gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
slawpol

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20956

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:28 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Wszystko jest zniszczone, a ponadto sam wybudowałem całą sieć radarów i nie man żadnych odczytów z nich o obcym: czołgu czy wieży radarowej.
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
slawpol

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20956

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Mar 19, 2009 7:51 am   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Po zniszczeniu baz w nexusie nie przerzuca mnie do następnego etapu. Co należy zrobić by ten etap się skończył?
  Temat: Warzone 2100 Pomocy!
slawpol

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20956

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Mar 18, 2009 1:19 pm   Temat: Warzone 2100 Pomocy!
Mam problem w jednej z misji (przed tą misją bronię silosy z rakietami z głowicami atomowymi) po złamaniu kodów startowych przerzuca mnie do etapu na czas (30 min) po wystartowaniu transporterem ląduje w bazie nexus'a (gra już nie na czas) niszczę wszystko co się da i po "wyczyszczeniu" planszy z wrogich jednostek nic się nie dzieje. Widać po ukształtowaniu terenu, że na dolnym skraju mapy jest przejście (droga) do następnego etapu ale ten etap nie jest skończony więc nie da się tamtędy przejechać. W tym etapie wymyśla się archangel missle (wieżyczkę i stacjonarne), gauss cannon (wieżyczkę, stacjonarne, hardpoint) , body do wozu o nazwie vengeance, Nexus intruder program
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16