gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chyba mam problemy
Generals

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4717

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:00 pm   Temat: Chyba mam problemy
Też to miałem, ale po jakimś czasie mineło.

Zależy jaką masz przeglądarke. Jeżeli z zakładkami typu Opera lub MyIE2, to polecam aby nie otwierać w kilku zakladkach i po wyjściu z forum zamykać całą przeglądarke.
  Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
Generals

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4876

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 28, 2004 5:33 pm   Temat: Nowa wirtualna partia! Zapraszam!
Dobra Gonzo, to może nam przybliż o co w tym dokładnie chodzi :?
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 27, 2004 8:39 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Za przeproszeniem:

NO CO JEST DO CHOLERY CIĘZKIEJ :?: CZEMU NIKT NIE PRZYCHODZI :?: :!:
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 26, 2004 8:12 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Z OSTATNIEJ CHWILI :!:

Niestety zaspałem na zebranie i nie wiem czy ktoś był. Tak więc zebranie odbędzie się jutro o 20-21 zależy kto jak dysponuje czasem, ale mimo wszystko zapraszam po 20 :!:
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 25, 2004 10:52 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Wciąż czekam na odpowiedzi osób, które mogą sie dostać, albo nie dostać, na chat i IRC.

Jeżeli jednak nie będzie tych odpowiedzi w miare szybko no to trudno.
Zebranie odbędzie się jutro - bo we wtorek moge wyjechać, a niechciałbym przegapić zebrania - może tak o godz. 19.00.
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 25, 2004 5:07 am   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Hmm, w końcu są wakacje, to można i wcześniej dać termin spotkania.
Może by tak dzisiaj :?: Im szybciej tym lepiej, po ustaleniu wszsystkiego, będziemy mieli to już z głowy.

To powiedzcie czy dzisiejszy termin wam pasuje.
I piszcie kto może sie dostać na chat, a kto nie. I z IRC tak samo.
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 25, 2004 12:01 am   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Simon, mówisz jakbyś nie był członkiem sztabu.
Wypowiadaj sie odrazu, dorzuć i nawet 5 złotych :)

Nie po to poruszałem ten temat abyś ty sie zastanawiał nad tym czy pisać coś czy nie. Napisz co zechcesz, a jak później się okaże że nie byłeś, to twoja sprawa, nasza strata, ale twoja sprawa :!:
Przecież nikt nie będzie cię za to karać ani rozliczać. :)
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:42 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Pokój to "SVV". To co :?: Widzimy się we wtorek o 22.00, o ile będe jeszcze w mieście, a jak nie będe to was poinformuje i może przeniesiemy spotkanie na pn. jak komuś pasuje...
  Temat: Zebrania na czacie(!)...
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 7624

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:32 pm   Temat: Zebrania na czacie(!)...
Witam.

Chciałbym poruszyć temat o zebraniach. Wiem że mało osób na nie przychodzi, ale teraz jest sytuacja wyjątkowa.

Mozna by teraz rozmawiać o projekcie "We build better SZTAB" :!:
Wiele by się wyjaśniło i lepiej by było dyskutować na temat remontu, na czacie niż w postach, i długo nie czekając na odpowiedz drugiej osoby.

Można by było zrobić tak jak było - we wtorek. Chociaż nie wiem czy będe to postaram się być :!:
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:05 pm   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon, nie zrozumiałeś aluzji.
Ja przynajmniej nie znam takiej gierki jak GTA: SAN ANTONIO, jak napisałeś kilka postów wyżej...

Simon napisał/a:
(...) a raczej przegladalem ostatni numer z zapowiedza GTA: SAN ANTONIO, ale (...)


Zażartowałem sobie z tego tytułu, bo jest on mi obcy, i że ta gra została stworzona przez polską firme :!:

Czy teraz rozumiesz o co mi chodziło :?:
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 24, 2004 12:30 am   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Simon, a kto tworzy tą gre "GTA: SAN ANTONIO" :?:
Qrde pierwsze słysze :!: Czy to aby nie polska firma :?: :P
  Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Generals

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8111

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 23, 2004 1:12 am   Temat: CD-Action numer08/2004 (102) Sierpien 2004- KULLowe pismo ;)
Nie wiem jakim cudem, ale ominąłem ten temat (nie gniewajcie się że nie przeczytałem wszystkich postów, bo troche mi sie nie chciało).

Kiedyś chciałem zbierać jakąś gazete o grach komputerowych, ale po jakimś czasie mi przeszło. Przez bardzo długi okres czasu nie kupowałem gazet, no chyba że naprawde było coś godne uwagi, ale wtedy zwracałem uwage tylko na gry, a nie na gazete.

Teraz nauczyłem się "czytać" gazete. Zacząłem zbierać KŚ od zeszłego roku, od wakacji. Świetna gazeta, ale dopiero od niedawna zacząłem czytać ją od dechy do dechy...

