gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Gonzo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4804

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 10, 2004 1:35 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Cytat:
Jednak przez wiekszosc sezonu bylem 5,6 a na koniec taki mialem finisz ze zdobylem 2 miejsce. Liga mistrzow!!!


Z tego, co piszesz, to opanowałeś bardzo dobrze grę tym teamem. W każdym sezonie (prawie w każdym) pierwsze miejsce to nie lada wyczyn! Zwykle jest tak, że drużyna, która wywalczy awans, później w wyższej lidze, boryka się z problemami, głównie z małą ilośćią wygranych meczy, ale nie jest to regułą i zależy od naszego kierownictwa drużyną.

Cytat:
ale zem sie rozpisal, ale warto bylo powspominac...


Gratuluję dobrej gry (zarządzania klubem)!
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 10, 2004 1:31 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Cytat:
Klemens:powinienem sie zjawic kilkanascie minut przed 7


OK, ja lecę na dworzec zobaczyć o której wyjeżdza pociąg do Poznania. Trasa Chodzież-Poznań będzie trwała około 2 godz, tak więc jestem w dość dobrym położeniu, jeśli chodzi o transport.

Cytat:
Klemens:A jesli nie, to znajdziemy inny sposob na integrowanie sie, zapewniam:)))))))))


Oooo taak! Ale będziemy o tym myśleli, jak już pełni radości odnajdziemy się na dworcu.:)

Cytat:
Klemens:Poza tym - bedziemy jedynymi uprawnionymi do napisania relacji o zjezdzie:)))))


Chętnie, akurat z pisaniem nie mam większych problemów, a jeśli moje litery znajdą się obok Twoich, to powstanie mieszanka wybuchowo-szałowa.:)

Cytat:
drAq:ogromnym żalem oficjalnie informuję, że nie pojawię się na zjeździe Bardzo mi przykro


Cóż... Może na następnym zjeździe się pojawisz.

Cytat:
Spider:Ja będę. Mogę przyjechać o 2:38 , 8:18 (koszmarne połaczenie - tylko w ostateczności), 10:03 albo 11:41. Wydaje mi się, że chyba o 10 byłoby najlepiej:)


No, chyba tym o 10 byłoby szyk. Większość Sztabowiczów będzie około tej godziny.
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 08, 2004 12:23 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Cytat:
Poza tym Gonzo, Ty masz blisko, wiec na pewno znajdziesz jakies polaczenie ok. 10.00


tak, znajde, ale chetnie dotrzymalbym towarzystwa Klemensowi, bo on tez ma byc wczesnie. to jak Klemens? o ktorej bedziesz? mam przyjechac wczesniej?

Cytat:
CZas na konkrety- kto z was przyjezdza ???


ja, Arturze :wink:

Cytat:
piszę się na to, będę tam waszym sztabowym żółtodziobem (chyba że to tylko dla weteranów ).


przyjezdzaj chlopie! im nas wiecej, tym z wieksza iloscia opinni mozemy sie zaznajomic!

Cytat:
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to zjawię się na pewno


no mysle. musze przeciez wreszcie poznac Don Prekunasa :wink:
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Gonzo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4804

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 08, 2004 12:15 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Cytat:
o ile sie nie myle, w CMie jest nawet taka opcja, ale ludzie jakos szalenie rzadko z niej korzystaja( m.in. dlatego pewnie, iz dziala ona w dwie strony:)).


owszem, taka opcja istnieje, ale nie dziala ona zbyt sprawnie. moze inaczej: jest bo jest. a co do obustronnego dzialania tej opcji, to jesli zlozysz zazalanie na sedziego (bo tylko takie mozna skladac) i bedzie ono nie uzasadnione i powtorzysz to kilka razy (lub kilkanascie), to dopiero mozesz sie spodziewac kary pienieznej, ktora swoja droga nie jest duza.

