gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
s2nto

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7345

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 1:40 pm   Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
Andrew_wojownik napisał/a:
Gra nie będzie hitem. Z tego co wyczytałem to nic nowego. Grafika tak jak z Warrior Kings może nawet troche słabsza. Mechanizm gry słaby, nawet można powiedzieć, że bardzo słaby.
ojjj to cieńką zapowiedź gry dał kolega. Grafa z WK jeszcze da rade, ale żebyy technikalia niebyła jak z WK bo ja leże. :X Ale co tam grafa, technikalia, najważniejsza jest grywalności więc pożyjemy zobaczymy, jeżeli gra w ogóle wyjdzie
  Temat: CEU - Pytania
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12180

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 1:07 pm   Temat: CEU - Pytania
Klemens napisał/a:
W pokrewnym watku wyzywasz na ubita ziemie kazdego, kto obstaje przy turowosci EU - podnioslem ta rekawice, wiec teraz wypelnij obietnice!:))) Ale bez zadnych prob nieczystych chwytow tudziez wykrecania sie( "RTS - gra czasu rzeczywistego z aktywna pauza")!
Spokojnie oczywiście że podniose tą białą chuste mojej najdroższej i najpiękniejszyej gry :mrgreen: Tylko wiesz akurat zauważyłem wasze forum dopiero wieczorem o 2.00 no i jestem po nocce więc spokojnie otrzeźwieje, rozmyśle i napisze argumenty nie doprzebicia :P
  Temat: CEU - Pytania
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12180

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 12:16 pm   Temat: CEU - Pytania
Bardziej by mi zależało na tym by się do was dołączyc niż tworzyc własną strone, po prostu większośc informacj jakie umieściliście są na poziomie osoby któa niema pojęcia co to jest Eu2 no bo jak można powiedziec, że Eu2 to turówka... ludzie tutaj niema dyskusji. Natomiast z chęcią zobacze waszą stronke i wtedy dam znac ;-)
  Temat: The Settlers
s2nto

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15655

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 10:17 am   Temat: The Settlers
Klemens napisał/a:
Gdyby nie fakt, iz porty mozna bylo budowac tylko w trakcie kampanii( ergo: wylacznie Rzymianami, choc np. taka instrukcja przewiduje modele takowych budowli i u innych ras) bylaby to chyba gra wszechczasow.
Tak rzeczywiście, gdyby jeszcze te proty można normalnie budowac, a nie trzeba miec "specjalne" miejsce na tą budowle to bym normalnie chyba dalej w tą gre zażynał
Klemens napisał/a:
"Dwojeczka" byla najlepsza, ale do mnie jakos zdziebko bardziej przemawial klimat pierwszej czesci - kojarzyl mi sie ze sredniowieczem...


Ja jednak zaczynałem od II :P natomiast w posiadaniu mam Setllers II Gold Edition wydaną w PLAY naprawdę świetnie napakowany zestaw, nawet niezdążyłem wszystkich map obejrzec. Natomiast niepamiętam czy w SII jest tryb MP, bo jeśli by był to chyba powróce do magicznej 2 - to by było coś, powracac do starych klasyków
  Temat: O magazynie
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7301

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:45 am   Temat: O magazynie
zin jest ogólnie super, pamiętam jak jeszcze niemiałem NETa i specjalnie kupowałem CDA, tylko i wyłącznie z powosu tegóż ZINu wszystkie stornki zawsze przeglądałem i zachowywałem. A jaki ból czułem, gdy tegóż ZINu niebyło. Naszczęście teraz moge byc bliżej osób tworzących ten że zin i oddziaływac na nie, jeszcze te forum, daje mi ogromne możliwości, a także wymiane zdań i taktyk dotyczących gier ;-)
  Temat: CEU - Pytania
s2nto

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12180

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:39 am   Temat: CEU - Pytania
Graliście chociaż dłuższy czas w tą gre? Bo z tego co cztałem na tematach to w ogóle niemacie pojęcia o tej grze - zaliczając Eu2 do gier trowych prędzej dojdziecie do laumsa niż stworzycie jakąś pożądną strone fanowską, dla przykładu polecam najlepszą i po prostu nieporównywalną z niczym innym strone fanów Eu2 gdzie ludzie złożyli się by ratowac strone - łącznie 1 000zł na server :!: Więc pomyślcie co oni musieli osiągnąc swoją działalnością na rzecz forumowiczów. stronka - www.eufi.org wejdźcie tam i dzowiedzcie się coś o tej grze, bo z wyczytanych wcześniej informacji to moge powidziec iż wczoraj pierwszy raz włączyliście tą gre na 5 min.
  Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9681

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:35 am   Temat: Victoria - Rozmowa Ogólna
krychu napisał/a:
Trzeba też pamiętać , że Korona Pólnocy i Dwa trony mają bardzo konkretną tematyke nie tak jak w przypadku Europy Universalis 2 czy Hearts of Iron .
Ty a HoI to nieby jaką ma tematyke? co? z tego co wiem to Dwa trony przyjmują za okres rozgrywki wojne stuletnią, a HoI IIWŚ i co to niejest konkretna tematyka? Zresztą co to znaczy konkretna tematyka? Dwa trony to jest poprostu ucięta częśc Eu2 z uproszczonymi elementami, więc niema co mówic iż ten tytuł jest czymś nowym. W zestawie zobaczymy 3 gry znajdujące się na 1 płycie wraz z 1 instrukcją tutaj więcej -> http://www.cdprojekt.info...howGame&gid=881 ja bym traktował Victorie jako gł grę, a 2 pozostałe jako gratisy dorzucone, tak czy owak niema sensu kupowania obecnie Victorii, gdyż niedługo CDP opcha to do swojej extra klasyki za jedyne 2 dyszki ;-)
  Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11323

