gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy 2
s2nto

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10915

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:37 pm   Temat: Kozacy 2
Dziwne we wszystkich reckach jakie do tej pory czytałem byłonapisane 3d więc wyczujcie jaki szok odczułem dowiadując się z zapowiedzi RTS Area
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17950

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:34 pm   Temat: Re: wow
Levisek napisał/a:
wow jestem pd wrażeniem błyskawicznej odpowiedzi :shock:

Hmm dobrze że się dowiedziałem, trzeba będzie zmienić plany (cenowe hmm EU 2 jest tania) ale screeny powalają. Dzięki wielkie.
Kupisz Eu2 w PLAYu za 13 zeta ;-) najlepszy RTeS pod słońcem
  Temat: Ojczyzna Polszczyzna
s2nto

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5021

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:33 pm   Temat: Ojczyzna Polszczyzna
Klemens napisał/a:
Ja tymczasem czekam na materialy s2nto, osoby, ktora jako pierwsza w historii Forum wytknela drugiej nieortograficzna pisownie:))
Niestety :C niepodołałem zadnaniu
  Temat: Ojczyzna Polszczyzna
s2nto

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5021

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 10:32 pm   Temat: Ojczyzna Polszczyzna
Klemens napisał/a:
Ja tymczasem czekam na materialy s2nto, osoby, ktora jako pierwsza w historii Forum wytknela drugiej nieortograficzna pisownie:))
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
s2nto

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11844

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Mar 05, 2005 1:08 am   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Gonzo napisał/a:
s2nto - do czego odnosi się Twój pierwszy post w tym wątku? Jest wyrwany z kontekstu.
Do tego iż coś takiego jak EU: HoI nieistenieje.
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
s2nto

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11844

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 04, 2005 7:54 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Ajmdemen napisał/a:
te, stary wyluzuj się trochę, wiemy już, że jesteś niesamowity, miej trochę wyrozumiałości dla zwykłych ludzi. A przy okazji czekam na kontakt w sprawie naszej rozgrywki- może być gg albo priv albo nawet mail :)
aha okey ;] niop to gramy :D

dawaj na prv kontakt i gramy :twisted: :twisted: :twisted:
  Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
s2nto

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11844

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Mar 04, 2005 5:56 pm   Temat: HoI I - Co Cię Bulwersuje
Pierwszy raz słysze o takim tytule :!: Kolejna osoba uważacie się za znawce marki paraox i jej niewychodzi?

Europa universalis i Hearts of Iron To 2 różne gry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrozum to ziom, jak nie pojmujesz tej gry to po co się udzielasz? Poprawna nazwa: Eu: II wojna światowa (gra z serii EU) albo mogło brzmiec HoI i tyle a nie jakieś zmutowane. Nie wiem, ale tutaj same jakieś nieznające się osoby na Eu - turówka, Eu, HoI to to samo :roll: ludzie zacznijcie pierw w to grac, a nie :!:
  Temat: American Conquest
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10902

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 10:43 pm   Temat: American Conquest
Niestety niemiałem przyjemnosci dotrzec do fullversion bo Cenega rzydzi, a jakąś piractwa niepopieram. Natomiast grałem w demko american Conquest i trzeba przyznac, iż straszliwa zrzynka z Kozaków i nadchodzi pogromca tej gry - Age of Empires III, a więc salve
  Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12560

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 10:40 pm   Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
ekhm.... a jeszcze jest Alexander zrobiony przez twórców Kozaków, CDV.
  Temat: W samo południe - Starcraft
s2nto

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8175

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 02, 2005 2:36 pm   Temat: W samo południe - Starcraft
Ajmdemen napisał/a:
cóż, okazało się, że z wersją podstawową u mnie nie jest tak łatwo :( próbnie chciałem wejść na server, ale niestety patch po ściągnięciu nie chce się zainstalować. Chciałem więc spytać czy masz dodatek i czy możesz w ogóle wchodzić na server Europe czy N America.
Mam dodatek, patche sie instaluja znakomicie - jezeli BN Ci nieściąga to zapraszam na www.blizzard.com czy jakas tak i sciagnij sobie najnowszego patcha ;-)
  Temat: SZkam dobrej gry turowej
s2nto

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 12082

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 7:17 pm   Temat: Re: SZkam dobrej gry turowej
bozser napisał/a:
Witam szukam dobrej gry turowej najlepiej do grania po niecie

To ja zaproponuje turówke która jako jedyna mi się spodobała ze wszystkich jakie grałem - Discaples II to jest po prostu gra napędzająca produkcje Hearosa i tym samym jedyny jej konkurent.

P.S
Discaples III nadchdodzi jes w głębokich przygotowaniach, polecam wszystkim czekac razem ze mną :twisted:
  Temat: Empire Earth (I, II)
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6694

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 8:09 am   Temat: Empire Earth (I, II)
Okey wiem, że jestem frajer, ale nieumiem obracac kamery w demku EE2 :shock: klikam wszystko co się da, przytrzymuje shifty, ctrl i co tam jeszcze znajde. W EE tak samo miałem problemy z kamerką więc bardzo by was prosił o pomoc :oops: z góry dzięki.

P.S
CO to za róźnica kogo wymierzemy? Amerykanie, Niemcy wyglądają identycznie tak samo
  Temat: Wasze propozycje
s2nto

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Mar 01, 2005 8:05 am   Temat: Re: Wasze propozycje
MartivaR napisał/a:
Możecie tu pisać o Waszych propozycjach odnośnie zinu. Na pewno te ciekawe i realne do wykonania zostaną rozpatrzone
A więc panowie, demo EE2 wyszło :!: :!: Chyba by należało to jakąś oznajmic innym osobom - demo EE2 znajduje się na stronie dystrybutora,waży niecałe 200MB, a więc cudo grałem i moge powiedziec, że świetnie się gra
  Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 8696

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 4:29 pm   Temat: Jakiej opcji politycznej jestem?
Odrazu gry ta partia wchodziła w życie spodobała mi się - nowatorstwo, nowe poglądy, fajne nazwiska :twisted: były prezydent Wrocka w niej zasiada :D no i wiecie Donald Tusk (Kaszub) na prezydenta <lol>
  Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
s2nto

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 13439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 4:22 pm   Temat: Nowe marcowe oblicze sztabu...
Czemu nie? Zawsze pzyda się ta angielska podszewka, dla tych co z zagranicy :twisted:
 
Strona 21 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16