gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Generals

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14150

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 12:11 am   Temat: Nie wystarczą same chęci...
Ja bym z wielką chęcią pomógl no, ale niestety trudno jest napisać recenzje nie mając danej gry :(
  Temat: Neverwinter Nighst: Poszukuje spolszczenia
Generals

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4451

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 04, 2004 2:54 pm   Temat: Neverwinter Nighst: Poszukuje spolszczenia
Witam.

Czy ktoś zna adres stronki gdzie moge znaleźć spolszczenie do Neverwinter Nights :?:
A moża ma ktoś już na dysku :?:
Prosiłbym o kontakt w tej sprawie. Bo moje poszukiwania są równe zeru.
Z góry thx.
  Temat: Co zmienić na forum ?
Generals

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 26716

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Cze 22, 2004 12:31 am   Temat: Co zmienić na forum ?
Proponowałem coś podobnego ale wiesz, w sztabie się długo czeka na wzmianke.
  Temat: znacie jakie dobre gry mafijne ??
Generals

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12832

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 14, 2004 12:09 am   Temat: znacie jakie dobre gry mafijne ??
Gangland :arrow: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2269

Chicago 1930 :arrow: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2389
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Generals

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5268

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 10:29 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Ja chętnie bym poszedł na to cudo no, ale jest jedno "ale"... NIE POTRAFIE W TO GRAĆ, nawet nie wiem o czym mówicie (mniej więcej wiem).
Co to za cyferki ;) :roll:...
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Generals

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8323

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 03, 2004 5:13 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Andrew nie rozumiesz aluzji... a poza tym ciężki karabin maszynowy też sie kojaży, nie :?: :!::twisted:8)
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Generals

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5275

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 03, 2004 5:12 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Pass... ale dobrze by było podyskutować od czasu do czasu o filmach :(
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Generals

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5275

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 11:41 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
I co w tym śmiesznego :?: :x
Jestem kinomaniakiem i moim zdaniem przydałby się taki dział jak "Filmy".
Chyba każdy ogląda jakieś stare lub nowe hity :!:
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Generals

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5275

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:26 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
THX Konrad.

A reszta :?: Co o tym sądzicie :?: Piszcie :!: Wyżsi rangą też powinni :P ;)
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Generals

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8323

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:24 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
CKM :?: Czy to nie taka pewna gazeta... ładna gazeta... :twisted: 8) ;)
  Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Generals

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5499

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:11 pm   Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Możesz jeszcze edytować, więc... DO ROBOTY ;)
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Generals

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5275

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:23 pm   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Wiesz to tylko taka moja propozycja aby troche rozruszać forum żeby było też troche "rozrywki"...
  Temat: Lista > Perkun > 50:50
Generals

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4264

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 11:46 am   Temat: Lista > Perkun > 50:50
Witam wszystkich ;)

Ja się przyłącze do Perkuna (tylko prosze na mnie nie krzyczeć że poruszam ten temat :!: ).
Ja w sprawie listy dyskusyjnej. Otóż Perkun, wiadomo, nie postąpił zbyt dobrze odchodząc i później przywracając "porządek". Ale troche miał racji co do listy dysk.

Chciałbym aby lista funkcjonowała chociaż w połowie, nie zapominajmy o niej jak o jakimś przeżytku...

Czekam na wasze sugestie i opinie na ten temat :idea:
  Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Generals

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5275

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 11:35 am   Temat: Może dział "Filmy" ... ?
Witam wszystkich ;)

Może by tak stworzyć dział "Filmy" :idea: ... Wiem, wiem to forum nie jest o filmach, ale można by było dla rozrywki pogadać o nich...

W każdym bądz razie można by było rozmawiać o nowościach filmowych i nie tylko. Można będzie rozmawiać też o starszych filmach, czemu nie ?
Wręcz wskazane by było... :)

Czekam na wasze sugestie dotyczącego tego wątku ;) 8)
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Generals

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6961

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 29, 2004 11:35 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Sztabowicze :!: Brakuje mi czegoś - zebrań... Prosze oddawajcie głosy :!:
Niech te zebrania w końcu będą (snesowne).
 
Strona 5 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16