gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Generals

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12092

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 25, 2004 6:08 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Hmm Poznań :?: No jestem za, bo tutaj większe szanse... ale początek wakacji to ja raczej spędze we Francji o ile zdam - qrde czemu ja taki tępy jestem i nie moge pojąć tego że jak nie zdam to będe miał przejebane :?: :!::idea: Także Poznań dostaje ode mnie głos :!:
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Generals

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12092

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:20 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
MAO pod twoją nieobecność komu dasz dowództwo nad sztabem :?:
Przecież nie może być cisza przed burzą (burza=MAO). Ta cisza miała by trwać 3-4 miesiące :?: Nie nie nie, trzeba nową burze a raczej tornado dać... ;)
  Temat: Potrzebuje neta
Generals

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5049

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 23, 2004 7:27 pm   Temat: Potrzebuje neta
Chciałeś info, prosze bardzo :!:
www.multimedia.pl oferuje internet przez kablówke :!: Możesz oglądać TV i jednocześnie siedzieć na necie.
Ja posiadam prędkość 80 kbps i płace ok. 60 PLN ale przeżucam się na 180 i wynosić mnie to będzie ok. 80 PLN.
Zakładałem neta w promocji tj. 1,22 PLN brutto, ale teraz nie ma promocji o ile mi wiadomo więc zapłacisz "troche" więcej...

Configurate:

oczywiście te 60 PLN to za sam net, a dochodzi do tego jeszcze kablówka z pakietem ponadpodstawowym czyli np. A i B lub A i C lub A i B i C.
I łącznie płace ok. 100 PLN... pewnie myślisz że to ci sie nie opłaca, nie wiem nie znam twego gustu i portfela... Dla mnie jest to lepsze rozwiązanie (finansowe) od NEO...
Ostatnio każdy zachwala PRONET ale to trzeba mieć łącze przynajmniej 128 kbps bo przy niższym przepieprzają :!:
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Generals

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12092

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 20, 2004 9:12 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Heh... ja to za bardzo to nie mam nic do gadania... na jaki kolwiek zjazd to może i bym się wybrał tak jak to było np. na II zjeździe, bo może będe w Wawie i można by było się spotkać, ale to i tak nie jest pewne, a nie chce żebyście sobie mną jednym zawracali dupe i psuli cały zjazd...

Widzę że chcecie zrobić coś... "na wiekszą skale", a na to nie ma już kasy, bo to jest główny problem dla którego nie pojade (no i jeszcze to że jestem za młody stara przecież mnie nie puści :( ).

Gdybym miał chociaż osiemnastke to raczej by wyszło ale tak to dupa... :( Przykro mi ja nie pojade a nie chce was kisić w Wawie bo już tam byliście z milion razy...
  Temat: Zero hour
Generals

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5570

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 16, 2004 4:17 pm   Temat: Zero hour
Bardzo warto kupić :!: Sam C&C Generals można powiedzieć że jest demem a zero hour pełną wersją... w zero hour są generałowie i każdy daje co innego jest kupe innych rzeczy wymieniać je to trzeba by było z godzine nad tym posiedzieć ;) zparszam na www.generals.pl i wejdz w dział "Zero Hour" :!: Ach słów brakuje...
  Temat: cd-key
Generals

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 18784

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 15, 2004 1:58 am   Temat: cd-key
Z rańca dam cracka na serv, albo koło południa... Link podam edytując ten post... No jacyś fani Generalsa w końcu :!:
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Generals

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6961

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 11, 2004 9:14 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Kochani :!: czyżbyście zapomnieli o głosowaniu :?: :!: Szybciutko mi tu głosy oddawać :!: Jeżeli będzie mniej niż te 10 osób to i tak możecie wpaść dzisiaj o 22:00 ;) (to te niby nie oficjalne LOL)
  Temat: Cynk...
Generals

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4614

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Maj 09, 2004 12:06 pm   Temat: Cynk...
Narazie nie można oddawać głosów :( Ponieważ teraz jest głosowanie w IV eliminacji. Do głosowania na naszą www trzeba poczekać do czerwca (chyba)...
  Temat: Test
Generals

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4191

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 10:36 pm   Temat: Test
No ja jestem ZA mimo że nie wiem nic na temat wojskowości.
Sztab poznałem z KŚ i szczególnie interesowały mnie gry, ale po przejrzeniu stronki
chciałem poznać kilku ludzi... i udało mi się ;)
  Temat: Cynk...
Generals

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4614

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 8:39 pm   Temat: Cynk...
Witam All.

Serdecznie zapraszam wszystkich a szczególnie MAO do zgłoszenia swojej strony do konkursu. Adres www.rekiny.pl eliminacja V tam zgłoś stronę pod odpowiednią tematyke... powinniśmy wygrać ;) 8)
  Temat: Rozwoj strony
Generals

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4716

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 07, 2004 11:30 pm   Temat: Rozwoj strony
Hmm nie chodzi tutaj też o samą wojskowość. Może byś jakiś artykuł napisał o jakieś ciekawej grze... :idea:
  Temat: Jak założyć forum ?
Generals

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4592

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 11:11 pm   Temat: Jak założyć forum ?
Witam jak moge założyć podobne forum tylko że na własnym serverze :?:
Tzn. chodzi mi o rozwiązanie pewnego błędu:
Wszystko dałem na server zainstalowałem i zakończyłem instalacje i DUP :!:

O to błąd jaki mi wyskakuje po wejściu na http://members.lycos.co.uk/rvin2/

phpBB : Critical Error

Could not open subSilver template config file

DEBUG MODE

Line : 288
File : /data/members/free/tripod/uk/r/v/i/rvin2/htdocs/includes/functions.php

Prosze o jak najszybszą pomoc :!: :cry:
  Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
Generals

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4221

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 11:09 pm   Temat: Tragedia (przynajmniej dla mnie)
No i plany podbicia świata poszły... w piz** :cry:
  Temat: MyIE2 ... Off Topic !?
Generals

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4313

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 9:15 pm   Temat: MyIE2 ... Off Topic !?
Dzięki ci MAO :!: ;) :)
  Temat: Link na forum do...
Generals

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:54 pm   Temat: Link na forum do...
Prawie wszędzie poodpowiadano na dzisiejsze posty, tematy... prawie wszędzie, bo nie tutaj :!: Klemens kto jest odpowiedzialny za forum i dawanie go na server :?: Prosiłbym... błagałbym aby ten link do strony głównej znalazł się jak najszybciej.
 
Strona 6 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16