gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Settlers II w 3D
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8110

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 25, 2006 12:51 pm   Temat: Settlers II w 3D
Znalazłem ciekawą stronę, zresztą sami spójrzcie tutaj. Nie wiem czy wśród naszej społeczności są fani Osadników jednak dla mnie ten tytuł o ile nie straci na grywalności, aspekt militarny zostanie zmieniony i dodany tryb MP to ta gra będzie spełnieniem moich marzeń. Na razie dotarłem tylko do obrazków bo ze szptychaniem u mnie ciężko, może ktoś się wysili i przeforsuje ten cały tekst na wymienionej wyżej stronie i poda nam tutaj przypuszczalną date premiery tego remake najlepszej częście z Settlers'ów :)

Tyle co wyszło z tłumaczenia, jednemu z fanów s2:

Kamil.i.Maciek napisał/a:
A więc firma BlueByte i Ubisoft wypuszczają gre pod tytułem The Settlers 2 Warunki gry polegają na starych Settlersach z 1996 roku w której mali osadnicy chodzą od flagi do flagi podając sobie deski do budowy osiedli!
-Co nowego? The Settlers 2 będzie maiło nowy Engine 3D dzięki czemu gracz może się dokładnie przyjżyć dobrze dopracowanym detalą. W grze czeka na nas Nowa kampania z przygodami małych Osadników oraz nowy bogaty serwer do gry przez internet ubi.com :]
A na końcu pisze , że jest to produkt firmy BlueByte & Ubisoft prawa autorskie


Czekamy z niecierpliwością na date premiery.
  Temat: Age Of Empires III
s2nto

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 8915

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 02, 2006 7:30 am   Temat: Age Of Empires III
Może patch 1.5 coś tutaj wskura, próbowaliście?
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9896

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 15, 2006 1:56 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Jak będziecie grać MP na Osadnikach 3 z CDA to przyda wam się to jak wyjaśnia news na głównej stronie:
Cytat:
Aby pobrać klucz potrzebny do grania w Settlers III w Sieci, wejdź na stronę http://www.cdprojekt.pl/cda_settlers3.asp
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9896

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Gru 30, 2005 9:05 am   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Cytat:
Nie twierdze, ze ta czesc jest lepsza od dwojki, ale...

1. Jest lepsza od czwórki
2. Jest w najnowszym CD Action, wiec kazdy moze zagrac
3. Jest mozliwosc gry przez Internet

Co do s2 to:
1. Jest lepsza od czworki
2. Jest na NET do pobrania za free :D
3. Nie ma możliwości gry przez NET :cry:

Dobra sorry już się nie wtrącam :C
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9896

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 29, 2005 5:50 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
Backside napisał/a:
Z tego co wiem w s2 nie da grać się przez net - jedyna opcja multi to bodajże spleet screen

No właśnie o tym bolesnym fakcie wspomniałem :cry: Ale jak chceice sobie pograć w s2 to wystarczy że zagooglujecie i już macie full wersje :D
  Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9896

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:21 pm   Temat: Settlers 3 - gramy w sieci
A może byśmy pograli w Settlers 2 na NET. :) O ile była by taka możliwość to bym chyba z Klemensem męczył tą gre co noc, a tak niestety :C

A co do Settlers 3 no gdyby chociaż w połowie dorównywała swej poprzedniczce to bym zagrał. Ale tak niestety nie jest. :C
  Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
s2nto

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 18998

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:15 pm   Temat: Northland, Cultures 2, Wyprawa na północ i 8 cud świata
tzn możesz uściślić swoją wypowiedź drogi kolosie?
  Temat: Codename Panzers Faza Druga
s2nto

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4174

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:07 pm   Temat: Codename Panzers Faza Druga
wojak napisał/a:
Wie ktoś może jak przenieść jednostki(np. polskie) z jedynki do dwójki, bo z tego co wiem to chyba można ale nie wiem jak.

To bardzo ciekawe, zważywszy na fakt że jedynke jak i dwójke w polsce wydały 2 konkurencyjne firmy. Ale jeśli CDProjekt nie zmieniało nic to powino być wszystko OK.

Innymi słowy zajrzyj na www.gram.pl tam na forum temat o codenamesach rozwija się prężnie :)
  Temat: W co obecnie gracie?
s2nto

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Gru 25, 2005 5:15 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Obecnie mocno zaangażowałem się w gre AoX - Armies of Exigo mimo braku chętnych graczy na shellu to organizujemy wlaśnie się na forum gram.pl by takowe spotkania się powiodły. I po świętach mamy już mieć 4 graczy. A więc co ja tu jeszcze robie... ide ćwiczyć :D
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109513

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lis 25, 2005 1:35 pm   Temat: Jaka to gra?
Victoria

[img]http://img515.imageshack.us/my.php?image=loljpg7bc.png[/img]
  Temat: Jaka to gra?
s2nto

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109513

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lis 24, 2005 9:31 pm   Temat: Jaka to gra?
Cytat:
Eh... szkoda, że nie zajrzałem tu wcześniej
Jestem fanem Incubation i nie mogę sobie darować, że nie ja pierwszy rozpoznałem ten obrazek
Icubation ma charakterystyczne menu i po tym też można było poznać

Ta plansza jest chyba jeszcze na powierzchni przed zejściem do kanałów?
to teraz masz argument dlaczego warto zaglądać do tego topiku :P :D

P.S
NIe bądź taki samolub :P
  Temat: W co obecnie gracie?
s2nto

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lis 23, 2005 9:58 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A no wiem że EE2 jest bee 100x bardziej wole Armies of Exigo - teraz wciąż demo męcze i kombinuje skąd skołować sobie full wersje :)
  Temat: World War II RTS
s2nto

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4235

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lis 19, 2005 2:02 pm   Temat: World War II RTS
Jak dobrze pamiętam to jest to klon Eartha 2150 i sequel Frontline Attack gra została wydana pod róznymi nazwami w USA i Europie. Albo ma być dopiero wydana :)

http://wec.insideearth.de.../ww2_index.html
  Temat: Kozacy europejskie boje
s2nto

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42685

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Lis 16, 2005 10:54 pm   Temat: Kozacy europejskie boje
Wojman napisał/a:
Te Hiszpańskie statki też są denerwujące. Na kilka dni odstawie sobie Kozaków, przynajmniej do czasu jak przejde całe Majesty. A zostało mi już niewiele - ostatnia misja z podstawowej gry i 12 misji z dodatku Northen Expantion. Wspomne tylko, że dojście do ostatniej misji zajęło mi raptem dwa dni.

hehe no ja teraż męcze SpellForce - świetny tytuł głębiej to opisuje MAO w recenzji tej gry :D już jestem na piątej wyspie i już mi braknie RAMa - są tak duże bitwy że mi wciąż PC zwalnia :lol: :x
  Temat: Kreatorzy
s2nto

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7261

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Lis 13, 2005 7:18 pm   Temat: Kreatorzy
Mniej wiesz dłużej żyjesz, a tak an serio dodawaniem plików do *lodówki Sztabowej ;)

*lodówka - download
 
Strona 2 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16