gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
ziomekpl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6013

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 6:54 pm   Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
No no... Coraz bardziej zaczynam doceniac to forum.. Naprawde dobra pomoc.. Sprawdzę proponowane tytuły. Jeżeli ktoś jeszcze coś wymyśli proszę pisać:)
  Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
ziomekpl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6013

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 11:31 pm   Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
Co do CM. Czy jest tam coś w rodzaju decyzji na szczeblach tej kampanii czy tylko ściśle ustalone misje do przejścia? Zależy mi żebym mógł podejmować decyzje kto z kim i kiedy ma się bić:)
Co do CC to co jest godnego uwagi z nowości? Trochę modów pod V przerabiałem. Zależy mi właśnie na czyms takim jak CCV gdzie miałeś forcepoll i jak ci się jednostki w oddziale kończyły to musiałeś radzić sobie z tym co ci zostawało czyli nie raz brak sprzętu ppanc itd. Super sprawa i daje do myślenia. :)

pozdrawiam, cieszę się i dziekuję za odzewy
  Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
ziomekpl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6013

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 3:07 pm   Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
Dziękuję bardzo niebawem sprawdzę tytuł.

Jakieś inne propozycje?
  Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
ziomekpl

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6013

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 2:34 am   Temat: Szukam Gry łączącej Close combat z Theatre of war Pomocy :)
Witam.
Jestem Fanem Close Combat.. a najbardziej V.
Poszukuje gry która dawała by możliwość np turowego dowodzenia całymi oddziałami.. a puzniej fazy walki gdzie dowodzisz poszczególnymi jednostkami. Czyli mapa kampani na wzór Close Combat, a walka np jak w Theatre of war lub tez close combat. Nie wiem czy sie orientujecie o co mi chodzi.. Przykładem moze być seria TOtal war.. tylko bym bardziej preferował czasy WW2.. choc jak dobra gra to każde czasy zagram

Dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16