gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Wojman
Sro Cze 28, 2006 7:55 pm
Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Autor Wiadomość
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 4:59 pm   

Fender napisał/a:
proponuje Lodz


Cóż, ta propozycja już padła( sam ją złożyłem:))), ale nie spotkała się z właściwie żadnym zainteresowaniem... Mniemam więc, iż nie tędy droga. Może za rok?
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 8:43 pm   

Klemens napisał/a:
Fender napisał/a:
proponuje Lodz


Cóż, ta propozycja już padła( sam ją złożyłem:))), ale nie spotkała się z właściwie żadnym zainteresowaniem... Mniemam więc, iż nie tędy droga. Może za rok?


O nie, mowy nie ma. Za rok Szczecin będzie. Wiem, powtarzam to już od lat, ale w końcu Szczecin będzie gospodarzem zjazdu.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 9:05 pm   

Ale wtedy musowo dwudniowy. Inaczej byłoby to więcej niż lekko pozbawione sensu :] (a tedy może busem nad morze :D ?).
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 10:38 pm   

Warszawa - Klemens, Backside, Spider, Wojman, Ajmdemen, Hipolit
Poznań - Klemens, Backside, Spider, Wojman, Gonzo, Ajmdemen
Wrocław - Klemens, Kahzad, Backside, Spider, Wojman.

ale tylko jesli w lipcu!!!!!!!!!!

jesli inne dni to Wroclaw:)

Hippo
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 2:48 pm   

Warszawa - Klemens, Backside, Spider, Wojman, Ajmdemen, Hipolit
Poznań - Klemens, Backside, Spider, Wojman, Gonzo, Ajmdemen, MAO
Wrocław - Klemens, Kahzad, Backside, Spider, Wojman, MAO


Jedna uwaga - do konca czerwca miejsce zjazdu musi byc juz uzgodnione!


Uwaga druga :) - widze ze moj pomysl by organizowac zjazd w jakims osrodku letniskowym upladl ?
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 3:19 pm   

MAO napisał/a:
widze ze moj pomysl by organizowac zjazd w jakims osrodku letniskowym upladl ?


Ciężko organizować jakieś "przedmieścia", jeśli jeszcze nie wiemy, w jakim regionie chcemy się spotkać. Nie ukrywam też, że miłoby było, gdyby poszczególne "kolonie" same przejawiły tu jakowąś inicjatywę, ja np. nie mam pojęcia o żadnych "atrakcjach" w okolicach Poznania czy Wrocławia a i trudno mi z Krakow cokolwiek organizować.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Cze 09, 2005 3:16 am   

Klemens napisał/a:
MAO napisał/a:
widze ze moj pomysl by organizowac zjazd w jakims osrodku letniskowym upladl ?


Ciężko organizować jakieś "przedmieścia", jeśli jeszcze nie wiemy, w jakim regionie chcemy się spotkać. Nie ukrywam też, że miłoby było, gdyby poszczególne "kolonie" same przejawiły tu jakowąś inicjatywę, ja np. nie mam pojęcia o żadnych "atrakcjach" w okolicach Poznania czy Wrocławia a i trudno mi z Krakow cokolwiek organizować.


Hmmm... Czy ja kiedyś wspominałem o Szczecinie? Całkiem blisko mojego miejsca zamieszkania jest kamping towarzystwa PTTK, nie ma problemu, żeby tam wynająć na kilka dni domki. Dojazd do kampingu jest bardzo wygodny, bo obok jest przystanek autobusowy. Po za tym ze Szczecinia do morza to jest jakieś 100 km, a jazda pociągiem sporo nie kosztuje. Co więcej nie ma problemu z połączeniem pociągowym. Dojazd na dworzec też jest wygodny, bo jedzie się autobusem, a później trzeba kilka metrów przejść. A nie pamiętam czy wspominałem, że obok kempingu jest przystaneka autobusowy i, że autobusy w miare często kursują.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Czw Cze 09, 2005 1:35 pm   

Popieram Wojmana - jazda pociągiem niepośpiesznym na trasie Szczecin Dąbie, a Świnoujcie jest bardzo przyjemna - w każdym razie, będziemy mieli mnóstwo czasu na rozprawy :lol: .

