gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
sen może ktoś mi go wytłumaczy:D
Autor Wiadomość
Kizik 
Major


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 193
Skąd: Z Peloponezu
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 7:46 pm   sen może ktoś mi go wytłumaczy:D

Hej jestem tu pierwszy raz i mam dość skomplikownay i przydługawy sen do opowiedzenia i prosze o wyjasninie tak tylko jestem ciekaw co na ten temat powiecie.

Tak w praktyce to miałem 2 sny o takiej samej jakby to ująć...grafice czyli tak samo wszstko wyglądało w 1 jak i w 2 śnie

1 sen
jest prościutk- spóźniłem się do autobusu na maturę albo na jkiś inny ważny sprawdzian ale nie byłem tym bardzo przejęty

2 sen to opowieść w penym sensie może być tu przezmnie przedstawiona troche nie logicznie ale we śnie to wszstko wyglądało dosc realistycznie jeżeli tak mozna o tym powiedzieć:
Przedstawie to w punktach żeby było przejrzyście:

A) Jade ze szkoły (prawdopodobnie) autobusem chyba nowym. Jest ranek ale ja wracma ze szkoły (niewiem czemu) jest ładnie tak wiosennie
B) widze 2 lub 3 meteoryty na niebie ,po koleji spadają jeden trafił na jezdnie (czarny asfalt , dość szeroka droga) i był blask. nie było huku. Kierowaca autobusu nie reagował anie niekt nie krzyczał (odczuwałem ogólne zdziwienie zjawiskiem).
Drugi meteor trafił do środka autobusu i nie poczynił żadnych szkód tylko była jasność ale taka żółtawa
C) wróciłem do domu i opowiedziałem o zzdarzeniach. Rodzina uwierzyła.
D) po chwili z bratem chyba ujżeliśm przez wielkie okno 2 Księżyce . Jedne był normalny drugi ja bym to określił "podejżany" taki co moze spaść i zaczął on spadać.
Niebo tedy było błękitno złotawe i nie czułem paniki i wiedziałem zarazem że musimy się ukryć. Taki paradox.
E) uciekamy do piwnicy (tak troche wyglądało to jak zwolniony rozmazany film) widze brata i siebie i chyba drugiego brata też. Po dotarciu do drzwi stwierdziliśmy (raczej ja) że tam będzie mniej bezpiecznie bo podmuch od uderzenia meteoru będzie miał łatwiej nas dostać.
Więc schyliliśmy się i przywarliśmy do tych drzwi piwnicznych i tak czekaliśmy.
F) Widze tedy kobietę z wuzkiem i wnim chyba dziecko ale go samego nie widze. Walczą oni z podmuchem tak jak się idze podczas wielkiego wiatru. Babka się tak troche komputerowo wykrzywia. Karze mojemu bratu tego nie oglądać bo myśle że ona zaraz się podda i walnie w jakiś słup czy beton sobą i tym dzieckiem

H)Po tym wszstkim wielka światłość ale hyba nie huk i ( moje odczucia -spokój i opanowanie )
I) Wychodzimy . Osiedle wygląda jak po hmm... uprzątniętej zarazie czyli cicho wyludnione spokojnie tylko troche grozy i troche zaśmiecone.
J)Szukam przyjaciół i części niewidznianej wcześniej rodziny. Znajduje różdżkę-guzik dzięki temu mogę poruszać się po mieszkaniach moich znajmych i trafiam do mojej bliskiej koleżanki. Spotykam jej rodzine i ciesze się ze i im się nic nie stało.

Koniec

NAPRAWDĘ TO JEST MÓJ SEN nic nie wymyśliłe ewentualnie mogło mi się coś zatrzeć w pamięci ale tak było....
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   96%   26/27
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 5:40 pm   

Masz jakieś apokaliptyczne sny ;) Meteoryty, rozumiem - spadające, ale spadający księzyc... pierwsze słysze :) Mam wrażenie, że jesteś lekko poruszony tym snem :P Ale nie martw się, mogę cię zapewnić, że księzyce nie spadają, a meteoryty, jak widać nie wyrządzają szkód :P Nie wiem co ty chciałeś wyśnić - koniec świata przed maturami? NIe ma tak dobrze... I pewnie przez najbliższy rok nic się nie zmieni więc też się załapie na maturę.

Swego czasu też mialem apokaliptyczne sny(;) ) - trzy razy śniła mi się nuklearna zagłada, rakiety w stylu V2 uzbrojone w głowice atomowe latały po niebie :) Wybuchały jakieś 20 m ode mnie, a mi się nic nie działo.

Znaczenie? - Spytaj wróżki ;)
 
 
   
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 7:01 pm   

Jedna rada przestań się już uczyć bo zaczyna ci padać na mózg zagraj sobie w jakąś grę ale w żadnym wypadku nie graj w gry o tematyce kosmicznej i jeszcze raz nie przejmuj się tak maturą!!!! Zdałem ją w prawdzie już 7 lat temu ale nie jest z tym tak źle.
 
 
   
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:45 pm   

Simon napisał/a:
Znaczenie? - Spytaj wróżki


To nie takie proste wróżka może nie wiedzieć. I ja tu się wcale nie nabijam. Bo widzicie moja mama i bratowa prowadza gabinet rehabilitacyjny. No i wystawily swoja oferte na targach ezoterycznych. A tam jak wiadomo wróżek od groma. Moja bratowa znalazła przy stoliku rekawiczki, wiec poszla na stoisko obok, w korym byla wrozka z zapytaniem czyje te rekawiczki sa. Wrozka z oburzeniem stwierdzila, ze nie wie, bo od tych spraw jest jasnowidz. :)
 
 
   
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 1:30 pm   

Wojman napisał/a:
Wrozka z oburzeniem stwierdzila, ze nie wie, bo od tych spraw jest jasnowidz


..a kasę za wrożenie i tak wcześniej wzięła ;)
W sumie, znając przewrotne życie, Kizik pójdzie do jasnowidza, a ten powie, że od tych spraw jest wróżka ;)
Może więc najlepiej sięgnij po sennik, obojętnie jaki (i tak każdy zmyśla). I wcale nie wygrasz wielkiej kasy, bo śniły ci się spadające meteoryty, a maturę masz jak w banku (podobnie jak kasę :P ).
 
 
   
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15