Powracając do gazet z grami, to kupuje je tylko wtedy gdy nie mam co zrobić z pieniędzmi (a tak nigdy nie bywa :) ), albo gdy jest coś godnego uwagi. Ostatnio gazete którą kupiłem to był KŚ GRY w którym była pełna werjsa Hotel Giant. Byłem zachwycony grą, ponieważ kocham ekonomiczne gierki, a tą gre od dawno chciałem mieć.

Mój kumpel zachwala sobie CDA, ale nigdy nie zdołałem kupić CDA ze względu na cene :( Teraz, od czasu do czasu, pożycze sobie CDA i poczytam prawie od dechy do dechy. Gazeta jest prawie świetna, prawie bo nie ma tego czegoś co mają inne gazety, nie wiem, może jestem przyzwyczajony do innego typu gazet.

W każdym bądz razie nie zbieram gazet o grach, tylko kupuje pojedyńcze egzemplaże które są godne uwagi. Ostatnio w 100 numerze CDA przeczytałem o Syberii. Bardzo dobra recenzja. Ja bym nie mógł napisać tyle o gierce jak można powiedzieć tylko to, że jest świetna.

Nie wiem czy słyszeliście o nowym KŚ GRY EXTRA. Są tam same ekonomie.
Testy, recenzje, zapowiedzi samych ekonomii i to mi odpowiada. Lubie ekonomie mimo że nie jest w nich ani najlepszy, ani nawet dorby.
Przejżałem gazete w kiosku i bardzo mi sie spodobała. Chciałbym ją mieć chociażby dla samej gazety, bez gierek. Pełne wersje to: Capitalism II, Airline Tycoon Evolution (ATE), Pizza Syndicate (jeżeli popełniłem gdzieś błąd to sorki). Zerknijcie na tą gazete, na KŚ GRY EXTRA i powiedzcie czy warto kupić taką gazete za tak mało pieniędzy :?:

To już będzie ostatnie zdanie w tym poście, hehe :) .
Sorki że się tak rozpisałem, ale musiałem to z siebie wyrzucić ;) .
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Generals

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14150

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 22, 2004 12:53 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Drogi Wojman'ie.

Polecam ci zainstalować program antywirusowy. To naprawde dobre rozwiązanie, a instalacja nie gryzie, uwierz mi ;) .
Jakbyś już po raz kolejny napisał recenzje to kopie możesz wysłać do mnie, tak na wszelki wypadek :) .

Mówiłeś że komp nie chciał ci się włączyć, czy wiesz już może jaki virus cię zaatakował :?: Jestem bardzo ciekaw jaki to może być virus.

Życze więcej szczęścia w życiu i robienie tysiąca kopii na CD albo Floppy ;)

===========
CONFIGURATE
===========

Kiedy zaczynamy prace nad remontem :?: Bo z tego co wiem to niektórzy wyjeżdżają i chciałbym znać termin rozpoczęcia remontu.
  Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Generals

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8261

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 21, 2004 11:06 pm   Temat: Nowe wcielenie Sztabu! Jeli chesz pomóc, zajrzyj koniecznie
Project "We build better SZTAB" startet.

A więc zaczeło się, projekt "budujemy lepszy sztab" rozpoczęty.

Bardzo się z tego ciesze tylko, że chciałbym się zasłużyć a nie wiem jak moge to zrobić. :( Umiem HTMLa ale nie umiem go ładnie składać, jedynie ładnie to wyszedł mi mój projekt (http://81.190.55.151), nie umiem robic grafiki, nie znam sie na PHP :( ...
Czy moge coś zrobić dla Sztabu co było by potrzebne do remontu :?:

Tak a propos to jak już bawicie się w PHP to możecie na forum przywrócić liste użytkowników i dodać ten nieszczęsny link do str. głównej sztabu.
  Temat: ulubione gry :)
Generals

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32355

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 9:23 pm   Temat: ulubione gry :)
0.Splinter Cell (poza konkurencyjny :twisted: )
1.Airline Tycoon
2.Need for Speed Underground (2. napewno mi sie spodoba, nie ma innej możliwości)
3.Command & Conquer: Generals
4.Command & Conquer: Generals: Zero Hour
5.Większość ekonomii
6.Diablo 2
7.Larry 7 (medal za texty :D )
8.Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
9.GTA, GTA3, GTA:VC, GTA:SA (dopiero wyjdzie ale co z tego :P )
10.Hopkins FBI (stare ale jare i świetne)
11.Duke Nukem (kto nie zna tej postaci...ahhh)
12.Neverwinter Nights
13.Trainz
14.CSI: Crime Scene Investigation (nie grałem ale kocham takie gierki)

To chyba tyle.
Poszukuje Sim City 4 i The Temple of Elemental Evil = Świątynia Pierwotnego Zła. Bardzo mi zależy na tym RPGu.
 
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16