gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
shrek3

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14445

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Mar 21, 2005 3:44 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
Czy wogóle ktos grał w tą gre ? Jesli jeszcze nikt nie grał polecam.W grze chodzi o to by zbudować własne Polis (miasto) podbijac państwa lub zawierać pakt państwami.Badziemy mieli stycznosc z mitologicznymi bóstwami.

(eeeeeee......troche się pogubiłem mozna ten temat przeciezs do działu "Inne gry"???)
  Temat: MOJA STRONA WWW
shrek3

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9083

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Mar 17, 2005 7:01 pm   Temat: MOJA STRONA WWW
Ja również zapraszam na moja strone !! www.iskra.za.pl dzieki i prosiłbym o którką ocene :)
  Temat: Ups :) a może Mozilla ?
shrek3

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9928

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Mar 13, 2005 12:22 pm   Temat: Ups :) a może Mozilla ?
Ja równiez mam Mizille i się zastanawiam dlaczego niektóre strony czy w html czy w php się zozchodza lub wogóle nie działają.Ale ja sobie poradziłem z tym problemem bo jeśli strona nie chodzi w Mozilli to chodzi w IE. POZRO
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16