gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 6:55 pm
Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Autor Wiadomość
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 3:48 pm   

No dobra, czas podsumować ilość maxymalnej populacji w twierdzy :]

Ile jest namiotów i ilu ludzi tam wejdzie.

I będę cie musiał zmartwić Agencie, ale te min. 18 lat stuknie mi dopiero za miesiąc :]. Tak więc albo rozstawię szerzej bary i zrobie poważną minę, albo weźmiecie mnie za pazuchę, albo znajdziemy kulturalniejsze rozrywki :D
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
  Wysłany: Pią Lip 08, 2005 4:48 pm   

Harcerze nie wypalili :-/ .... skur$^%& :) . Ale na pewno załatwię od kolegi jeden namiot 3 osobowy, do którego bez problemu zmieszczą się 4 osoby :) .
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 6:49 pm   

Agent napisał/a:
Co do ogniska, moze znajde jakies ciekawe miejsce, bo nie chce sobie zasyfiac podworka Razz. Takie male boisko do pilki noznej akurat na 12 osob, mam zaraz kolo domku Smile.


Gdyby gdzies blisko las i jakas polana byla to by bylo fajnie... Albo mozemy sie wbic do KULLa i u niego na dywanie urzadzic ognisko. :)

Agent napisał/a:
Co do klubow, juz Wam cos znajde, chyba wszyscy maja minimum po 18 lat?


Ja niedługo po zjezdzie skończe 20.


Cytat:
No i oczywiscie, jesli jest sie juz we Wroclawiu to obowiazkiem jest zwiedzic Panorame Raclawicka Smile. A jesli chodzi o muzea na pewno musimy odwiedzic Arsenal Smile, hmm jest jeszcze Muzeum sztuki medalierskiej. Mysle, ze warty zobaczenia jest Ogród japonski, katedra, OStrów Tumski...


A dlaczego nie wspominasz o redakcji CDA? Przecież będąc we Wrocławiu to pozycja obowiązkowa!


Agent napisał/a:
P.S. We Wroclawiu jest chyba jedyne w Polsce muzeum Poczty i Telekomunikacji Smile.


Niedługo to muzemum będzie się chyba nazywac "Muzeum poczty, telekomunikacji i idei" :)


Agent napisał/a:
O! Jak bedziecie grzeczni, to wezme jeden namiot trzyosobowy!


Na szczescie nie musze byc grzeczny - juz sie z Klemensem umowilem. :)

[ Dodano: Pią Lip 08, 2005 7:52 pm ]
Backside napisał/a:
I będę cie musiał zmartwić Agencie, ale te min. 18 lat stuknie mi dopiero za miesiąc :]. Tak więc albo rozstawię szerzej bary i zrobie poważną minę, albo weźmiecie mnie za pazuchę, albo znajdziemy kulturalniejsze rozrywki Very Happy


Jak znowu policja nas zdybie (popatrzcie na relacje z ostatniego zjazdu) to tym razem sie nie wymigamy, tylko nam sie beknie za rozpijanie nieletnich. :)

[ Dodano: Pią Lip 08, 2005 7:55 pm ]
kull napisał/a:
Ale na pewno załatwię od kolegi jeden namiot 3 osobowy, do którego bez problemu zmieszczą się 4 osoby Smile.


To sprawa na razie wyglada tak:
Klemens ma jeden namiot, KULL też jeden i Agent ma bagatela jeden. Wszyscy maja trzyosobowe wiec 12 osob sie zmiesci. (3*3+3).
Z kad takie wyliczenie? Mamy trzy namioty teoretycznie mieszczace 3 osoby, ale w praktyce do jednego zmieszcza sie 4 osoby. No i nalezy pamietac, ze 3 osoby beda miejscowe tj. z Wroclawia.
Zreszta my i tak nie bedziemy spac. :)
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:19 pm   

Hmm, szkoda, że nie pomyśleliśmy o tym wcześniej, ale rzucam słowa na zaś.

Co myślicie o czymś w stylu Sztabowe T-shirty, nie wiem może czapeczki, czy coś w ten deseń? O ile na razie byłby to tylko przyjemny gadżet na zjazdy, to w przyszłości może się przydać do poważniejszych spraw :].