Cytat:
trzeba sie pobawić kodem żrudlowym cm i coś dopisać żeby to zmienić.


tak, ale to moga tylko panownie z SI Games. swego czasu polska scena prosila o udostepnienie kodu TYLKO pliku glownego .exe, ktory uruchamia gre, w celu lepszego spolszczenia CeeMa (wersja 01/02), ale nawet to sie nie udalo
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Gonzo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4804

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Cze 05, 2004 7:06 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Klemens:
Cytat:
niektore kluby w rzeczywistosci kieruja sie pewnymi niepisanymi prawami - np. Piacenza zatrudnia wylacznie wloskich pilkarzy, zas Athletic Bilbao Baskow - niezalenie od dostepnych funduszy


Hmm... Bardzo ciekawe! Trzeba by było to wprowadzić w życie także w CeeMie. Ciekawe czy były już jakieś głosy odnoścnie tego tmatu na forum SI Games. Mi pomysł się bardzo podoba.

Klmens:
Cytat:
Nie musze chyba mowic, ze dosc mocno ogranicza to mozliwosc manewru... Ale zabawa jest przednia!!


Taak, zabawa byłaby z tego naprawdę świetna, a o satysfakcji płynącej z tegoż urozmaicenia nie wspomnę.

Grohmann:
Cytat:
Kiedys gralem Cambridge Utd, zaczynajac od 3ligi zdobylem mistrzostwo Premiership.


A ile sezonów upłynęło nim zdobyłeś owo mistrzostwo? Jestem po prostu ciekaw, bo jestem fanem "tworzenia" nowych potęg piłkarskich, począwszy od teamów z podwórka.

Grohmann:
Cytat:
przez pierwsze dwa sezony zakupilem tylko jednego zawodnika za 350Ł 32letniego pomocnika ktory w 3meczu zlamal noge i na 1,5 roku mialem go z glowy


Heh, to się nazywa pech.:D Ale kupując zawodników powyżej trzydziestki musimy się liczyć z ich słabą grą (nie licząc bramkarzy) i niespodziewanymi "zagraniami".

Grohmann:
Cytat:
A najlepsze bylo jak sie juz wyleczyl nie minal miesiac a gosciu zakonczyl kariere...


Paradoks.:D

Andrew_wojownik:
Cytat:
Prusek w sezonie szczelił 20 goli a potem powiedział że kończy kariere bo mu nie ni wychodzi... Normalnie szlag by go wzioł dokładnie dzień po podpisaniu kontraktu to powiedział


Tzn. juz miałeś z nim podpisany kontrakt, a on zakończył karierę po podpisaniu nowego? No właściwie sam sobie odpowiedziałem, bo jak można strzelić 20 goli w... 1 dzień.:)
A co do kończenia kariery, to działa ona na takiej zasadzie: zawodnik w trakcie lub NAJCZĘŚĆIEJ na początku sezonu ogłasza, że idzie na emeryturę, a więc gra jeszcze w drużynie średnio jakieś pół sezonu. No chyba, że wystąpił u Ciebie takie zdarzenie, że zawodnik ogłosił, że przechodzi na emeryturkę pod koniec sezonu, a sezon właśnie się skończł.:)
  Temat: Jak graja Sztabowicze?
Gonzo

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 4804

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 6:29 pm   Temat: Jak graja Sztabowicze?
Jestem ciekaw jak gracie w CeeMa, a mianowicie chodzi mi o dobor skladu. Bo jak wiadomo sa dwie szkoly: korzystanie WYLACZNIE ze sklady swojej druzyny oraz drugi, latwiejszy: korzystanie ze wszystkiego co sie da. Czy w ogole ktos probowal korzystac WYLACZNIE ze swojego skladu?
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 04, 2004 6:19 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
No to koledzy konkretnie - trzeba jasno napisac kiedy, o kotrej itp. na temat zjazdu.

Ja mam z kolei pytanie:

czy jest bede w Poznaniu ok 6:00 to (pociag mam okolo 4) kto mnie odbierze??? Bo ja w Poznaniu jestem jak Lepper w Nowym Jorku. :D
  Temat: nowy sztabowicz
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8158

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 31, 2004 10:08 pm   Temat: nowy sztabowicz
I ja również witam nowych Sztabowiczów! Mam nadzieję, że spodoba się Wam nasze, rodzinne grono i wir strategii pochłonie Was na wieki!:)
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 31, 2004 10:06 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Cytat:
Zjazd w Poznaniu, pod koniec czerwca, jednodniowy


Miejsce mi pasuje, termin również (ale oby po zakończeniu roku szkolnego, które obdbywa się około 25 czy 26), ilość dni - jeśli zgodzą się inni - również.