Nie twierdzę jednak, że pomysł ze Szczecinem jest zły, ale jak widać wszyscy w tym roku nastawili się na Wrocław/Poznań/Warszawę, a pamiętaj, że Szczecin jest miastem juz bardziej na krańcu Polski i nagła zmiana nie pasuje wszytskim .
W każdym razie nastwiam się, że podczas (mam nadzieję :lol: ) 3 miesięcznych wakacji za rok :], na liście znajdzie się co najmniej 2-dniowy zjazd w Szczecinie - i koniecznie odzwiedźmy bar Pasztecik :].
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 2:23 pm   

Backside napisał/a:


Nie twierdzę jednak, że pomysł ze Szczecinem jest zły, ale jak widać wszyscy w tym roku nastawili się na Wrocław/Poznań/Warszawę, a pamiętaj, że Szczecin jest miastem juz bardziej na krańcu Polski i nagła zmiana nie pasuje wszytskim .


Tak, a taki Wrocław (którego kandytature cały czas popieram) to niby gdzieś w centrum Polski jest. No, a taka Warszawa..... no dobra może jest i w centrum Polski, ale ja mam do niej dalej niż do Berlina.

Backside napisał/a:
W każdym razie nastwiam się, że podczas (mam nadzieję :lol: ) 3 miesięcznych wakacji za rok :], na liście znajdzie się co najmniej 2-dniowy zjazd w Szczecinie - i koniecznie odzwiedźmy bar Pasztecik :].


Bar to my odwiedzimy, chić nie obiecuję, że to będzie bar Pasztecik. :) Ale widzę, że powoli, bo powoli, ale kandytatura Szczecina jest rozważana przez Sztabowiczów.I dobrze.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 4:33 pm   

Może to rzecz oczywista, ale sądzę, że dla większości sztabowiczów Warszawa lub Poznań leżą bliżej niż Szczecin (czy Wrocław)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 6:16 pm   

Wojman napisał/a:
Tak, a taki Wrocław (którego kandytature cały czas popieram) to niby gdzieś w centrum Polski jest.


Zaskoczę Cię - znacznie łatwiej o dojazd do Wrocka z większości miejsc w Polsce, niż do Szczecina. Nawet z mej rodzinnej Białej podróż do Wrocka trwa około 9 godzin( osobowym i pośpiesznym), do Szczecina zaś około dwie godziny więcej, ale przy "zabawie" aż w trzy przesiadki.

Wojman napisał/a:
No, a taka Warszawa..... no dobra może jest i w centrum Polski, ale ja mam do niej dalej niż do Berlina.


Co świadczy o tym, iż mieszkasz na rubieżach naszego kraju:)). Wiesz, nie chcę być złośliwy, ale - Tobie do Wawy daleko, ale mnie z Draqiem jest dużo bliżej. Tu nie chodzi o osobistą tylko wygodę, celem zjazdu ma być spotkanie się jak największej ilości Sztabowiczów - dobro ogółu wypiera dobro jednostki.:))

Wojman napisał/a:
Ale widzę, że powoli, bo powoli, ale kandytatura Szczecina jest rozważana przez Sztabowiczów.I dobrze.


Nie liczyłbym na zbyt wiele. Ja, w przypadku gdyby zjazd odbywał się w mym rodzinnym mieście, mógłbym zagwarantować nocleg kilkunastu Sztabowiczom, ewentualne pole namiotowe( w odległości kilometra od centrum), atrakcje w rodzaju jeziora, gralni bez lagów i szerokim asortymentem gier etc., ale bądźmy REALISTAMI - Zjazd tu się nie odbędzie.

No ale - jeśli zdołasz przekonać większość, to V Zjazd odbędzie się w Szczecinie. Próbuj!:))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 6:22 pm   

Pragnę raz jeszcze zaapelować do wypełniania ankiety odnośnie miasta zjazdu - zwycięzca właściwie wciąż jest nierostrzygnięty.

