gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 341
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ankieta kłąmie ;]
FifiCz

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8358

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sob Maj 10, 2008 7:34 pm   Temat: ankieta kłąmie ;]
Pożyczyłem Heroes V od kumpla,zainstalowałem i szczęśliwy zasiadłem do gry :wink: .Gdy włączyłem grę,okazało się,że gra nie chodzi na mojej karcie graficznej :???: (pisało na pudełku).Udało mi się zobaczyć tylko menu,ale zaskoczyła mnie malutka (w porównaniu z HoMM 3 liczba misji pojedynczych :shock: ).

PS.Sprawę daty postu pozostawiam osobom postawionym wyżej ode mnie :wink: .
  Temat: W samo południe - Wojna Domowa
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6493

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Maj 07, 2008 1:54 pm   Temat: W samo południe - Wojna Domowa
Mikiss-ale ja napisałem,że zajdzie taka możliwość "jeśli naród się zjednoczy".Co nie znaczy,że tak będzie w każdym wypadku bo czasami antagonizmy są zbyt duże.

:mrgreen:
  Temat: W samo południe - Wojna Domowa
FifiCz

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6493

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Maj 05, 2008 12:54 pm   Temat: W samo południe - Wojna Domowa
Mikiss napisał/a:
No są szkoleni nowi żołnierze ale bardzo szybko często niedokładnie. Zniszczeniu ulega sprzęt, giną wyszkoleni żołnierze, cywile. Gospodarka także jest po części zniszczona. To wszystko składa sie na to że raczej słabszy.


Właściwie wszystko napisał już Mikiss,ale dodam jeszcze,że kraj jest wtedy łakomym kąskiem dla sąsiadów.

Jednak jeśli naród zjednoczy się,szybko odbuduje zniszczone miasta i fabryki,to jest duże prawdopodobieństwo,że w krótkim czasie znów stanie się silny.
  Temat: www.nawija.pl
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6256

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Maj 01, 2008 1:39 pm   Temat: www.nawija.pl
Zarejestrowałem się,gra jak na razie w fazie moich testów.

Hunter:W grze chodzi się słowiańskim wojem,ma się gród,nic więcej na razie napisać nie mogę.

:mrgreen:
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
FifiCz

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67804

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 11:38 am   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
A ja myślę,że gdyby Hitler nie był przeżarty swoją ideologią,tylko myślał na bieżąco,miałby ogromne szanse na zwycięstwo,albo chociaż bardziej korzystne zakończenie wojny niż w historii.

Hitlera pogrążyła jego własna mania o swojej wielkości i potędze.
  Temat: W co obecnie gracie?
FifiCz

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65260

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 6:14 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Pożyczyłem od kolegi Call of Duty(jedynkę :razz: ) i mogę powiedzieć, że gra jest super.

:mrgreen:
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
FifiCz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5824

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 1:43 pm   Temat: Pomóżcie w ankiecie
Ja też wypełniłem.

:razz:
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
FifiCz

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35869

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 3:45 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Klemens napisał/a:
To ja może przypomnę inne - mądry Polak po szkodzie:).


Dlatego trzeba będzie się mocno sprężyć, aby zdążyć.Nie może wyjść znowu na to,że Polacy potrafią tylko gadać i nic więcej nie robić :cry: .

Jednak może wyjść na to,że EURO nam zabiorą i dopiero wtedy zabierzemy się za wszystko i zorganizujemy EURO 2022 :razz: .
  Temat: W co obecnie gracie?
FifiCz

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65260

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Mar 31, 2008 4:49 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ostatnio zainstalowałem sobie Heroes III. Gram z rodzeństwem :razz: .
  Temat: W samo południe - Pustynia
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9790

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 31, 2008 1:23 pm   Temat: W samo południe - Pustynia
Hm, ciężkie pytanie. Chociaż jak tak się dobrze zastanowić to raczej nie. Przecież człowieka, a co więcej pojazd na pustyni widać już z daleka. Jeśli przeciwnik ma dobre lornetki i jest czujny na warcie to na pewno atakujący zostaną wcześniej wykryci.

:wink:
  Temat: Kampania Wrześniowa
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8437

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Mar 09, 2008 8:23 am   Temat: Kampania Wrześniowa
Musiał to być jakiś "inny" dowódca,gdyż Niemcy przeważnie trąbili jacy to oni silni,kogo to oni pokonali.
  Temat: Kampania Wrześniowa
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8437

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 08, 2008 1:19 pm   Temat: Kampania Wrześniowa
Lukas217 napisał/a:
]FifiCz napisał/a:
skapitulowała 5 października 1939 roku.
armia skapitulowala 6 października konkretnie pod kockiem generał Kleeberg


Ojej,mała pomyłka.Chodziło mi o ostatnie walki,o kapitulację ostatnich regularnych wojsk polskich.Przyjąłem to za symboliczny koniec kampanii wrześniowej.
  Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
FifiCz

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8427

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:57 pm   Temat: HoI I i HoI II - Porównanie
A ja znowu gram w HoI 2 z o wiele większą chęcią niż w HoI.Spodobał mi się nowy system technologii,wywiad i kontrwywiad,obrazki z ministrami(wreszcie wiem jak wyglądają osoby rządzące państwami) a co najważniejsze,system zawierania pokoju podobny do EU 2.Nie trzeba już anektować całych państw tylko można już zabierać pojedyńcze prowincje.

:mrgreen:
  Temat: Najlepsza Taktycznie Armia Sredniowiecza
FifiCz

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5716

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:13 am   Temat: Najlepsza Taktycznie Armia Sredniowiecza
Benedykt napisał/a:
Wyobrażmy sobie, że jesteśmy saracenami, ktorzy stojąc z piką muszą stawić opór żelaznej masie np. 500 rycerzy zbitych w klin. Źródła podają, że większość z nich uciekała.


Ale na przykład w bitwach pod Poitiers(nie pamiętam daty,ale były to czasy Wojny Stuletniej)rycerstwo francuskie stratowawszy własną piechotę ruszyło do ataku właśnie klinem i zostało zmasakrowane przez angielskich łuczników.Poległo kilkuset francuzów i zaledwie 40 anglików.Ta porażka potwierdziła przestarzałość rycerstwa i zapoczątkowała przemiany wojskowe we Francji.
  Temat: W samo południe - Pewność kontra bezpieczeństwo
FifiCz

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4393

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lut 18, 2008 12:49 pm   Temat: W samo południe - Pewność kontra bezpieczeństwo
No,to Łukasz napisał wszystko co chciałem.Nic dodać,nic ująć.W powietrzu inaczej niż na lądzie liczy jak największe doświadczenie pilotów.Bez tego,samolot nie ma szans przy ataku na statek.

Jednak kiedy ma się bardzo szybki samolot,można się pokusić o atak z bliższej odległości.
 
Strona 5 z 23
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16