gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najnowszy numer
s2nto

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12704

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 11:41 pm   Temat: Najnowszy numer
Bedzio napisał/a:


A to niby dlaczego? :)
Bo następny numer CDA już 12kwietnia w kisokach :)

Bedzio napisał/a:


Co obiecywaliśmy i jakich obietnic nie spełniliśmy?
Że już więcej was nie zabraknie na łamach cover CD, a teraz może okazac się najgorsze, gdyż nr 22RTS Area (jeśli pamięc mnie nie myli) był zamieszczony wraz z marcowym CDA
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12867

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 6:43 pm   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
Binol napisał/a:
dobra narazie nie ma chetnych ja zabieram sie za mape a ty krychu postaraj sie zebrac informacje jak odzyskiwaly niepodleglosc kolonie afryki i azji
Może ja się przydam pomocny ;-)

Ścoągnij mod CWM(Cold War Mod) no i będziesz miał wsyzstko co Ci potrzebne - zrobisz tylko edit tego moda wytniesz potrzebne daty i będziesz miał wszystko jak należy. MOd spokojnie mozesz ściągnąc z tej stronki http://coldwarmod.info/ i gwarantuje iż Vic nie jest Ci potrzebna :!: Wystarczy iż otworzysz za pomocą notatnika kilka plików txt i po problemie

Pozdrawiam i życze sukcesów w tworzeniu moda ;-)
  Temat: Najnowszy numer
s2nto

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12704

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 6:15 pm   Temat: Najnowszy numer
Nie zdązycie chyba już wydac najnowszego numeru RTS Area by e-zin był dołączony do CDA :C

Wielka szkoda bo obiecywaliście co innego :| Mam nadzieję iż się poprawicie :)
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82697

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 5:30 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
Binol napisał/a:
Jak nie mozna(nie liczac bledow ze po aneksji jakiegos panstwa gra sie wywala) teoretycznie anektowac kazdego mozna
Wywala się :shock: to w jaką Ty grasz wersje Eu2, bo po 1.8b gra nie ma szans się wywalac - zlikwidowano wszystkie najczęstsze usterki CTD.

Co innego jeśli mówimy o HoI 2 bo tam rzeczywiście się wywala ;-)
  Temat: Imperial Glory (demo)
s2nto

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7382

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 5:29 pm   Temat: Imperial Glory (demo)
No cóż Cossacks II, jest w tyle za Imperial GLory które pierwswze wydaje dema :P Ide ściągac zobaczymy co z niego będzie :)


Wielkie dzięki za informacje!!
  Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12867

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 29, 2005 11:32 am   Temat: HoI 2 - Mod Powojenny
a może warto napisac o jakiej części z gier paradoxu mówisz?
  Temat: World War III
s2nto

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6968

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Mar 26, 2005 4:51 pm   Temat: World War III
ale niekaży lubi klimaty space, więc nasz polski magnat gier komputerowych zrobił World War II i Frontline Attack ;-) z drugies strony ciekaw jestem jak im wyjdzie Earth 2160 a wy?
  Temat: World War III
s2nto

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6968

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Mar 26, 2005 3:13 am   Temat: World War III
Jaka jest różnica między Earthem 2150 a WW III? oprócz tego iż jest zmieniony teatr dziłań?

Już lepszym tytułem jest klon Eartha osadzony w II WŚ, już niepamiętam nazwy :!:
  Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7995

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 2:42 pm   Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
ogólne uwagi, co do downloadu:
1. Jeżeli są Dwa Trony to dlaczegóż nie ma Korony Północy, zresztą po co one jak nic do tych gier nie wyszło - nawet na stronie paradoxu aż bida piszczy.
2. patch do HoI 1.6, pisze przy nim iż jest on najnowszy, jednakże najnowszy to jest 1.06c (albo 1.6c)pobrac nawet go mozna z www.paradoxplaza.com
3. To samo z Victorią - to wszystko świadczy o aktualizacji strony. Najnowszy patch do Victori możemy już nzaleźc na oficjalnej stornie wydawcy tej gry - cdprojekt :!:
4.POP mod do VICTORI, przydało by się napisac jakiego Vipa wymaga bo ostantio wyszła wersja z końcówką B - nie uwaząsz że zadużo tych wersji VIpów? Po co komu wersja 0.3 jak już dawno wyszła 0.4
5. Przydalo by się dac newsa na temat iż na stronie paradoxu ludzie pracuja nad nowa mapa, między innymi ten link spewnoscia wielu osobom by sie spodobal http://forum.paradoxplaza...11&page=1&pp=25
6. HoI 2 scenraiusze bitewne, Korean wars i balkan wars wymmagaja zainstalowania unlimited patch :!: Zresztą najlepiej podac ten link http://forum.paradoxplaza...d.php?t=183958, a dla cierpliwych poszukiwaczy podac informacje iż na łamach paradoxplaza powstaje coraz więcej scenariuszy bitewnych.
7. patch do HoI 2, zawsze lubie gdy ludzie piszą z jakim patchem mam do czynieneia, no bo co to da jak napisze ktos ,,najnowsyz patch'' i niebedzie aktualizacji storny przez rok :!: No i wtedy nic nie zrobimy :!:
8. Eu2 potrzebne aktualizacje dotyczące modów MES 0.3.5a http://home.student.uva.n...heuvel/MES.html

