gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam Gier Typu HOMM 3,4
walus321

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10141

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:21 pm   Temat: Szukam Gier Typu HOMM 3,4
polecam Kozacy - Europejskie Boje mi sie gra podoba :D
  Temat: Poszukuję starej gry strategicznej
walus321

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5068

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Mar 08, 2012 12:18 pm   Temat: Poszukuję starej gry strategicznej
Witam szukam gry tylko nie pamiętam nazwy, ale ikona to był chyba taki rycerz. W grze miało się już swój teren, siedzibę. Jedzenie i inne surowce dostarczały takie woły wyznaczało się im szlak gdzie maja iść można było także posyłać ich do innych państw z którymi żyło się w zgodzie. Podbijało się inne państwa. Gra pochodzi z przełomu 2000-2006 lat. Bardzo proszę o szybką odpowiedz bardzo mi zależy na tej grze ponieważ jak bylem młodszy to w nią grałem potem format i takie sprawy.


Z góry dziękuje :D
  Temat: Szukam Gry
walus321

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5587

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Mar 07, 2012 11:11 pm   Temat: Szukam Gry
Witam mam podobny problem co Apple tylko chodzi o inną grę, a więc szukam gry tylko nie pamiętam nazwy, ale ikona to był chyba taki rycerz. W grze miało się już swój teren, siedzibę. Jedzenie i inne surowce dostarczały takie woły wyznaczało się im szlak gdzie maja iść można było także posyłać ich do innych państw z którymi żyło się w zgodzie. Podbijało się inne państwa. Gra pochodzi z przełomu 2000-2006 lat. Bardzo proszę o szybką odpowiedz bardzo mi zależy na tej grze ponieważ jak bylem młodszy to w nią grałem potem format i takie sprawy.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16