gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kozacy 2 PL- zangielszczenie
wdzieq

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8864

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 1:06 pm   Temat: Kozacy 2 PL- zangielszczenie
Polecam się zatem zaopatrzyć w Antologię Kozaków z tego co wiem jest ona w tym momencie do kupienia za jedyne 25 zł. i znajdują się w jej pakiecie dwie wersje językowe do wyboru - Polska i Angielska. ja kupiłem niby angielską a przysłali mi polską
  Temat: Kozacy 2 PL- zangielszczenie
wdzieq

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8864

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:53 pm   Temat: Kozacy 2 PL- zangielszczenie
a ja mam polską wersję kozaków powrót na wojnę a chciałbym mieć wersję angielską z góry dzięki za pomoc
  Temat: Jaka to gra?
wdzieq

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109420

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sie 01, 2008 4:15 pm   Temat: Jaka to gra?
To jest Blitzkierg 2 , tak przypuszczam bo grałem w nią tylko raz
  Temat: Kozacy: Powrót na wojne
wdzieq

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 29257

PostForum: HQ of Cossacks Wars Veterans   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 7:30 pm   Temat: Kozacy: Powrót na wojne
siema!! niedawno założyłem sobie tutaj konto (i neta), szukam strony gdzie można bezpłatnie ściągnąć kozaków powrót na wojnę, z góry dzięki za pomoc
  Temat: Co proponujecie
wdzieq

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8203

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:16 am   Temat: Co proponujecie
ja proponuję EU2 lub Kozaków 2 Wony Napoleońskie te dwie gry są świetne!!! :cool:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16