych komunikatach tekstowych przy początku każdej z tych misji,uważnie im się przyjrzyj.
P.S. Co do różnych wersji Warzone używam dwóch starszych ale za to stabilnych które nie sprawiają nieoczekiwanych problemów.
Używam Warzone 2100 - 2.0.7 oraz pełnej starszej wersji tej gry,bo próbowałem najnowszej pełnej wersji beta i niestety była z błędami (czołgi przykładowo odmawiały poruszania się itd);
  Temat: Szpiegowanie centrum badawczego wroga w Warzone 2100 ?
rander

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4291

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 10:12 am   Temat: Szpiegowanie centrum badawczego wroga w Warzone 2100 ?
W kilku misjach tej gry jest polecenie że oprócz zniszczenia bazy wroga należy też zbadać jego ośrodki badawcze,wybadać jaką stosuje technologię itp;
Jakiego rodzaju czołgów i broni należy do tego użyć ?
Myślałem tutaj o budowie wież radarowych czy też użycia radarowych czołgów.
Poza tym drugi temat,ile jest wszystkich misji w tej grze (kilkanaście czy więcej) aż do ostatniej możliwej.
  Temat: Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7
rander

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4606

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Sty 27, 2009 11:52 am   Temat: Problem z 9 misją w Warzone 2100.0.7
Witam wszystkich
Poprzednie 8 misji przeszedłem bez problemów,problem jest z tą ostatnią (9).
Gdy już mam rozwalone wszystkie budynki wroga gra cały czas prosi o wyszukiwanie obiektów przy podświetleniu klawiszami LZ.Mimo że przeszukuję całą planszę nic na niej więcej nie znajduję (sprawdzam nawet najdrobniejsze kamienie),czas gry dochodzi do końca i na koniec komunikat że misja nie powiodła się (po angielsku).
Używam starszej wersji (2100 - 2.0.7) bo nowsze począwszy od 2100 - 2.1.0 sprawiają u mnie problemy (gra na przykład w dowolnym momencie zamyka się i widzę pulpit komputera i nawet nie ma żadnego komunikatu co było przyczyną zakończenia działania aplikacji),albo też w innych nowszych wersjach nie da się zapisać stanu gry.
Jest to ta misja (9) w której najpierw trzeba dotrzeć do swojego lądowiska na obcym terenie przejeżdżając obok wroga bo nie ma innej drogi,i dopiero po dotarciu jest możliwa nowa dostawa czołgów aby wykonać konkretny atak na wroga i zlikwidować go.
Czy może znacie też z nowszych wersji tej gry taką która działa w miarę stabilnie i nie ma dużych wymagań sprzętowych,używam darmowej wersji tej gry.
Co prawda nie dało się " zabudować " platformy murem i wieżyczkami a ku mojemu zaskoczeniu przyczyna była zupełnie inna.Zaliczyło mi tą misję dopiero w tym momencie,gdy powróciłem na lotnisko wszystkimi jednostkami jakie tylko miałem porozrzucane w różnych miejscach planszy.
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16