Cytat:
Sam na miejscu wszystkiego dopilnuje, odbiore was na dworcu i zapewnie rozne atrakcje.


Było by super.:)

Cytat:
Tak wiec teraz konkretnie - kto pod koniec czerwca jest w stanie dotrzec do Poznania ?


Ja jestem wolny jak dzika świnia;) po 25 lub 26 - po zakończeniu roku szkolnego.

Cytat:
Maly dodatek- patrzac na mape jestem pewien ze na zjezdzie pojawi sie:
-Gonzo
(...)


Tak jest sir!:)
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 28, 2004 7:34 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
z ostatniej chwili: gadalem z MAO i mowil ze moze sprobowac cos zalatwic - jalies lokum. sam mowil ze bedzie tylko moze na jkiadz jeden dzionek
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Maj 28, 2004 6:35 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Co do lokum, to MAO mieszka w Poznaniu przeciez i moze moglby nam cos zalatwic. A jesli nie?? No to przeciez stratedzy maja rozwiniety zmysl planowania, wiec mapa w dlon i jedziemy.:)
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Maj 27, 2004 3:00 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
także na Poznan glosuje kolejna osoba, czekam na wypowiedzi innych, a miedzy innymi takich gooru jak Klemens i Perkun
  Temat: czy jest ktos...
Gonzo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4346

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 25, 2004 12:11 pm   Temat: czy jest ktos...
dzieki za wszystkie oferty wspolpracy, ktore naplynely na priva!
  Temat: III Zjazd Sztabu!
Gonzo

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12137

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 25, 2004 12:00 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
Witam Sztabowiczów.
Teraz ja chciałbym się wypowiedzieć na temat zjazdu. Jako, że w Sztabie już trochę jestem - te kilka miesięcy - to mam pewne wyobrażenie na temat tego, co się dzieje w życiu Sztabowym... A właściwie jego braku.
Na początek chciałbym poinformować, że na zjazd przyjadę, jeśli koszty nie przeskoczą moich skromnych możliwości.
Jeśli chodzi o miejsce zjazdu, to Warszawa była już dwukrotnie i trzeci pobyt w stolicy byłby nietaktem. Może dalibyśmy szansę innym miastom? Mowa była o Poznaniu. To jest dobry pomysł moim zdaniem. Nie dlatego, że mieszkam niedaleko, ale Poznań jest w mniej więcej centrum Polski i sprawa z dojazdem z różnych stron Polski nie jest tak skomplikowana (i nie tania) jak w przypadku naszych gór. Fakt, w górach było by bardzo pzyjemnie, ale dwie osoby - Klemens i Perkun - jak to teraz wygląda, mogą tylko tam pojechać. Dlaczego? Ano chodzi głównie o koszty panowie, nie oszujujemy się. Polska jest biedna, a co za tym idzie - i my jesteśmy biedni. Często tak bywa w życiu, że nie możemy robić tego, na co mamy ochotę. Mowa była też o rekreacji podczas zjazdu (jeśli nie na forum, to omawiałem do na privie z Perkunem): czy bez gór Sztabowicze nie potrafią się zrelaksować? Przecież już sam fakt, że będziemy razem i będziemy mogli swobodnie wylać wszystko to, co nas boli w kilka (naście - niedoczekanie, ale nie wypada nie wierzyć) par oczy. Przecież dajmy na to w Poznaniu też można się bawić: o rozmowie już mówiłem, można by było się umówić do kafejki na wspólne granie, do pubu na zimne piwo, moglibyśmy pójść do na jakiś film w kinie, koncert czy coś innego - będzie tego pełno na początku wakacji. I nie zapomnijmy, że głównym tematem - jak Perkun pisze - ma byćpojednanie i rozmowa na temat dalszych losów Sztabu.
Także reasumująs ja głosuję na Poznań. Wszystkich Sztabowiczów, którzy są zainteresowani zjazdem zapraszam i niższym stopniem zobowiązuję do wymiany poglądów na ten temat.:)

Pozdrawiam
Porucznik Gonzo
  Temat: czy jest ktos...
Gonzo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4346

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 7:44 pm   Temat: czy jest ktos...
czy jest ktos w sztabie, kto moze mnie wspomoc w pisaniu tekstow lub jakiejkolwiek wspolpracy nad Sztabem Managerow?
 
Strona 34 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16