gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
silent hunter 2
Autor Wiadomość
khan
Szeregowy


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 6
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:52 pm   silent hunter 2

bardzo prosze o pomoc kupiłem sobie silent huntera w tamtym roku :)lecz mam problem przy instalacji gry wyskakuje mi błąd że brak jakiejś biblioteki ale gra sie instaluje załanczam i zawiesz mi sie komputer i za przeproszeniem dupa, mój komputer spełnia wymagania może ktoś miał ten sam problem może ktoś wie jak go rozwiązać próbowałem u kolegi ale też nic jutro napisze dokładnie jaka to biblioteka.W media markcie ją kupiłem i byłem z reklamacją powiedzieli że musi być w orginalnej foli a jak miałem sie dowiedzieć czy gra działa czy nie musiałem ją rozpakować chyba w wszyscy tak robicie czy srawdzacie rendgenem??
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 9:36 pm   

khan napisał/a:
W media markcie ją kupiłem i byłem z reklamacją powiedzieli że musi być w orginalnej foli a jak miałem sie dowiedzieć czy gra działa czy nie musiałem ją rozpakować chyba w wszyscy tak robicie czy srawdzacie rendgenem??


W Media Markcie jest mozliwosc sprawdzenia plyty zaraz po zakupie. Obok kas jest specjalne pomieszczenie na to przeznaczone. Swoja droga w jakim miescie kupiłeś tę grę? Zawsze jest mozliwosc oddania produktu (w Media Markcie) w terminie 7 dni. Jezeli gra Ci nie dziala skontaktuj sie z pomoca technicza dystrybutora z tego co pamietam jest to firma nicolasgames, a telefon do pomocy technicznej to: (32) 215 60 55. Mozesz tez wyslac maila na adres pomoc@nicolasgames.pl
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14