gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 30
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PLIZ pomocy
timgrayson

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6880

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Lis 26, 2005 1:36 pm   Temat: PLIZ pomocy
Też miałem ten problem niestety nie rozwiazałem go po prostu zainstalowałęm moją angielska kopie w polskiej jest sporo błędów :/
  Temat: Edytor do Cossacks EW
timgrayson

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7469

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 5:31 pm   Temat: Edytor do Cossacks EW
Niema takiego edytora są tylko edytory do Art of war i Back to War
  Temat: nowy baner!
timgrayson

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6769

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Sie 13, 2005 7:22 pm   Temat: nowy baner!
Jakie moje dzieło powstało ono przy współpracy z Toba :D
  Temat: Multi w EW
timgrayson

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7046

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Lip 29, 2005 8:26 pm   Temat: Multi w EW
Zapraszamy na stronke tam masz po prawej stronie link do forum klanu IG i BRP poszukaj tam postów bo były juz opisywane sposoby gry :D
  Temat: Cossacks: EW pl patch
timgrayson

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 11544

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Lip 29, 2005 8:23 pm   Temat: Cossacks: EW pl patch
Próbowałem zagrać przez neta i wybrałem GameSpy ale tam trzeba podać jakis adres e-maila moze być mój czy musze mieć jakis dostepny przy rejesteracji?
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
timgrayson

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67645

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lip 23, 2005 4:21 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Tak sama przyczyna jak za czasów Napoleona - Niemcy władowali sie do Rosji gdzie zimno, chłodno i niekorzystnie dla wojska i od tej chwili mozna powiedzieć że zaczął sie upadek III Rzeszy.
Warzna role odegrały też państwa alianckie takie jak USA czy Anglia.
  Temat: Czy to forum żyje ???
timgrayson

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Lip 23, 2005 4:13 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
Dokładnie ostatnio zrobiło sie tam bardzo nie przyjemnie i wólgarnie, no i wszycy sobie grożą - ogólnie popiprzyło sie na maxa :D
Szkoda bo było spokojnie i fajnie i można było pogadać a teraz zero gadania na temat tylko jakieś miedzy klanowe pojedynki na słowa czy cos tam nawet nie wiem o co tam wogóle chodzi.
:D
  Temat: Czy to forum żyje ???
timgrayson

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Lip 23, 2005 12:58 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
s2nto człowieku żyjesz dawno Cię nie było :D
Fajnie, że sztab pojawił sie w CD Action i jest przez to więcej odwiedzin co motywuje Nas do jeszcze wiekszej i lepszej pracy :)
[IG]TimGrayson
http://www.cossacks.sztab.com
:D
  Temat: Kozacy europejskie boje
timgrayson

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42700

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Lip 21, 2005 5:55 pm   Temat: Kozacy europejskie boje
Midziała :]
  Temat: Czy to forum żyje ???
timgrayson

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Lip 19, 2005 5:14 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
Żeby wszyscy tak myśleli to by forum odżyło na maxa :]
  Temat: Czy to forum żyje ???
timgrayson

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:12 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
To fajnie tylko żeby jeszcze ludzie wiecej pisali. :D

PS Wam też nie dziala forum stronki o kozakach in4.pl ?
  Temat: Czy to forum żyje ???
timgrayson

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7214

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Lip 18, 2005 12:44 pm   Temat: Czy to forum żyje ???
Odwiedza ktos to forum bo wydaje sie martwe ?

[IG]TimGrayson
  Temat: Mod Old Cossacks/ OC Mod
timgrayson

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9495

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Cze 26, 2005 8:22 pm   Temat: Mod Old Cossacks/ OC Mod
Czy ktos juz cos wie na temat tego nowego (jeszcze tworzonego) moda o nazwie Old Cossacks pod wersje Back To War ?
  Temat: ranga IG na forum SVV
timgrayson

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7143

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sob Cze 18, 2005 8:58 pm   Temat: ranga IG na forum SVV
Chłop/Wieśniak
Pikmen
Dobosz
Grenadier
itd...
:)
  Temat: Imperial Glory
timgrayson

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 12595

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:29 am   Temat: Imperial Glory
Ja tylko widziałem screeny zresztą zamieściłem je na stronie w galerii :]
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16