gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 354
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - RTSy
s2nto

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5295

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:04 am   Temat: W samo południe - RTSy
To chyba ma swoją zaleźnośc:
RTS - ważna strategia
RTWG - ważna taktyka
RTT - taktyka
turówka - taktyka
no i problem rozwiązany ;-)

Osobiście przywiązuje większą uwage co do strategi niż taktyki aczkolwiek w R:TW niezaszkodzi zagrac i popatrzec na tak piękne widoki, chciałbym polecic MP, ale niezrobie tego, gdyż wszyscy na tamtejszym serverze wspieranym przez Game Spy nieukrywają swojego oburzenia i komentują ten że program: "Game Spy is shit", "fucking game spy". Także niepozostawalem bierny w tej sytuacji, gdyż po 4 bitwach w których zdążyłeś rozstawic armie nagle kogoś wywaliło :evil: gra się naprawdę ciężko, nawet patch 1.2 niewniósł znaczących popraw
  Temat: W samo południe - Starcraft
s2nto

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8175

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 6:57 am   Temat: W samo południe - Starcraft
Niekiedy to zależy od taktyki gracza - wielozadaniowe takie jak piechota terrańska to jest zabójcza broń, gdy niemamy jakieś mocnej blokady przeciwko takiemu osobnikowi :!: Często zdarzało się, iż stawiałem na mutaliski, a tutaj przychodzi lub przytlatuje na transportowcach wielozadaniowa grupa Marines tak z 60 typa, i co Ty możesz zrobi :shock: chyba tylko podziękowac za gre
  Temat: Knights Of Honor
s2nto

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9143

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 6:53 am   Temat: Knights Of Honor
Ja wiem tyle że lepszego mixa niewidziałem, takie znakomite hybrydy rzadko wychodzą - Age i Eu2, to jest po prostu coś i do tego przeciwieństwo serri Total War tu stawia się na stosunki dyplomatyczne, a nie na same bitwy. Gra warta polecenia, jednakże cena i waga gry odstrasza. Demko siedzi u mnie na HDD i czeka aż całoś rozgryze :D
  Temat: starcraft
s2nto

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 19304

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 6:50 am   Temat: starcraft
świetna gra po prostu wyśmienita, wg mnie niema lepszej gry (nieliczymy gier paradoxu bo to jest co innego :P ) z tego gatunku. Często bywałem na BN ale ostatnio to zaniedbałem ;/

Mam prośbe czy można do topicu dołożyc ankiete: "Która wersje wolisz SC/BW?" Ciekawi mnie pytanie, bo sporo osób grywa na samej podstawce, czyli na przykład ja :P dodatek jakąs domnie nieprzemawia, tak samo jak i WC3, ale SC jest wyrąbisty, czekąłem z niecierpliwieniem na mod rosjanów do C&C, ale niedoczekałem się SC w świecie 3d.

Słyszał ktoś może o modzie do WC3 który przenosi nas w świat SC (nowa grafa i te sprawy :]

[ Dodano: Wto Lip 19, 2005 10:52 am ]
Panowie mam 5 ludzi do gryw SC na BN
termin: piątek o 19 są chętni do gry? zagracie wraz ze mną i innymi :)

CHĘTNYCH sztabowiczów maniaków SC zapraszam w ten termin.

pozdr i czekam na odezw:)
  Temat: Najnowszy numer
s2nto

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12620

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 6:44 am   Temat: Najnowszy numer
Ja jeszcze nieprzeczytałem ówczesnego nomueru natomiast czy jest możliwośc dostania wszystkich numerów w jednym zipie? Bardzo by mi zależało bo po reinstalce windy niemam tak jak kiedyś wszystkoch numerów, a więc?
  Temat: Preatorians
s2nto

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 18745

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 4:55 am   Temat: Preatorians
Preatorians to w sumie miła gierka, jednka blaknie ona przy takich produkcjach jak Rome total war, zresztą gre można kupić już prawie za darmo - w CD-Action ją wydali :P
  Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
s2nto

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7351

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 4:38 am   Temat: Zapowiedz pieknego puki co RTS'a
Obecnie o miejsce Romy total war jeżeli chodzi o technike gry to 2 tytuły:
- Imperial Glory autorstwa Pyro studio Ci od preatorians i Commandos
- Cossacs 2 czekam na tą gre z wielką niecierpliwościa ;-) (jaki szok przeżyłem, gdy usłyszałęm że CDV rezygnuje z silnika 3d i kolejny raz będziemy mogli ujrzec gre w 2d, a szczerze mówiąc wielka szkoda.

Natomiast jeżeli chodzi o gre klimatycznie przypominającą R:TW to przecież mamy LOTRa bitwe śródziemia, a co do zapowiadanej gry to życze Tobie i wszystkim aby gra się ukazała.
  Temat: Poszukuje podwodnej strategii !!
s2nto

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5041

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 4:33 am   Temat: Poszukuje podwodnej strategii !!
No to chyba SIlent Hunter II wydany w CDA za 2 dychy ;] chyba najlepszy, a przynajmniej najbardziej doceniany
  Temat: The Settlers
s2nto

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15682

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 27, 2005 4:28 am   Temat: The Settlers
Chłopaki co to w ogóle jest za OT :shock: żeby was tutaj administracja zobaczyła to topic do kasacji od razu. Ja nastomiast chciałbym powiedziec iż seria the setller (moja pierwsza strategia :D ) kończy się na II bo co to za osadnicy bez tworzony dróżek, 3 i 4 totalnie nic do gry niewniosły, jedynie fani tej serri bardzie się denerwowali na niemiecki zespół.

Natomiast co to za idiotyczny pomysł by kompletnie nową gre, przecież w the setllers 5 nic niema ze starych osadników. Gdybym mógł to bym im nakopał do tyłka za wyciąganie z grobu i bezszeczynienie hitów :!:

S 5 może mi się podoba :D ale niezasługuje na tytuł setllers, tak jak tytuły z numerkiem 3 i 4
 
Strona 24 z 24
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16