gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 560
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kto wie(capitalism)
Gonzo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4770

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 22, 2004 7:27 pm   Temat: Kto wie(capitalism)
no w sumie tak, ale nawet taki post na jakichs sposob rozkrecil rozmowe, nie?;))
  Temat: Błędy w CeeMie
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4517

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:09 pm   Temat: Błędy w CeeMie
Cytat:
Klemens: Echhh, nie musisz mi sie tu od razu obruszac czy obrazac.


No powiedz, że Ty byś się lekko nie zdenerwował, gdyby ktoś krytykował każdą ankietę, którą stworzysz?;) Nie obraziłem się, Klemens, tylko LEKKO zdenerwowałem.:)

Cytat:
Zerknij na wyniki wlasnej sondy - sa chyba dosc jednostronne, czyz nie?


Jest jednoznaczne dla wielu, ale nie dla wszystkich. A chyba trzeba dać szansę na wypowiedzenie sięmniejszości?

Cytat:
Przy ktorej czesci CMa naczelnym tematem byly bugi? W kazdej byly, ale rozmawialo sie o tym tylko przy okazji premiery "czworki"


Nawet nie przy okazji premiery, bo po premierze lawina krytyki ruszyła do siedziby SI Games! O ileż to postów napisano i ile maili wysłano do programistów!:)

Cytat:
No to jakich odpowiedzi oczekujesz na swe pytanie?


Zadowalających, Klemensie kochany.:)
  Temat: Taktyka w CeeMie
Gonzo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4150

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Maj 05, 2004 6:20 pm   Temat: Taktyka w CeeMie
Przeczytałem ostatnio na jednej z polskich stron zaliczających się do sceny CeeMa dość ciekawy tekst traktujący o taktyce 4-1-3-2. Przeczytajcie sami (są to fragmenty; tekst jest autorstwa Baraboo):

Cytat:
(...)Dla wszystkich, którzy mimo to chcą grać tą taktyką garść wskazówek:
mentality: attacking
passing: mixed
tackling: normal
pressing: nie cały czas, ale generalnie tak, gdyż ułatwia nam przejęcie inicjatywy i "zduszenie" przeciwnika.
Po objęciu prowadzenia np. 2:0 czy 3:0 radzę uspokoić grę, ponieważ jedną z "atrakcji" tego systemu może być to, że przeciwnik z 0:3 potrafi wyciągnąć na 4:3, nasi nie wytrzymują aktywnego, atakującego stylu gry przez 90 minut i pojawiają się błędy
indywidualnie:

- zwolnić defensorów z pressingu

- bocznym obrońcom włączyć forward runs i crossing

- jeśli jesteśmy pewni umiejętności naszych obrońców, można włączyć im tackling na hard

- wszyscy AMC muszą być dobrzy technicznie i dobrze podawać, dzięki czemu krótkimi piłkami "rozklepią" obronę przeciwnika(...)

(...)Fakt, że taktyka 4-1-3-2 nie działa już tak rewelacyjnie jak kiedyś jest na pewno plusem gry. Zmusza nas do wymyślania innego sposobu gry i z całą pewnością jest utrudnieniem. Z tego co wiem bardziej ambitni gracze i tak świadomie rezygnowali z używania tej taktyki. Teraz wszyscy jesteśmy zmuszeni do główkowania.(...)
  Temat: Błędy w CeeMie
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4517

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 1:00 pm   Temat: Błędy w CeeMie
Klemens, sorry, ze tak blacha sprawa w osobnym poscie, ale dopiero mi sie przypomnialo, a moze bys sam rozpoczal jakis temat, a nie narzekal na moje tandetne rozpoczynanie rozmow.
  Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
Gonzo

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5235

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 12:57 pm   Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
mozna by tak bylo zrobic, ale dla mnie jest wygodniej wrzucac na serv. wiecej niz czesciej - nie tylko sztabem sie zyje
  Temat: Błędy w CeeMie
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4517

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Maj 04, 2004 12:54 pm   Temat: Błędy w CeeMie
Cytat:
Echhh, kolejna tendencyjna ankieta:))).


Klemens! Jeśli uwazasz, ze moje ankiety sa tendencyjne to zrob se sam!;) A z reszta moze jest ktos, kto uwaza inaczej, co?

Cytat:
czwarta odslona serii braci Collyer byla jedna wielka pomylka


w sumie tak, ale ma jedna wielka zalete: dala podloze CM 03-04, a ten jest nie do wybicia (pare bledow ma, jednak z patchem 1.4.5 gra sie milo), bo przeciez CM 03-04 ma juz calkowicie nowy silnik

Cytat:
to była pomyłko pomyłek na szczęście CM 03/04 uratował honor


dokladnie
  Temat: Błędy w CeeMie
Gonzo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4517

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 03, 2004 3:09 pm   Temat: Błędy w CeeMie
Chcialbym sie dowiedziec jakie i w ktroej wersji zauwazyliscie bledy w CeeMie? Jakie to byly bugi?
  Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
Gonzo

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5235

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 03, 2004 2:12 pm   Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
to wymaga duzo pracy, jesli nie wiesz o co w tym chodzi to nie mow prosze, ze sie slimacze
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8094

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Maj 03, 2004 2:10 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
Wiele razy zastanawiałem się, kim tak naprawdę jestem, ale nie potrafiłem sobie na to odpowiedzieć. Ale to temat na inną bajkę.


fakt bo ajk bysmy o tym zaczyli rozprawiac, to Klemens zaczal by grozic cieciem:)

Cytat:
Jeśli już, to z mojej winy.


nie mow, z mojej tez...