I jeszcze coś. Prawdopodobnie od jutra nie będę miał dostępu do netu. Tak więc wszystkie sprawy proszę załatawiać na xxx xxx xxx.
Ajm, Klemens ---> biletów na pośpieszne rzeczywiście się nie rezerwuje, tak więc najwyżej zabraknie i będziemy biegli za pociagiem :lol: . Postaram się być jakoś przed 8, ale znając siebie, będę na 2 minuty przed odjazdem ;)
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 7:23 am   

Zapomnieliśmy chyba o najważniejszym.... o najważniejszej i najstaraszej grze strategicznej planszowej... o szachach! :D

Co powiecie na Sztabowy turniej?
Kiedyś było to w wersji off line a teraz mielibyśmy okazję spojrzeć przeciwnikowi w oczy :twisted:
Powiedzmy 15 minutówki.
Dużo czasu to nie zajmie, ale frajda będzie niezła :D

Ja wezmę na pewno szachy :)
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Agent 
Chorąży


Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: znienacka
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 7:41 am   

A ja wezme bardzo fajna gre plnasznowa "Droga do lasu" :lol:
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   100%   11/11
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:24 am   

Backside napisał/a:
Co myślicie o czymś w stylu Sztabowe T-shirty, nie wiem może czapeczki, czy coś w ten deseń? O ile na razie byłby to tylko przyjemny gadżet na zjazdy, to w przyszłości może się przydać do poważniejszych spraw :]



Pomysl fajny nie powiem. Jednak nalezy pamietac o kosztach, bo ktos za te koszulki musialby zaplacic. Ale pomysl wart jest dyskusji.


Cytat:
Zapomnieliśmy chyba o najważniejszym.... o najważniejszej i najstaraszej grze strategicznej planszowej... o szachach! Very Happy


Rok temu gralismy w szachy... to teraz czas sie odkuc za poprzedni rok. :)


Agent napisał/a:
A ja wezme bardzo fajna gre plnasznowa "Droga do lasu" Laughing


Nie Agent nie mowilismy o grach terenowych na swiezym powietrzu, mowilismy o grach planszowych. ;) Ale ten pomysl tez mi sie podoba. W koncu co z nas za stratedzy jezeli po lesie nie umiemy biegac? :)
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 3:05 pm   

Pytanie nr1: Agent i Kull --> czy ktoś z was ma piłkę do nogi/kosza?

Pytanie (właściwie kwestia :) ) nr2: Kahzad, jeśli miałby być turniej to trzeba by więcej szachów (i pytanie czy bierzesz zegar? Jeśli nie to wezmę swój i będzie plan minimum 1 szachy i zegar). Moja szachownica jest niestety nieskładalna (drewniana) i zdecydowanie za duża żebym mógł ją mimo to wziąć.
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
kull 
Generał


Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 313
Skąd: NY
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 4:21 pm   

UWAGA !!! Mam dobre wiadomosci :) , zreszta kull zawsze ma dobre wiadomosci :P

1. Mam zegar szachowy, jeden wystarczy, mysle, ze nie potrzeba aby wozic taki sprzed przez pol Polski :) . To samo tyczy sie szachownicy.


2. Mam kolejny namiot :) , okradlem harcerzy :P , cos czuje ze im sie oboz nie uda :D . Czyli ja oferuje dwa namioty 3 osobowe, do ktorych na dobra sprawe nawet 4 osoby sie zmieszcza :) . czyli mozna powiedziec, ze 8 miejsc do spania jest na miejscu. Dogadajcie sie kto zostawia namiot w domu. Ewentualnie mozecie wziac kilka sledzi i linki, bo te co mam sa w srednim stanie :) .
 
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   53%   21/39
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 4:38 pm   

Namiot biorę i szachy też :)
Ale zegara nie mam, za to zapasowe `szaszki` się przydadzą.

