gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 10
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Najnowszy numer
saper

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12614

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 3:26 pm   Temat: Najnowszy numer
cykl wydawczy rulez... ech... Najlepiej to ściągać z neta, zwłascza że jest skąd.
  Temat: Najnowszy numer
saper

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12614

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 23, 2005 5:59 pm   Temat: Najnowszy numer
Hmm.. tak już jest, jeden numer wypasiony - 1-2 numery średnie. Trzeba wypracować sobie tempo ;) Czyli najdalej za dwa miechy Bedzio napisze we wstępniaku "Ten numer jest wyjątkowy, jeden z lepszych w dziejach RTSA" :D
  Temat: O redakcji
saper

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7204

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Mar 18, 2005 6:15 pm   Temat: O redakcji
Ja mógłbym oglądać w kółko moje zdjęcie ;) nawet nie musiałbym wstawać od kompa ;) Ogólnie pomysł nie jest zły...
  Temat: Wasze propozycje
saper

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Mar 14, 2005 11:57 am   Temat: Wasze propozycje
Qrde... post za postem... Ale nic to. Chętnie bym zobaczył znowu screen miesiąca. Co Wy na to?
  Temat: W samo południe - czołg
saper

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15294

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 09, 2005 2:53 pm   Temat: W samo południe - czołg
Niezawodność techniczna

Na przykładzie KW 2 - wielkie, 52-tonowe bydle z haubicą 152 mm . Spotkanie takiego było niemiłym zaskoczeniem dla niemców. Ale z powodu masy, skrzyni biegów, podwozia oraz niedostatków paliwa oraz amunicji czołgi te okazały się beznadziejne. Także naprawa takiego sprawiała trudności. Co nie zmienia faktu że jest to pięęękny duuuży czołg z dużym działem :)
  Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
saper

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5243

PostForum: Militaria   Wysłany: Sro Mar 09, 2005 2:44 pm   Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
Moim zdaniem to umiejętne wykorzystanie wszystkich jednostek naraz było kluzcem sukcesów we Francji i podczas Fall Weis. No, i nie należy zapominać o wsparciu lotniczym, które odgrywało znaczącą rolę w pierwszych latach wojny. W każdym razie głosowałem na czołgi. A co do wojny z ZSRS - Takie Pz. III albo i nawet Pz. IV w ataku nie miały szans z KW - to przecież były jeżdżące bunkry.
  Temat: Wasze propozycje
saper

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Mar 09, 2005 2:32 pm   Temat: Wasze propozycje
Dział tipsy - IMO jest trochę ubogi... można by go co jakiś czas aktualizować.
  Temat: Wartime Command
saper

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6602

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 2:55 pm   Temat: Wartime Command
Przeszukałem forum po nazwach i nie znalazłem wątka o tym nadchodzącym hiciorze. Rucam więc link do bazy screenów http://www.wartime-comman...enu=screenshots i czekam na opinie. Enjoy!
  Temat: Wasze propozycje
saper

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11202

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Mar 03, 2005 1:38 pm   Temat: Wasze propozycje
Wiele gier nie zostalo zrecenzowanych, głównie te starsze. Port Royale, Steel Panthers itd. Chociaż za reckę Panter będę chciał się zabrac :) Warto by zacząć uzupełniać braki.
  Temat: Najnowszy numer
saper

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 12614

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lut 28, 2005 11:38 am   Temat: Najnowszy numer
A ja tak średnio jestem zadowolony... Ale z czasem nabiore lepszej wprawy w pisaniu:) Oby następny był taki sam lub lepszy!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16