a także QPM 1.1.5 :!:
9. brak tak przelomywch modów jak AoI, AoN, AjiFU,MDS - wiele to czasu nie kosztuje by posuzkac na stronie http://forum.paradoxplaza...ead.php?t=96910 i pogrzebac w scenraiuszach (modach) no i wziąśc ten anjalepsze ;-)
10. No i nie ma na głównej stronie linków do takich stron jak:
- producent gry
- mody do HoI www.stonyroad.de
- TGW
- AGCEEP
- MES
......
po prostu powinno byc linkowisko z którego wszędzie się dostaniemy ;-)
  Temat: Victoria - Problem z Grą
s2nto

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6471

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 2:33 pm   Temat: Victoria - Problem z Grą
cały urok naszego rodzimego wydawcy, było o tym głośno ;-) najlepiej będzie jak wejdziesz do folderu gdzie zainstalowałeś Victorie i dalej w scenarios (comyślnie wygląda to tak - C:\Program Files\Victoria\scenarios). Teraz utwórz tam folder pod nazwą "save games" no i to wszystko :D

P.S
Jest jeszcze inne wyjście, ale go już niesprawdzałem - ściągnij najnowszy patch do Victori wydany przez CDP, uaktualnia on Twoją wersje do najnowszej, dzięki której pograsz na Necie (bez umówienia się wcześniej wątpie byś kogoś spotkał) patch ściągniesz stąd http://www.cdprojekt.info...wnload&fid=1305
  Temat: news
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7522

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 24, 2005 2:26 pm   Temat: news
Takiego tematu mi brakowało :P
Otóż ten Reset Forever nie ma pożądnego linka - próbuje ściągnąc a tutaj nic :(
druga sprawa - jak mówiliście o KoH to nie podaliście żadnych linkó dotyczących stanowiska dystrybutora tej gry w Ameryce pn - paradox entertainment, by się o tym więcej dowiedziec musiałem wiercic po stronce ich www.paradoxplaza.com, a także na google :(
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
s2nto

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14532

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 5:18 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
Zeus to ogólnie słaba gra :( ale dodatek jakim jest Posejdon to już znakomita pozycja ;-) 2 stroną medalu jest Faraon - gra identyczna jak Zeust jednakże zmienionych kilka aspektów i to mnie najbardziej boli :(

Szukałem kedyś patcha do Zeusa, ale niemogłem znalezc :( czy może ktos wie, gdzie mógłbym :D
  Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 82697

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 18, 2005 4:51 pm   Temat: EU2 - Rozmowa Ogólna
ja grając na czystym Eu2 zajalem Polska cały świat i sie niepodniecam, zagrajcie ludize na QPM, wtedy mozna cos powiedziec na ten temat :!:
  Temat: Polska w Iraku
s2nto

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8018

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 13, 2005 12:38 am   Temat: Polska w Iraku
Ajmdemen napisał/a:
również uważam, że nie wolno pod żadnym pozorem wycofać się z Iraku- skoro już tam wleźliśmy to trzeba mieć jaja by dokończyć to co zaczęliśmy, w przeciwnym razie shańbimy Polskę "na wieki wieków", zawodząc jednocześnie zaufanie samych Irakijczyków. Prosiłbym na przyszłość uwzględniać ewentualne zdanie innych w opcjach ankiety :) bo tu mamy wybór Tak/nie na pytanie "Czy przestał Pan już bić swoją żonę?"
Właśnie to zrobiła Hiszpania i wiecie co jeszcze zostały zaakceptowane tam prawa z Holandi - eutanzaja, i co tam jeszcze było. Niepozwólmy by z Polską to samo się stało - Hiszpania pokazała jak się zachowują tchórze!!

P.S
Zmienicie tą ankiete :!:
  Temat: Polska w Iraku
s2nto

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8018

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 12, 2005 6:54 pm   Temat: Polska w Iraku
To Ci sie ankieta udala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polska w żadnym wypadku nie powinna wycofac wojsk z Iraku
 
Strona 19 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16