Wezmę też pompke do piłki, lecz samej piłki nie będę tachał 120 km :D

Skoro będziemy penetrować okoliczne lasy, więc wnioskuję, że potrzeba wziąś latarkę i dobre buty :D

AHA!
I nie zapomnijcie aparatu :D
Najlepiej cyfrówki tak, żeby można na bierząco zgrywać na dysk :)
Na ostatnim zlocie na jakim byłem `wycykałem` 450 MB fotek :mrgreen:
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 5:49 pm   

Kahzad napisał/a:
Powiedzmy 15 minutówki.
Dużo czasu to nie zajmie, ale frajda będzie niezła


Heh, na piętnastominutówki to ja się nie piszę, zazwyczaj w tym czasie wykonuję ledwo kilka początkowych ruchów:))

Ale z chęcią popatrzę na pojedynek Ajma z Kullem.:))

Szachy mogę przywieźć( stosunkowo niewielkie) - jest potrzeba?

kull napisał/a:
Dogadajcie sie kto zostawia namiot w domu.


Hmmm, rad byłbym zgłosić swą kandydaturę, szczerze mówiąc niezbyt mi się uśmiecha wiezienie swego przez całą szerokość Polski. Jak policzyłem, spoza Wrocławia wybiera się 9 osób( ja, Ajmdemen, Backside, Wojman, MAO, Kahzad, Maxwel, Spider i Perkun), Kull gwarantuje w swoich namiotach 8 miejscówek, tak więc pytanie do Kahzada - naprawdę byś mnie wyręczył??

Oczywiście swe śledzie przywiozę.


A co do gier, to moim zdaniem bardziej winniśmy się skupić na jakichś zespołowych - w single możemy grać na co dzień przez internet...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Kahzad
Kapitan
Architekt Tonalny


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 321
Skąd: z gór....
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 6:18 pm   

Już napisałem, że biorę `trójeczkę` (o pojemności nawet do 8 osób:D), więc raczej możesz swój zostawić :)
Ale faktycznie śledzie mógłbyś wziąść, bo `śledzik` zawsze się przyda ;)


A co do 15.
Ja też nie lubię być ograniczany czasowo, ale z reguły ruszam się szybko. A takie ograniczenie by się przydało jeżeli chcemy żeby turniej skończył się po 2 godzinach :)
 
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   74%   29/39
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 7:40 pm   

ok, to ja wezmę zegar- tym sposobem będą 2komplety szachów z zegarami- zobaczymy może coś wyjdzie z turnieju :)

Powtarzam pytanie odnośnie piłki :) niby prosta sprawa, ale szkoda byłoby potem czas tracić. Jeśli nie macie to mogę wziąć- ewentualnie możemy się złożyć (bo jednak wiezienie piłki mi się aż tak nie uśmiecha) i owo "trofeum" zostanie u kulla albo Agenta jako pamiątka po zjeździe :)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 8:12 pm   

Czołem!

Backside napisał/a:
Co myślicie o czymś w stylu Sztabowe T-shirty, nie wiem może czapeczki, czy coś w ten deseń? O ile na razie byłby to tylko przyjemny gadżet na zjazdy, to w przyszłości może się przydać do poważniejszych spraw :].


Hehee...przypomniałeś mi moje początki:) Zanim przyszedłem do Sztabu rozmawiałem z Hallackiem na temat owej organizacji. Przedstawił mi obraz całej działalności, zachęcając mnie tym samym do przystąpienia. Podczas jednego ze spotkań - to był chyba grudzień 2001 rzuciłem przed Hallackiem pomysł wprowadzenia w Sztabie mundurów. Cóż-już wtedy miałem wizję wyjścia organizacji poza wirtualia. Wspólne zjazdy w mundurach-oczywiście inne kolory mundurów członków Rady, inny Marszałka, stopnie, odznaki itd. Hallack zgasił mnie czym prędzej twierdząc, że mnie wyśmieją, tym samym nie wracałem do tego pomysłu..:) Hehhh-nawet plan alarmowy na wypadek wojny nuklearnej...Zmykamy oczywiście w Tatry;) Tam łatwiej będzie się bronić przed mutantami..:) Dobra-starczy tych fanaberii. Ale nie mam nic przeciwko sztabowym koszulkom. Tylko żeby nas władze nie wzięły za jakąś organizację paramilitarną:)
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 12:18 pm   

oKA. więc ja wezmę piłęczkę-flaka licząc na to, że Kahzad ma sprawną pompkę :lol:
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15