gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 126
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Muzyka w Warcraft3
Generals

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7133

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:52 pm   Temat: Muzyka w Warcraft3
Klemens daj sobie spokój bo dajesz szanse Andrew do nabijania postów.
Jesteś sceptykiem więc powinieneś zrozumieć jego upartość a to że nie chce przyjąć twoich wiadomości do siebie to już jego sprawa :)
  Temat: nowy sztabowicz
Generals

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:47 pm   Temat: nowy sztabowicz
Klem on to 5 kl. także nie zwracaj na to że ma najlepsze wypracowania ;) hehe
  Temat: Info
Generals

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:45 pm   Temat: Info
Klemens może napisz regulamin ;)
  Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Generals

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6052

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:11 pm   Temat: zdobyć Knights and Merchants:The Peasants Rebellion.
Ja posiadam Knight & Merchants ale nie wiem jaką wersje.
Kupiłem w KŚ GRY moge ci sprzedać za dyszke.
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9416

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:20 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Klem pewnie będzie wieczorkiem... ale... pożyjemy, zobaczymy.
  Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
Generals

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6961

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:16 pm   Temat: Zebrania na chacie- zawieszone
---> Andrew

Nie :!: Jesteśmy za przywróceniem spotkań na czacie ale tak jak było - we wtorki. W sobote miało by być nie oficjalne jeżeli za przywróceniem nie zgodziłby się MAO :!:
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9416

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:10 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
---> Andrew

A co ty tak decydujesz :?: Moderatorem jesteś :?: Poczekaj na zdanie moderatorów albo Admina :!:
  Temat: nowy sztabowicz
Generals

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:08 pm   Temat: nowy sztabowicz
No właśnie przybyło (może nie wielu ale przybyło) kilku sztabowiczów.
Może by tak przywrócić spotkanie na czacie :?: Jeżeli MAO się nie zgodzi to nieoficjalnie spotkanie zrobimy w sobote godzine podam później... ;) 8)
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9416

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:05 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Można by było już zamknąć ten temat (tak sądze).
Posty nie są już zgodne z tematem :!:
  Temat: nowy sztabowicz
Generals

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:02 pm   Temat: nowy sztabowicz
---> Andrew

Nie wiem w czym widzisz problem :!: A ty nie przedstawiałeś się na początku :?: !: A po za tym to jaki brak miejsca :?: Miejsca jest b. dużo i trzeba go wykorzystać bo na tym forum polega :!:
  Temat: Info
Generals

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:59 pm   Temat: Info
Mniejsza o szczegóły... jakoś damy rade ;) :D8) hehehe
  Temat: Link na forum do...
Generals

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4663

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:58 pm   Temat: Link na forum do...
Witam.

Coś temat ucichł, a co gorsza nie ma tego linku, który obiecywano :!:
  Temat: Info
Generals

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4611

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:55 pm   Temat: Info
No dobra to bez ameryki ale niech ludzie dołączą do naszego sztabu a pokonamy Amerykanów :!: ;) 8)
  Temat: MyIE2 ... Off Topic !?
Generals

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4313

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:53 pm   Temat: MyIE2 ... Off Topic !?
Witam All.

Czy ktoś korzysta z przeglądarki MyIE2 :?: Jeżeli tak to niech mi napisze jak moge zmienić otwieranie się linków które są podane np. na gg i w mailach.
Bo otwiera mi w IE (te z maili itd. nie tych na stronce) a chce żeby mi otwierało w MyIE2. Z góry dzięki za pomoc.

Czemu na tym forum nie ma działu Off Topic :?: Jakoś mi niezręcznie pisać tematy Off Topicowe w dziale "Klub Sztabu VVeteranów" :!: Może by stworzyć dział Off Topic :?: :!:
  Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
Generals

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9416

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 06, 2004 4:43 pm   Temat: Co mi się zdaję, że nie ma avatarków.
---> Andrew

Ja dostałem bardzo szybko range szeregowca, ale żeby się znaleźć w kadrze na stronie www Sztabu to musiałem poczekać 2-3 miesiące - taki okres się akurat trafił hehe ;)
 
Strona 7 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16