gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 6:59 pm
Wasze propozycje
Autor Wiadomość
Vilmar
Szeregowy


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 5
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 5:53 pm   

MartivaR napisał/a:
Z jednej strony pomysł praktyczny i wart rozpatrzenia. Z drugiej jednak, co tyczy sie linkowania do każdego tekstu to chyba byśmy się teraz zachlastali dając link pod każdy tytuł (jest ich tam kilkaset). Historia, czywli owy spis powstał, gdy jeszcze nie mieliśmy strony online i gdy założeniem było tworzenie tylko zinu offlinowego. Dlatego od tamtego czasu lecimy z tym "koksem" tak jak było to na początku.


Nie mówiłem o linku przy każdym artykule (rozumiem, że to jest co najmniej niepraktyczne i dość poważnie powiększyłoby kod strony), tylko po prostu spis numerów wraz z linkami do nich gdzieś na górze lub na dole "historii". Tak, by od znalezienia artykułu w historii do uruchomienia konkretnego numeru wystarczyło tylko jedno kliknięcie w link (zamiast: powrót na stronę główną/zobacz pozostałe numery/wybrany numer/czytaj online (lub pobierz)). Oczywiście wciąż mówię tu o historii w wersji online.

BTW: co do problemów z Firefoxem - na pierwszy rzut oka kłopot leży w niedopasowaniu rozmiarów obrazków do komórek tabelki (przykład: komórka ma szerokość 215 pikseli, a zawiera obrazek o szerokości wymuszonej 219 pikseli - to między innymi przesuwa ocenę w prawo). Mogę to poprawić, jeśli mi pozwolisz.
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
MartivaR
Kapral


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 34
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 12:53 am   

Vilmar napisał/a:
BTW: co do problemów z Firefoxem - na pierwszy rzut oka kłopot leży w niedopasowaniu rozmiarów obrazków do komórek tabelki (przykład: komórka ma szerokość 215 pikseli, a zawiera obrazek o szerokości wymuszonej 219 pikseli - to między innymi przesuwa ocenę w prawo). Mogę to poprawić, jeśli mi pozwolisz.


Tą sprawę mamy już załatwioną, dzięki Vilmar :) Możemy zatem wracać do dalszej dyskusji ;)
 
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
El Cid
Kapral


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 27
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 12:26 pm   

Jakiś czas temu tematem numeru była seria Settlers. Może następnym tematem numeru uczynić serię AOE? Albo Europa Universalis?
 
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   100%   9/9
MartivaR
Kapral


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 34
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 1:29 pm   

Główne założenia cyklu "Saga" są takie, że nie publikujemy odcinków co numer (wówczas tekst traciłby na swej "specjalności"). Poza tym opisywane są gry, którę mają dosyć bogatą historię wydań. AoE to było bodajże 4 gry (licząc dodatki do I i II). Jeżeli chodzi o EU, to nadawałaby się jak najbardziej, bo gier z tej serii trochę jest. Następne wydanie "Sagi" mamy już jednak wstepnie sprecyzowane (na razie żadnych szczegółów wolę nie podawać), zatem na EU przyszedłby czas w odleglejszym czasie.
 
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
DRNK
Szeregowy


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 3
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 7:51 pm   

Jezeli mnie pamiec nie myli to EU... ogolnie gry Paradoxu byly bardzo lubiane wsrod redakcji RA. Zwlaszcza Julek... bo chyba on recenzowal wszystkie czesci... szalal na ich punkcie. Sam rowniez zwariowalem ale dopiero po zapoznaniu sie z pelna wersja HoI 2. Mozna ja okreslic jednym slowem... fenomenalna !! To juz nie jest kolejny sequel lecz pelnowymiarowy majstersztyk bedacy symulacja przelomowego momentu w swiatowej historii. Mam nadzieje, ze niedlugo poznacie (w domysle - czytelnicy RA oraz ZG) uroki tej gry ;) Mart... wiesz o co chodzi :)
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
MartivaR
Kapral


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 34
Wysłany: Pią Mar 25, 2005 10:34 pm   

Hehe, można powiedzieć, że domyślam się ;) A Julek faktycznie, wielki fan serii, ileż to poradników napisał do różnych części no i recek samych ofkoz. Echh, się offtopic robi, a przeciez jest subforum o EU :)
 
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   63%   7/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15