gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowy sztabowicz
Generals

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:41 pm   Temat: nowy sztabowicz
---> Andrew

Jeżeli cię dobrze rozumuje to moje pytanie brzmi: "czemu" :?:
Właśnie w sztabie trzeba się poznawać o to tutaj chodzi poznać jak najlepiej swojego "sojusznika" :!: ;)
  Temat: Info
Generals

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:29 pm   Temat: Info
---> Andrew

Nie rozumiesz! Mateusz chce nam przesłać kilka czołgów lekko opancerzonych, żebyśmy mogli podbić świat ;)
  Temat: Heroes of might and magic
Generals

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16646

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:22 pm   Temat: Heroes of might and magic
Poprostu kiedy gra mi się nudziła albo przeszedłem większość to gdzie nie poszedłem (kafejka tudzież inne cudo) to grali od początku i ciągle dziwięk na fulla i ciągle jakaś walka i tak katuje jeden przez drugiego i mnie to wkurzało. Co do Disciples II to 3maj linka http://www.gamestar.pl/ft...?id=291&sys=gry tylko że to troche ma tj. ok. 160 MB
  Temat: nowy sztabowicz
Generals

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 1:50 pm   Temat: nowy sztabowicz
Witaj ;)

Napisz coś o sobie:
Wiek, Nick, ulubione gry, w co grałeś itp.
I tak dla zaspokojania mojej osoby: Czy znasz się na HTMLu czy jesteś albo byłeś webmasterem ;)
  Temat: Witaj Europo?
Generals

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4720

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 12:17 am   Temat: Witaj Europo?
--> Andrew

Myślenie młodego nastolatka. Ja też tak myślałem dopóki mi ktoś nie wyjaśnił co z czym sie je. Teraz Polska ma szanse na poprawe i moim zdaniem powinna to wykorzystać :!:
  Temat: Heroes of might and magic
Generals

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16646

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 12:01 am   Temat: Heroes of might and magic
Szczerze mówiąc lubiałem Heroes'ów - dwójke i trójke - ale zbrzydła mi gra patrząc jak inni to katowali. Teraz wole Discieples II Mroczne Proroctwo lub Disciples II Kraina Elfów - w obydwie gry grałem w demo, ale mnie mocno wciągneły więc sobie kupie pełną, bo nie jest to drogie tj. 20 PLN za sztuke.
  Temat: Mam duzo zdjec i informacji o samolotach do menu wojskowos&#
Generals

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4315

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 05, 2004 11:45 pm   Temat: Mam duzo zdjec i informacji o samolotach do menu wojskowos&#
Nowy a już się dużo angażuje i ma ambicje no takich nam trzeba ;)
Witaj w sztabie ;)
  Temat: Znalezione na innych forach.
Generals

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4329

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 02, 2004 2:13 pm   Temat: Znalezione na innych forach.
I po co czat :?: Jak sam mówisz:
Dla modemowców to niepotrzebne ładowanie kolejnych stron.
Zresztą byłby już śmietnik na tym forum że nie można by się było pozbierać co gdzie jak i którędy :!:
  Temat: Wachowscy odpowiedzą na maila polaka ?
Generals

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4887

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 02, 2004 12:53 am   Temat: Wachowscy odpowiedzą na maila polaka ?
Witam.

Jak myślicie :?: Czy Wachowscy przeczytają maila od polaka w języku polskim :?: Czy w ogóle pamiętają polski :?: Czy w ogóle odpowiedzą jeżeli tak to czy po ang. czy po polsku :?:
  Temat: Znalezione na innych forach.
Generals

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4329

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 01, 2004 10:27 pm   Temat: Znalezione na innych forach.
Andrew a skąś ty wytrzasnął to forum :?: Na tej stronce się wzorowałem i nawet sam robiłem stronke o AT :!: To forum nie tak dawno było inne może i troche lepsze od tego obecnego tak szczerze mówiąc nie wiem. Ale teraz dwa serwisy o AT się połączyły i stworzyły jedno forum, miałem się dołączać ale moje plany legły w gruzach. Mam zamiar powrócić na scene ale nie wiem czy mi się to uda i w jakim czasie...

I ja też się tobie dziwie Andrew bo co tam jest takiego ciekawego czego my nie mamy :?: Kilka gadżetów bo po najechaniu się podświetla napis...
  Temat: Link na forum do...
Generals

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 11:45 pm   Temat: Link na forum do...
Są dwa sposoby które polecam:
Link gdzieś tam na pasku poniżej loga, albo w logu :!: np. na napisie sztab.com. Można klikać na napis na logu i znajdujemy się na str.gł. Sztabu jak sama mapa wskazuje :) ;)
  Temat: Link na forum do...
Generals

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 8:48 pm   Temat: Link na forum do...
Witam All.

Może byście zrobili link na forum do strony głównej sztabu. Większość for ma taką opcje.
Wchodzisz na forum i masz tam gdzieś zamieszczony link do str. gł.
Nie każdemu chce się wpisywać na nowo adres... wystarczy kliknąć ;)
  Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
Generals

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5344

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Kwi 25, 2004 1:22 pm   Temat: W oczekiwaniu na Black&White2...
A skąd wiesz :?: :!:
GRAŁEŚ :?: :!:
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9416

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 10:26 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Klemens za dużo nie wymagasz :?: :twisted:
Nie no żartuje, masz racje...
  Temat: cd-key
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 18784

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 9:35 pm   Temat: cd-key
Też tak na początku myślałem ale nie mogłem się poswstrzymać :twisted:
 
Strona 8 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16