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:28 am   Temat: Diplomacy - Rozmowa Ogólna
Tutaj chyba nikt niezna się na grach paradoxu, ludzie, każda gra jaką wyda firma paradox to jest planszówka, jeśli niewiecie o jakich grach mówie to polecam skorzystac z tego forum -> www.paradoxplaza.com

Diplomacy ma byc grą inną niż pozostałe tytuły paradoxu i może właśnie dlatego paradox wykupił prawa do tego tytułu :roll: ale ważne jest to iż będzie wreszcie położony duży nacisk na dyplomacje, to co najlepsze w Eu2 bo wciąż tego brakuje.[/url]
  Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
s2nto

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8397

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:24 am   Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
HoI 2 ma znakomite noty tak jak w necie tak i u fanów gier paradoxu. Natomiast różnice są przeogromne między hoi 1, a 2 tutaj niema co się zagłebiac, jedyne co należy wspomnąc to fakt iż HoI 2 to w 10 procentach HoI 1.
  Temat: EU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 17938

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:22 am   Temat: EU - Rozmowa Ogólna
Ludzie oczym wy tutaj piszecie? Co byście napisali, obojętnie jaki argument postawili jestem w stanie go obalic, i każdy gracz Eu2 jest wstanie to obalic, bo tylko osoba która nigdy niegrała w eu jest wstanie powiedziec iż eu2 może byc turówką, absurd!!!!!!!!!


Czy w eu macie gdzieś jakąś klepsydre lub inną ikonke przedstawiającą koniec tury? Na wszelki wypadek powiem wam co to jest RTS - realy time strategy - czasu rzeczywistego (z aktywną pauzą). Macie jakąs inną gre która by w takim globalnym stanie odwzorowywała świar nowożytny? bądź okres IIWŚ? Prosze was pomyślcie, zanim zaszuflladkujecie jakąś gre do wyznaczonego gatunku :!:
  Temat: MW - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7511

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:16 am   Temat: MW - Rozmowa Ogólna
Gra domnie nieprzemawia - kompletnie odłamuje się od całej serri (to chyba dobrze), mi się jej odmiennośc niepodoba - posiadanie 2 prowincji i 25 wasali jakąś domnie nieprzemawia. Komplteny brak eventów także utwierdza mnie w powyższej opini. Z tego co słyszałem to gra na patchu 1.04A wymiata, jednakże nieprzemawia domnie
  Temat: CEU - Rozmowa Ogólna
s2nto

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7950

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:14 am   Temat: Re: Centrum Europa Universais - opinie
krychu napisał/a:
Jak podoba ci się nasza strona . Adres ceu.aq.pl
Żeby jeszcze stronka działała. A jestem ciekaw jak może wyglądac konkurent www.eufi.org Czekam na uruchomienie servera z niecierpliowścią
  Temat: ROME: Total War
s2nto

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9039

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:11 am   Temat: ROME: Total War
Mam problem z gierką :roll: otóż, niewiem gdzie w necie moge znaleźc mod dzięki któremu startujemy całym Rzymem, a nie podzielonym na domy Brutusa,.. itd + senat, będe szczęśliwy dostając linka ;-)
  Temat: Soldiers: ludzie honoru
s2nto

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 19870

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:08 am   Temat: Re: Soldiers: ludzie honoru
Dark Max napisał/a:
Mam drobny problem.... Chodzi o grę Soldiers: ludzie homoru, zakupiłem ta grę i bardzo mi się podoba ale niestety singiel mi już nie wystarcza. Wiec moje pytanie brzmi czy ktoś grywa w ta grę po necie ? Albo czy jest jakieś forum dyskusyjne Soldiersa’a ? Bym był wdzięczny za jakiś kontakt na PW. :wink:
Z tego co słyszałem to żeby pograc w Solldziera po Necie musisz ściągnąc dodatek zapewniający gre multi, więc czeka Cię troche ściągania. Swoją drogą niemam pojęcia, czy to może każdy ściągnąc i jak oni sprawdzają czy zakupiłeś gre w sklepie.
  Temat: Lords of the Realm III
s2nto

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8190

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:06 am   Temat: Lords of the Realm III
kull napisał/a:
Andrew_wojownik napisał/a:
http://lords2004.republika.pl/index.html or [url]http://lords2004.republika.pl/index.html] Tu jest coś o grze[/url]


szukam czegos z opisem jednostek, poradami, solucja itd.
Stary, o czym ty mówisz ta gra to totalna kicha, ja niewiem jak można było tak poplamic honor Lorda II istna opera, za takie coś to ja bym twórcom sprzedał kicka w :S żeby niepopełnili następnym razen tworząc klona Twierdzy fofając do tego fatalne sterowanie. Pozdrawiam zespół tych że ludzi


P.S
upss, odgrzałem temat, sory
 
Strona 23 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16