By nasz zjazd miał sens, musi być dopięty na ostatni guzik zanim się rozpocznie. Dlatego konieczna będzie "praca w terenie", by nie miała miejsce radosna improwizacja, gdyż to byłoby bez sensu. Prosiłbym więc o konkretne propozycje noclegu, ewentualnych atrakcji, gralni etc. z równie konkretnym kosztorysem!

Warszawa - Ajmdemen, Backside:
Poznań - Gonzo(?):
Wrocław - Kull, Kahzad, Agent(?):

co powiecie na dany temat?
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 10:46 pm   

Niestety taniego i fajnego noclegu w Warszawie nie znam (znam tani, ale niefajny :D )

Na szczęscie otworzyli w samym centum nową gralnię w której jest 150 stanowisk :]. Jak znajdę jej ulotkę to podam szczegóły.

Atrakcje - tour po starówce ;p, piwo na jej bulawrze z widokiem na drugi brzeg Wisły (porośnięty na szczęscie lasem, a nie blokami :]). W Zamku Królewskim niestety kończą fajną wystawę 19 czerwca i nie wiem czy do czasu zjadu wejdzie nowa.

Liczę na to, że Ajm zna jakieś współczesne, klimatyczne miejsca :], bo ja się kręcę jeśli już to po moich osiedlach i nie wiem czy chcielibyście biegać po ścianach naookoło szarych 20-piętrowców :D .

Czy pobyt w księgarniach mile widziany? Nie wiem czy podczas ostatniego zjazdu w Warszawie zaglądaliscie do Trafficka - ma naprawdę sporo działów, w tym filozofię, socjlogię, politologię, historię, sztukę i całkiem spory sklep muzyczny.
Poza tym jest mała dziupla, uniwersytecka ksiegarnia "Rezursa", w której są już specjalistyczne książki historyczne, prawne czy politologiczne.


A jak z wieczorami? Odpoczywamy w noclegowni czy wolimy iść na hulanki :]?
Jeśli komuś odpowiada znam znakomity klub jazzowy, z wejściem za darmo.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 10:12 pm   

Cóż również nie mogę zaproponować żadnego atrakcyjnego noclegu. Zastanawia mnie czy można by zdobyć miejsca w jakimś akademiku- postaram się to sprawdzić w przyszłym tygodniu.

Nie wiem co masz na myśli, mówiąc o "współczesnych, klimatycznych miejscach" Backsidzie :) - znam oczywiście parę boisk do piłki nożnej, choć nie wiem, które z nich będzie wolne akurat 11 czy 12 lipca ;) (daleko od siebie nie są, bez obaw :) ) No oczywiście znam też położenie kilku pubów i klubów :) ,czy kafejek internetowych. Inne rzeczy na razie nie przychodzą mi do głowy, w razie czego zaktualizuję posta.

Zastanawiam się jeszcze... Klemensie skoro masz takie możliwości i rzeczywiście nie sprawiłoby Ci to problemów (i co rozumiesz przez zapewnienie noclegu? :) ) może należałoby jednak ponownie rozważyć pomysł Twojej miejscowości- poby nad jeziorem też dałby poczucie pewnego odosobnienia od cywilizacji i kontaktu z naturą :) upragnionego między innymi przez MAO (mnie oczywiście również, ale to w końcu nie ta ranga :) ) jak mi się wydaje (skoro proponował ośrodek letnisowy)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 12:39 pm   

Taka mniejsza sprawa - co z jedzeniem?

Czy wolimy znaleźć tani bar mleczny, aby się najeść duzo i tanio, czy w grę wchodzi pizza, bo przy uwzględnieniu promocji też wyjdzie dużo i tanio, czy inwestujemy ciut więcej w niepowtarzalny smak :lol:
Dla przykładu - na starówce znajduje się Kompania Piwna, czyli knajpa w niemieckich klimatach golonek, żeberek, kiełbas i dużych kufli piwa.Mogę poinformować i większej ilości takich wyspecjalizowanych knajp i podać ceny.

Moze zostać opcja - "jesteśmy twardzi" i przy okazji bierzemy kebaba w łapę, a każdy sam zaopatruej się w suchary i kranówę, ale mam nadzieję, że nie :lol:
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15