gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 10
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 24, 2006 6:21 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Uf, jest internet, jeszcze dzisiaj turę doślę, tak myślę że koło 21 najpóźniej, ale postaram się to zaraz zrobić, tylko się musze trochę ogarnąć, bo po pracy dopiero jestem

[ Dodano: Pon Lip 24, 2006 10:49 pm ]
Pięknie... Znowu neta nie miałem.. Tura zaraz będzie. Ech:|
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 24, 2006 10:28 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Jestem odcięty od sieci, nie wiem na jak długo, może do jutra... Provider mi nawalił:| Poczekacie?

PS. Piokon/Zolharm - puścicie to info na Zen? Nie mam przy sobie spisu graczy, aby ich powiadomić. Może jeszcze dziś mi się uda wygenerować, ale nie mogę obiecać...
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 5:06 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Proszę o weekendową przerwę w generkach, nie będę mógł dosłać następnej tury przynajmniej do niedzielnego wieczoru.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 11:43 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Gra byłaby dużo ciekawsza, gdyby to gracz kierował ermorem.. duuużo ciekawsza :) Szczerze mówiąc, to zawsze chciałem nim zagrać ;)
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 11:43 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
nie mam takiej pelerynki... zaniedbałem constr... ale już doinwestowuję, więc moja armia poczeka w zamku do tego czasu na ripostę ermoru na mój atak ;]
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 9:09 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja proponuję, żebyśmy przeszli na generki raz na 48 godzin, chyba że będą wszystkie tury. Bo ja też mam powolutku problemy.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 2:32 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Cholera, zapomniałem o jednej rzeczy - ktoś ma użyczyć worków z żarciem?
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 15, 2006 12:40 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Tak, dogadałem się z Marignonem. Ja atakuję od 1 w prawo, ale jeszcze nie w tej kolejce, bo muszę po prostu wojsko przerzucić.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 6:48 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
No to czekamy na generkę :)

Ja stawiam na kawalerię + dużą ilość priestów Tien Chi (temu buduję pałace + świątynie).
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
sir-torpeda

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 1:58 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Niee no, oczywiście Tien Chi od razu winien, a tak samo Marignon mógł poinformować o swoich ruchach - ja niestety nie mam kontaktu do gracza na gg (nawet kiedyś chyba rozmawialiśmy w związku z inną grą, ale listę straciłem), więc nie mogłem się odezwać.

majama --> no namawiałeś, ale nie miałem sił w tamtych okolicach i trochę potrwało zanim je ściągnąłem

piotrus --> przecież dobrze wiesz, że Chaos aktualnie nie gra, więc jak ma się udzielać?:P
a forum czytam regularnie, tylko nie lubię się rejestrować

edit: Prośba do hosta -- może ustalmy, że nie generujemy szybciej niż przed 20, chyba że będą wszystkie pliki? Bo czas generek wkracza niebezpiecznie na godziny, kiedy pracuję.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16