gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 30
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ranga IG na forum SVV
timgrayson

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7122

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Cze 17, 2005 8:27 am   Temat: ranga IG na forum SVV
jestem całkowicie za.
  Temat: Wrocław + wystawa Cossacks II
timgrayson

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7139

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Cze 17, 2005 8:26 am   Temat: Wrocław + wystawa Cossacks II
Wtedy będzie super, i więcej odwiedzin na stronec :)
  Temat: American Conquest
timgrayson

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10893

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Cze 16, 2005 11:10 am   Temat: American Conquest
Zaden tam ze mnie kozak jeśli chodzi o AC, poprostu strasznie mi sie ta gra podoba, bo to mój ulubiony okres historyczny, a pograć to z chęcią tylko jak kupie nową maszyne bo gram ale u kuzyna w AC FB :)
  Temat: Kozacy europejskie boje
timgrayson

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 42667

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 9:07 am   Temat: Kozacy europejskie boje
Niewiem czy to pomoże ale spróbuj (miałem kiedyś coś podobnego)
Wejdź do katalogu z grą (ja mam w Program Files) i tam uruchom gre klikając na dmcr.exe. Chyba że to jakaś wina XP, ale u mnie w ten sposób sie uruchamiało bo z paska startu nie chciało :]
  Temat: American Conquest
timgrayson

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10893

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 9:02 am   Temat: American Conquest
Hipo mówił ze kupiłeś sobie AC FB PL czy chodzi Ci na polskiej wersji ten mod1 - European Warfare ?

PS Ja najczęściej walczę USA vs Anglia :D
  Temat: American Conquest
timgrayson

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10893

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 6:53 pm   Temat: War
Wiesz nie trzeba walczyć z Indianami, w koloniach walczyły ze sobą Francja i Anglia, Holandia, USA, Hiszpania :)
  Temat: Wrocław + wystawa Cossacks II
timgrayson

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7139

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Cze 14, 2005 6:48 pm   Temat: C2
Oficjalana stronka o Kozakach - fajnie będzie :]
  Temat: Wrocław + wystawa Cossacks II
timgrayson

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7139

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Czw Cze 09, 2005 6:31 pm   Temat: foto
Miło by było zobaczyć fotki z tego spotkania :)
  Temat: American conquest - DIVIDED NATION!
timgrayson

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7689

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Cze 08, 2005 5:51 pm   Temat: American conquest - DIVIDED NATION!
Jak już wiesz mam za słaby sprzęt :)
  Temat: American conquest - DIVIDED NATION!
timgrayson

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7689

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Sro Cze 01, 2005 10:42 am   Temat: Kolejne screenshoty
Kolejne zrzuty:

http://www.tothegame.com/screenshot.asp?id=4159
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
timgrayson

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61494

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 30, 2005 10:40 am   Temat: Nie :(
Nie raczej nie to zadaleko i brak kasy :]
  Temat: ulubione gry :)
timgrayson

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32271

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:49 am   Temat: Top
1. American Conquest Fight Back
2. Cossacks European Wars
3. Cossacks Art of War
4. Cossacks Back to War
5. American Conquest
6. Sudden Strike
7. Age of Empires
8. Star Craft
9. C & C: Tiberian Sun
10. Dark Colony
  Temat: Swiat Kozakow i American Conquest
timgrayson

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 12548

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:26 am   Temat: Alexander
Czy ktos może cos napisać o tej grze ALEXANDER czy chodzi to na takim samym silniku jak Cossacks?
  Temat: American Conquest
timgrayson

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 10893

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:21 am   Temat: AC
Dla mnie też AC i AC:FB jest lepsze od Cossacksa. A najbardziej podoba mi sie w tych grach altyleria.
Gry przeszły bez większego echa czego nierozumiem (choć na zachodzie było głośno o tej pozycji) :)
  Temat: American conquest - DIVIDED NATION!
timgrayson

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7689

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:54 am   Temat: Jednostki
100 jednostek na dwie strony konfliktu.

100 jednostek nie przypada na dwie strony konfliktu, w Wojnie Secesyjnej mamy dwie strony konfliktu, w wojnie o niepodległość Teksasu mam 3 strony konfliktu (Teksańczycy, amerykanie, meksykanie) w wojnie brytyjsko-amerykańskiej z 1812 mamy kolejne dwie strony konfliktu, tak więc uzbiera sie tych 100 jednostek z pośród tych państw :)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16