gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
steku

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7378

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Gru 13, 2009 1:43 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Zdecydowałem się na Hearts of Iron II w wersji polskiej Platynowa edycja Cenegi z Doomsday i Armageddonem).

Szukałem do HOI II (nie-Doomsday i nie_Armageddon) patcha 1.2 (specjalny patch dla wersji polskiej). Niestety linki ze strony Paradoxa nie działają.

Link podany jest na stronie:
http://forum.paradoxplaza...ad.php?t=180788

Wskazuje na:
http://paradox.hoi2.de/hoi2_v1.2-POL.exe

lub na ogólna stronę z downoladami Paradoxu:
http://www.paradoxplaza.com/downloads.asp

Oba linki martwe jak trup.

Czy ktoś z Was w swoich archiwach dysponuje tym patchem?
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
steku

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7378

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Gru 07, 2009 7:45 am   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Znalazłem Hearts of Iron 2 w wersji polskiej. Zabawa wygląda jednak na dość złożoną.

Czy istnieje Panzer General II w wersji polskiej?
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
steku

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7378

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Gru 02, 2009 9:51 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Dzięki za sugestie, zaczynam studiować.
Będę wdzięczny za ewentualne dalsze pomysły, szczególnie takie, które nie wymagają znajomości j. angielskiego.
  Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
steku

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7378

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Gru 02, 2009 7:41 pm   Temat: Gra wojenna/startegiczna dla początkującego emeryta
Mój Tato interesuje się historią II wojny światowej. Ostatnio przeszedł na emeryturę i ma więcej niż zwykle wolnego czasu. Przeczytałem gdzieś, że nic tak nie wpływa na giętkość umysłu jak rozgrywka w dobrą grę strategiczną.

Czy możecie polecić na początek jakąś niezbyt złożoną gre startegiczną, osadzoną w realiach II wojny światowej, pozbawioną całkowicie elementów zręcznościowo-strzelankowych (czysta strategia z punktu widzenia dowódcy), nie wymagającą znajomości języków obcych i o umiarkowanych wymaganiach sprzętowych? Chodzi mi o grę off-line, do samotnego spokojnego rozgrywania.

Moje doświadczenia z grami tego rodzaju sa wątłe. Jakieś 25 lat temu grałem w nieodżałowane "Arnhem" na Spectrum i (pomijając uobożuchną grafikę) generalnie był to rodzaj gry (takie wojskowe "szachy') o której myślę. Oczywiście Arnhem nie będzie do pięt dorastać współczesnym grom na PC...

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Nie chcę "wpuścić" taty na początek w super skomplikowano-dynamiczny najnowszy przebój w tej dziedzinie...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16