gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anno 1701
robal

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6220

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 12, 2006 1:42 pm   Temat: Anno 1701
Tak jest już na zachodzie tutaj nikt nie kupuje piratów, poprostu się nie opłaca, zarabiają minimum 300 euro na tydzien kupujesz nowa gre za 50 a starsze lub uzywane mozesz dostac za 10.
  Temat: Anno 1701
robal

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6220

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Gru 11, 2006 5:16 pm   Temat: Anno 1701
wczesniej było railroads tycon i jakoś miało kampanie i to sporo scenariuszy moze nie byly za bardzo powiazane ale ulozone w wedłu lat. a tutaj jakies to nijakie, poprzednie wersje anno wypasne
  Temat: starcraft
robal

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19346

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 08, 2006 8:52 pm   Temat: starcraft
ej panowie jestem tu nowy ale jakbyście grali w sc dajcie znac, co prawda przezucilem sie na w40k, ale w sc tez chyba jeszcze cos potrafie :razz:
  Temat: Anno 1701
robal

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6220

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 08, 2006 8:50 pm   Temat: Anno 1701
nie ma kampani :( ( szkoda miałem w planie kupno ale cóż, ostatnio kupiłem sid meiers railrods i sie zawiodlem bo kampani tez brakuje :( (
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
robal

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13141

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 08, 2006 8:43 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
www.dow.rox.pl - tam mozesz sprawdzic wiecej

ale rzeczywiscie necroni, i tau sa przegieci w dc
  Temat: starcraft
robal

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19346

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 07, 2006 9:02 pm   Temat: starcraft
gram od czasu demka i cały czas do niego powracam(fabuła jest jedną z najlepszych w rtsach a te cut-scenki powalaja - zwlaszcza ta z bomba atomowa)

wszyscy ci którzy m ysla ze na batku nie warto grac sa w bledzie caly czas przybywa nowych graczy ktorych poziom nie jest wysoki i z nimi mozna pograc, a tutaj alternatywny polski ser www.starbnet.pl - pozdrawiam cala ekipe elo
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
robal

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13141

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:57 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
orkz orkz orkz orkz nic ich nie pobije

ps balans w dc jest do ....(czterech liter)
  Temat: Medieval II
robal

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8719

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:55 pm   Temat: Medieval II
gram obecnie w mtw 2 i zgadzam sie calkowicie z powyzszymi opiniami, w obecnej chwili nie gram wogole bitew, uzywam auto rozstrzygniecia (wkurza mnie ze walczy 5 jednostek z 60 osobowego skladu szarza konnicy jeszcze ani razu mi sie nie udala jednostki zwalniaja tuz przed momentem uderzenia w przeciwnika. a co najbardziej denerwuje w mtw2
po 1 inkwizycja, wybija mi wszystkich gen, potrafia nawet przeprowadzic egzekucje króla (głupota)
po 2 papiez, atakujesz sobie panstewko a tutaj wyskakuje misja nie atakuj przez nastepne 6 tur, i tyle musisz czekac a w tym czasie przeciwnik przesuwa i dozbraja armie, w obecnej chwili wole zostac ekskomunikowany (bo to i tak nie wplywa znaczaco na rozgrywke mimo ze jest napisane ze wplywa) i zniszczyc panstwo, bo i tak wiem ze zaraz przyjdzie inkwizytor i zaj... e mi króla, w wyniku czego bede miał nowego i znów wroce do lask papieza

gram od 2 dni narazie tyle co moge powiedziec

aa pozatym ta gra to prawdziwy pozeracz czasu

wolałem szoguna
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16