gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kryzys Kubański
sztywny_13

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5923

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 18, 2010 11:38 pm   Temat: Kryzys Kubański
Może stary tytuł ale problem aktualny...

Mianowicie mam problem z grą kiedy przechodzę do walki. 2-3 minutki gry....albo się zawiesza albo wyskakuje błąd ....pamięć nie może być "Ready". Próbowałem różnych rozdzielczości. Jakby podczas walki następował nagły spadek FPS z niewyjaśnionych przyczyn... mimo że jest niby ten kaganiec na 5. Osobiście mam ustawione na 15 FPS nic to nie daje.
Problem zależy od rozdzielczości i ustawień. O to jakie się objawiają:
-zawieszenie komputera całkowite, w niektórych rozdzielczościach jeszcze da się zrzucić na pasek i znowu zmaksymalizować, daje to 60 sekund rozgrywki, i za każdym razem szybkość gry -1....-2.....itd...
-błąd: pamięć nie może być "ready"- to ostatnie nie wyskakuje od kiedy pozmieniałem ustawienia opcji językowych,

Czytałem wiele for aby rozwiązać ten problem i znalazłem 1 rozwiązanie.
Podobno są patche dla gier wykorzystujących silnik Blitzkrieg`a. I nawet dla Kryzysu powstał taki. Tylko znaleziony przez mnie link wygasł.... a sam nie mogę jakoś tego znaleźć. Nieszczęsne narzędzie google wywala tylko oficjalne patche.

Czy ktoś by pomógł rozwiązać ten problem?
Znaleźć, odszukać ten patch? A może ktoś go posiada?
Za wszelką pomoc dziękuję!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16