Cytat:
Kłótni tutaj nie zauważyłem. Była wymiana zdań dwóch kulturalnych (co do siebie nie jestem pewien) ludzi.


na pewno dwoch kulturalnych - jestes bardzo - zauwaz ze ani razu nie przeklales:)

Cytat:
Widzę, obaj jesteśmy kibicami piłkarskimi i wcale mi nie przeszkadza, że ty (jednak ) kibicujesz Interowi.


kibice razem tworza potezna sile! za kibicow![/quote]
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7959

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 6:57 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
Eidos nie moze sobie pozwolic na niewypal, bo skoncza tylko na jednej czesci


to jest jedna wielka niewiadoma - zobaczymy co bedzie...
  Temat: Jak długo?
Gonzo

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 4914

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 4:39 pm   Temat: Jak długo?
Cytat:
Ostrzegam po raz OSTATNI - posty NIC nie wnoszace do dyskusji bede cial!


Jeszcze raz powtarzam: Nie zależy mi do cholery na nabijaniu postów!!! A co, już do dyskusji nie można włączyć jakiejś przycinki?? Zobacz jak wyglądają inne fora, np. cmforum.deal.pl (największe polskie o CM). Tam nikt nikogo nie straszy cienciem postów, tylko dlatego, że coś takiego zrobił. Forum to nie lista dyskusyjna, że same dwa słowa w poście to jest JEDEN mail. A ile tracsz na forum?? Ile ułamków sekundy na generowanie wyniku? A regulamin powinno się zmienić - nie tak aby absulutnie dozowlone były tzw. puste posty, ale umożliwić sporadczyczne chociaż pisanie tychże krótkich postów.
Szczerze powiem, że jako osobę Cię lubię, ale nie cierpię toczenia z Tobą rozmów o zaostrzonym tonie.
  Temat: FM cz CM?
Gonzo

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7959

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 4:38 pm   Temat: FM cz CM?
Cytat:
wyzszy stopien osiagaja tylko Ci, ktorzy sie czepiaja:))))))


Więc czepiajmy się ile wlezie!:)

Cytat:
A według mnie ci którzy się mniej czepiają są bardziej lubiani.


No w sumie prawda, ale Klemens się czepia non-stop a ja go nawet lubię.:)

Cytat:
Dobra, dosc off-topicow! Radze popatrzec na tytul tego watku!


Ja już chciałem wspomnieć o tym przy Twojej, Klemens, pogawędce o losowości zdarzeń, ale dałem się Wam wyszukieć.:)
Wracajmy do tematu.
CM czy FM?
  Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Gonzo

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8094

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 4:37 pm   Temat: Piłkarzyki w Gazeta.pl i Ruletka w interia.pl
Cytat:
Gonzo napisał:
hmm moze masz dusze romantyka?
Radeo napisał:
Trafiłeś w dziesiątkę. Ale jak to się ma do tego, co ja powiedzialem?


Napisałeś, że często masz inne zdanie niż inni i się często nie zgadzasz z innymi lub coś w tym stylu, nie pamiętam. A owe cechy (częsta odmienność zdania - lub zawsze odmienne zdanie od większości) mają właśnie romantycy - uczę się o tym okresie już dość długo i przez to j. polskiego mam już dość.

Cytat:
Sorry, ale napisałeś wtedy w czasie przeszłym i to jeszcze dlatego, że Ronaldo tam grał


W takim razie prostuję: kocham Inter, czy gra w nim Ronaldo czy nie. A Ronaldo baaardzo cenię jako piłkarza i darzę do sympatią.
Ok, Radeo, widzę, że nasze stosunki nie są za dobre, ale nie chcę się z nikim kłucić, a już na pewno nie z kibicem piłkarskim, którym niewątpliwie jesteś - na znak podaję Ci rękę.:D Trzmaj się stary!
  Temat: Wybory do rady sztabu
Gonzo

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5278

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 1:12 pm   Temat: Wybory do rady sztabu
potwierdzam, czekam na spis obowiazkow!
  Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
Gonzo

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5235

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 1:08 pm   Temat: Od miesiąca brak aktualizacji na stronie
nie narzekajcie, bracia, przeciez dodalem juz recki wielebnego MAO i przerabiam nastepne...
 
Strona 35 z 38
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16